Газета по-надвірнянськи
 

«Яворина-2012» згуртувала патріотів

20 липня 2012, 10:55 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 982 переглядів

13-15 липня в урочищі Розтоки біля села Липа Долинського району відбувся традиційний всеукраїнський наметовий спортивно-патріотичний табір Всеукраїнського об’єднання «Свобода» «Яворина-2012» у рамках вшанування пам’яті героїв старшинської школи УПА «Олені» та провідника ОУН Карпатського краю Ярослава Мельника (Роберта). Участь у вшануванні героїв також взяв лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок. Загалом учасниками таборування та офіційних заходів на горі Яворина стало близько п’яти тисяч українців.

Надвірнянщину представляли депутати районної ради із фракції ВО «Свобода» на чолі із заступником голови районної ради Іваном Степником та депутати місцевих рад району від цієї політичної сили. У концертній програмі виступив гурт «Черлені пацьорки» з Делятина під керівництвом депутата районної ради Володимира Черленюка.

Наметовий табір свободівці розбили в урочищі Розтоки поблизу села Липа та гори Яворина. Першими учасниками таборування стали молоді націоналісти з Хмельниччини, котрі прибули на Прикарпаття ще 5 липня, щоби, окрім вшанування героїв, провести в Карпатах спортивно-вишкільний табір. Усі учасники сходження на Яворину мали змогу відвідати відновлений бункер «Роберта» – провідника ОУН Карпатського краю Ярослава Мельника, розташований біля підніжжя гори.

Відбулися традиційний Всеукраїнський відкритий волейбольний турнір ВО «Свобода» на кубок «Яворина-2012». Учасниками змагань стало 23 команди з Херсонської, Київської, Чернівецької, Закарпатської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей, а також перший шаховий турнір та фестиваль патріотичної пісні «Яворина-2012».

Ігор КРАВЧУК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!