Газета по-надвірнянськи
 

Продаєте гриби-ягоди? Зайдіть у ДПІ

13 липня 2012, 13:39 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 281 переглядів

Якщо ви отримуєте дохід від продажу лісової продукції (грибів, ягід та ін.), то згідно із пп.164.2.18 п.164.2 ст.164 Податкового кодексу України (ПКУ), його оподатковують податком на доходи фізичних осіб за ставкою, визначеною п.167.1 ст.167 вище­згаданого Закону, а саме 15 (17) відсотків. А якщо це триватиме протягом цього року, то ви зобов`язані згідно з п.179.1 а ст.179 ПКУ подати річну Податкову декларацію про майновий стан і доходи до 1 травня 2013 р.

Якщо громадяни збирають і здають всі ці дари лісу заготівельним організаціям, фізичним особам-підприємцям, згідно з пп.168.1.1 п.168.1 ст.168 ПКУ відповідальним за утримання податку на доходи фізичних осіб при виплаті коштів за здану продукцію є податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку.

Детальнішеза тел. 2-22-79.

Відділ оподаткування фізичних осіб ДПІ у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!