- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Роман Гонтюк – прапороносець української делегації на Олімпіаді у Лондоні

Posted By Модератор On 20.07.2012 @ 11:19 In Світ,Спорт,Тема дня,Україна | No Comments

[1]Минулого тижня на НСК «Олімпійський» у Києві презентували парадну і спортивну форми для української команди на Олімпіаді-2012 у Лондоні. На відкритті ХХХ Олімпійських ігор 245 українських спортсменів крокуватимуть у костюмах у стилі «Бітлз», які пошила російська фірма «Боско». Дизайнери оновили орнамент спортивної форми, зокрема, додали цікавий, густий синьо-біло-жовто-блакитний візерунок, використавши при цьому традиційні колоски у вигляді тризубів, які передають дух і культуру України.

Прапор нашої Держави нестиме на відкритті Олімпіади наш земляк Роман Гонтюк – таке рішення ухвалив виконком Національного олімпійського комітету.

Наші спортсмени виступатимуть у 28 видах спорту. Кожному членові команди запропоновано 29 найменувань і 40 предметів екіпіровки, які створені з матеріалів, розрахованих на кліматичні умови Англії.

Нагадаємо, що дзюдоїст Роман Гонтюк – дворазовий призер Олімпіад: срібний 2004 р. в Афінах та бронзовий – 2008 р.  у Пекіні. Президент НОК Сергій Бубка вірить, що Романові Гонтюку до снаги цього разу виграти «золото» в новій для себе категорії90 кг.

Підняття українського прапора в олімпійському селищі Лондона заплановано на 26 липня. Сама Олімпіада у Лондоні відкривається 27 липня. Перші 12 комплектів нагород розіграють 28 липня у семи видах спорту. Відкриють перелік медалістів учасники турніру з кульової стрільби із пневматичного пістолета на10 метрів.

Редакція «Народної Волі», як і всі краяни, щиро бажають Романові Гонтюку повернутися у рідну Надвірну лише із «золотом». Не підведи, славний Дзюдоїсте!


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/07/roman-hontyuk-praporonosets-ukrajinskoji-delehatsiji-na-olimpiadi-u-londoni/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/07/Gontjuk.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.