Газета по-надвірнянськи
 

Починаймо із себе – дбаймо про чистоту будинку і двору

13 липня 2012, 13:51 | Рубрика: Духовність, Культура Версія для друку Версія для друку 721 переглядів

Прогулявшись будь-яким селом, селищем чи, навіть, містом побачиш купи сміття. Коли просто запитаєш, навіщо викидаєте посеред вулиці сміття, тобі гордовито заявлять: «Яке тобі до того діло?».

 У редакцію зателефонував мешканець одного із будинків на вул. Котляревського з Надвірної, котрий входить в об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Едельвейс», і поскаржився на захаращеність прибудинкової території. Чому про це об`єднання не знав той житель – автор дзвінка? Бо посилався він на нереагування відповідних контролюючих і санітарних органів.

Відвідавши разом зі спеціалістом із благоустрою Надвірнянської міської ради Віталієм Сав`юком цей будинок, поблизу нього ми побачили сміття. Та, передусім, виникає питання до мешканців кожного із будинків у нашому місті: чи не ви повинні стежити за чистотою і благоустроєм свого подвір’я? Кожен зобов`язаний задуматися, що він хоче залишити для нащадків – прекрасну природу чи купи сміття?

Молоде покоління усе більше захоплюють хвороби 21-го сторіччя: наркоманія, тютюнопаління й алкоголізм. Єдиний шлях від них позбутися – бажання людини повернутися до нормального способу життя. Чому ж підвали у більшості випадків у Надвірній не закриті? Та саме у них наркомани «підсаджують на голку» дітей, котрі просто гуляли надворі. Саме у дворі уперше пробують цигарку і після цього, хтось насмілиться мовити про здорову націю. Хіба це новина, таємниця чи секрет для краян, медиків, чи правоохоронців?!

Усвідомте, що порядок необхідно починати з себе. Мислення, дій, вчинків… Задумайтеся над тим, що станеться з нашими подвір’ями, скверами чи парками за рік чи два. То що ви хочете – чистоти чи сміття?

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!