Газета по-надвірнянськи
 

Зустріч із гумористом

6 липня 2012, 14:28 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 808 переглядів

У письменників-гумористів особлива місія в літературі – вони своїми творами неодмінно піднімають людям настрій. Сміявся Езоп, сміявся Остап Вишня, сміються наші письменники-краяни Роман Бенюк, Микола Савчук, Ігор Гаврилюк.

 Французький письменник Віктор Гюго якось сказав: «Сміх – це сонце: воно проганяє зиму з людського обличчя» і гумористам вдається цього досягти. У цьому переконалися присутні на зустрічі з письменником Ігорем Гаврилюком із м. Калуша в районному будинку культури. Ігор Іванович – поет, прозаїк, гуморист, сатирик, член обласної організації НСПУ, автор 20 книг. Особливо вдаються йому пародії (він один з найсильніших сучасних пародистів України) на вірші відомих українських, прикарпатських поетів, у т. ч. Марії Дзюби, Нестора Чира, Люби Василик. Він є і добрим читцем своїх творів, не раз зривав оплески та сміх залу.

Коли людина сміється, вона стає вільною та незалежною, вона подолає всі труднощі, негаразди. Давні японці, що віками змагалися з тайфунами, вулканами, ворогами, не забували повторювати: «У дім, де сміються, приходить щастя». Тож читайте гумористичні твори письменників-краян і будьте щасливі!

Раїса ГРУШЕЦЬКА,

завідувач відділу краєзнавчої літератури центральної районної бібліотеки.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!