Газета по-надвірнянськи
 

Проблеми самоврядування обговорили у Ланчині

27 липня 2012, 14:35 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 764 переглядів

20 липня ц. р. відбувся черговий кущовий семінар працівників виконавчого апарату районної ради з головами, секретарями і депутатами Ланчинської селищної, Добротівської, Саджавської та Краснянської сільських рад. Кущові семінари започатковані головою районної ради Василем Поповичем для підтримки ініціативи депутатів місцевих рад. Цього разу семінар провели на базі Ланчинської селищної ради.

Першочергово про місцеве самоврядування та його роль у системі влади детально розповів заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець. Начальник відділу правового забезпечення виконавчого апарату Ігор Білоган акцентував на правовому статусі депутатів місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування.

Про організацію роботи органу місцевого самоврядування, депутатські запити та звернення присутні дізналися із виступу начальника загального відділу Богдана Клим`юка. Ефективну роботу депутатських комісій охарактеризував керуючий справами виконавчого апарату Ігор Середюк.

Учасників семінару не менше цікавило практичне вирішення багатьох назрілих питань. Типовими майже для всіх територіальних громад є гострі проблеми у зв`язку із незадовільним станом доріг, дозвіллям молоді у нічний час, земельними спорами, недостатнім фінансуванням тощо.

Аналогічні кущові семінари і надалі практикуватимуть у місцевих радах району.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!