- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Переконаймо у необхідності змін

Posted By Модератор On 27.07.2012 @ 14:32 In Влада | No Comments

Пропонуємо долучитися до широкого обговорення питання щодо Проекту Указу Президента України «Про План заходів з реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».

Із текстом Проекту акта Ви можете детально ознайомитись за адресою: http://minregion.gov.ua/ [1] . Для проведення публічного громадського обговорення з громадськістю використовується урядовий портал «Громадянське суспільство і влада», що за адресою: http://civic.kmu.gov.ua/consult_mvc_kmu/news/article [2].

* * *

Пропонуємо долучитися до широкого обговорення питання щодо необхідності Концепції гуманітарного розвитку України.

Із текстом Проекту Ви можете детально ознайомитись за адресою: http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=93153&cat_id=74198/ [3] . Для проведення публічного громадського обговорення із громадськістю використовується урядовий портал «Громадянське суспільство і влада», що за адресою: http://civic.kmu.gov.ua/consult_mvc_kmu/news/article [2]

Свої запитання та пропозиції щодо Проекту надсилайте на адресу електронної пошти:  nadvirnaorg@ukr.net чи за тел. 2-91-03.

Відділ з питань внутрішньої політики і зв’язків із громадськістю апарату РДА.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/07/perekonajmo-u-neobhidnosti-zmin-2/

URLs in this post:

[1] http://minregion.gov.ua/: http://minregion.gov.ua/

[2] http://civic.kmu.gov.ua/consult_mvc_kmu/news/article: http://civic.kmu.gov.ua/consult_mvc_kmu/news/article

[3] http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=93153&cat_id=74198/: http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=93153&cat_id=74198/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.