Газета по-надвірнянськи
 

Щедрий подарунок для Парищенської школи

20 липня 2012, 11:00 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 1,007 переглядів

Ще донедавна певні незручності для учнів, батьків та працівників школи створювала пішохідна доріжка до центрального фасаду Парищенської ЗОШ І-ІІІ ст. Крім незручностей також створювали небезпеку для учнів западини грунту, гострі виступи каменів, об які неодноразово травмувалися школярі. Батьків озадачували такі незручності, однак, власних коштів на такий об’єкт не вистачало.

Сільський голова Василь Магдич, депутат обласної ради Юрій Дерев`янко і директор школи Микола Левицький (зліва направо) оглядають замінені вікна у школі

Побувавши в школі та побачивши непривабливий стан головної доріжки, депутати обласної ради (ПП «Фронт Змін») Юрій Дерев’янко та Володимир Хопта пообіцяли допомогти батьківській громадськості. І ось доріжка готова. Завдяки Юрію Дерев’янку, який профінансував вартість усіх матеріалів та будівельних робіт, тепер центральний вхід до школи прикрашає широка парадна алея, виставлена бруківкою.

А ще завдяки Благодійному фонду Юрія Дерев’янка профінансовано і встановлено в чотирьох навчальних кабінетах 12 металопластикових вікон. Це добрий і щедрий подарунок шкільній громаді до початку нового навчального року. Нові енергозберігаючі технології не тільки змінять зовнішній вигляд закладу, а й збережуть тепло у приміщенні. У школі часто проводять різноманітні обласні та районні семінари. – Тепер з гордістю можемо приймати гостей, – переконує директор Микола Левицький.

Ось така нова доріжка прикрашає тепер вхід до школи

Минулого тижня Юрій Богданович побував у Парищі, зустрівся із громадськістю села та особисто перевірив виконані роботи.

Дирекція Парищенської ЗОШ І-ІІІ ст., особисто директор Микола Левицький, педагогічний, учнівський та батьківський колективи сердечно дякують Юрієві Дерев’янку за турботу і допомогу, яку він надав шкільній громаді. Бажаємо Вам, Юрію Богдановичу, і Вашим колегам міцного здоров’я, великого людського щастя. Нехай Господь Бог завжди благословить Вас за ваше добре серце.

Відбулася також зустріч депутата обласної ради Юрія Дерев’янка із жителями села з участю сільського голови Василя Магдича і директора школи Миколи Левицького. Під час обговорення найгострішою виявилась проблема, що стосується громад обидвох сіл Парища та Лісної Велесниці. Між цими селами немає належного дорожнього сполучення, та й підприємці-перевізники відмовляються здійснювати пасажирські автоперевезення по бездоріжжю. Дітям доводиться долати пішки по 3-5 кмдо школи. Суттєвою проблемою для жителів села є також відсутність статусу «гірського». Громада стверджує, що згідно з документацією село підпадає під всі вимоги для отримання такого статусу. Очевидно, і тут потрібна ясність на законодавчому рівні.

Протягом півтори години Юрій Дерев’янко та учасники зібрання обговорювали питання життєдіяльності усіх сфер населеного пункту – медицини, культури, освіти, дозвілля, спорту та ін. Депутат обласної ради підкреслив, що надзвичайно важливо постійно підтримувати зв’язок із громадою сіл, вивчати проблеми та перспективи населених пунктів, а також максимально раціонально їх вирішувати.

Ганна КАЗЮК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!