Газета по-надвірнянськи
 

З нагоди відзначення 21-ї річниці Незалежності України

27 липня 2012, 14:32 | Рубрика: Духовність, Свята, Україна Версія для друку Версія для друку 847 переглядів

Розпорядженням голови райдержадміністрації Володимира Калічка від 17 липня ц. р. затверджено склад організаційного комітету та заходи щодо відзначення у районі 21-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України.

У заходах, зокрема, передбачено: впорядкувати об`єкти культурної спадщини, пам`ятники та місця поховань осіб, які загинули у боротьбі за свободу і незалежність України, святково оформити населені пункти району, провести 23 серпня 2012 р. урочисте підняття Державного Прапора України та організувати тематичні заходи для популяризації державних символів; в усіх населених пунктах району провести передсвяткову толоку та благоустрій, а під час урочистостей організувати покладання квітів і вінків до пам`ятників видатним політичним, державним діячам Надвірнянщини, до пам`ятних знаків борцям за незалежність України із залученням представників громадських організацій району, учнівської та студентської молоді.

У районному будинку культури заплановане урочисте зібрання громадськості та творчий звіт майстрів мистецтв й аматорських художніх колективів Надвірнянського району з участю депутатів місцевих рад, представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та об’єднань громадян. Проводитимуть також тематичні вечори, просвітницькі виступи та інші заходи, які відображають історичні етапи здобуття Україною незалежності, виступи колективів художньої самодіяльності, спортивні заходи; у навчальних закладах – засідання «круглих столів», бесіди, тематичні, виховні та інформаційно-просвітницькі години з участю громадських діячів, науковців, учасників національно-визвольних змагань, присвячені 21-й річниці незалежності України.

Сприятимуть проведенню ініційованих громадськими організаціями, особливо молодіжними, заходів, спрямованих на консолідацію суспільства. У плані заходів й етнокультурне свято єдності «Яблучне коло».

Відповідальні за проведення – відділи РДА, міський, селищні і сільські голови.

Координуватиме роботу та узагальнюватиме інформацію щодо виконання цього розпорядження відділ внутрішньої політики та зв`язків із громадськістю РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!