- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Вимагають спростування

Posted By Модератор On 27.07.2012 @ 14:11 In Духовність | No Comments

У своїх трьох листах-зверненнях до редакції газети «Народна Воля» пнів`яни Ганна Хащук, Іван Котулич та Михайло Вінтоняк вимагають у Богдана Березицького, автора книги «Нариси з історії РУХу і Незалежності» (м. Івано-Франківськ, «Сімик», 2011), спростування і вибачення за недостовірну інформацію, вміщену на стор. 104 цієї книги.

Як стверджують автори у своїх листах до редакції, ініціатором спорудження у Пнів`ї пам`ятника Тарасові Шевченку і нової церкви був не Дмитро Сіщук, про що написав Б. А. Березицький, а громадський активіст Михайло Плитус. Він також ініціював відновлення хреста-пам`ятки про скасування панщини у першому півріччі 1989 року. А щодо спорудження нового храму, то Михайло Плитус не лише ініціатор, але й опікувався від самого початку будівництва до його відкриття.

Ми не маємо нічого поганого стосовно Д. Сіщука, котрого в 1990 р. за пропозицією М. Плитуса обрали на церковному майдані головою Пнівського осередку РУХу, стверджують автори у своїх листах і вимагають у Б. Березицького вчинити шляхетно, як це роблять чесні християни.

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/07/vymahayut-sprostuvannya/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.