Газета по-надвірнянськи
 

Асоціація органів місцевого самоврядування: бути чи не бути?

3 серпня 2012, 12:17 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 798 переглядів

Таке гамлетівське питання постало у Надвірній вчора, 2 серпня ц. р. перед учасниками зборів представників Асоціації органів місцевого самоврядування Надвірнянського округу із комплексної переробки твердих побутових відходів (ТПВ).

Ця структура створена установчими зборами від 11 лютого 2010 р. 96 місцевими радами із 102 наявних рад Верховинського, Косівського, Надвірнянського районів та м. Яремче. Мета діяльності Асоціації – ефективніше здійснення повноважень органів місцевого самоврядування та узгодження своїх дій щодо захисту прав та інтересів територіальних громад у сфері комплексної переробки ТПВ, обмеження впливу ТПВ на довкілля та здоров`я людини, узагальнення світового та вітчизняного досвіду вирішення проблем поводження з ТПВ у підпорядкованих населених пунктах.

На збори, на яких головував повноважний представник від Надвірнянського району, заступник голови районної ради Іван Степник, прибули представники з Верховинського району, м. Яремчі, Микуличинської, Поляницької сільських рад та п`яти рад Надвірнянщини. Думки їхні розділилися і кожна з них має конкретне обгрунтування. Остаточного рішення не прийняли. Поки що вирішили тільки призупинити діяльність Асоціації для вивчення й узгодження всіх позицій.

Детальніше – у наступному числі «Народної Волі».

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!