Газета по-надвірнянськи
 

Депутати зустрілися з громадою Гвозда

10 серпня 2012, 11:09 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 891 переглядів

5 серпня у будинку культури с. Гвізд відбулася зустріч депутатів Надвірнянської районної ради від ВО «Свобода» з жителями цього села.

Перед присутніми виступив депутат райради від ВО «Свобода» Дмитро Гандзюк, обраний по мажоритарному округу від с. Гвізд. Односельчани ще два роки тому довірили йому представляти їхні інтереси в районі. Дмитро Гандзюк – авторитетна людина в селі. Відповідально, наполегливо та професійно працює у районній раді у постійній депутатській бюджетній комісії. За його активної участі обговорювали та приймали рішення з формування районного бюджету, розподілу коштів за напрямками соціальної та інших сфер. Питання життєдіяльності громади рідного села не залишалися осторонь його роботи. Саме за його сприяння та підтримці фракції ВО «Свобода» у районній раді вирішували питання земельних відносин, питань електрифікації, автобусного сполучення, облаштування автобусних зупинок, заміни дверей у приміщенні сільської бібліотеки тощо.

Голова депутатської фракції ВО «Свобода» у районній раді Андрій Крицький розповів про діяльність депутатів-свободівців на теренах району, наголосивши при цьому не тільки на вирішенні важливих економічних питань. Ініціатором прийняття районною радою політичних заяв та звернень до керівництва країни, скликання з деяких важливих питаннях позачергових сесій районної ради завжди виступає фракція ВО «Свобода». За поданням та наполяганням свободівців приймали заяви та звернення до керівництва держави після позбавлення звання «Герой України» Степанові Бандері та Романові Шухевичу, щодо подій на «податковому майдані», політичних переслідувань та політичних репресій, збереження Десятинної церкви, проти ущемлення прав українців у Росії, збереження Інституту національної пам’яті, збереження робочих місць у нафтовій промисловості району, проти прийняття законопроекту регіоналів Колесніченка-Ківалова «Про засади державної мовної політики» тощо. Всі заяви, прийняті на сесії районної ради, негайно скеровували до Президента, Прем’єр-міністра, голови Верховної Ради.

З ініціативи районних депутатів-свободівців та підтримки фракції ВО «Свобода» обласної ради вже цього року у нашому районі буде відновлено фестиваль патріотичної та повстанської пісні ім. Софії Галєчко, який відбувався у с. Пасічна ще з 1991 року та, на жаль, не проводився останні 7 років. Відтепер фестиваль проходитиме у новому форматі.

Фракція ВО «Свобода» у районній раді на сесії звернулася із заявою про створення тимчасової депутатської комісії, яка б вивчила та виробила рекомендації з ліквідації більшовицьких символів та україноненависницьких написів на пам’ятниках на території району. Така комісія створена та працює. Залучивши фахівців з цього питання, комісія надасть рекомендації для повного та всебічного вивчення.

Голова райорганізації ВО «Свобода», депутат районної ради Михайло Іваночко ознайомив краян із передвиборчою програмою ВО «Свобода» – «Своя Влада, Своя Власність, Своя Гідність на своїй Богом даній Землі!». Метою передвиборної програми націоналістичної партії є побудова потужної Української держави на принципах соціальної та національної справедливості.

Також депутат розповів присутнім про політичну ситуацію в державі та краї. При цьому він наголосив, що в Україні склалася така ситуація, що на сьогодні є, мабуть, найбільша загроза державній незалежності. Саме розуміючи це, ВО «Свобода» ще минулого року виступила одним з ініціаторів створення Комітету опору диктатурі та є його активним учасником. Михайло Іваночко повідомив також, що серед 35-ти кандидатів у народні депутати України від ВО «Свобода» по одномандатних мажоритарних виборчих округах є два наші земляки – голова Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода», голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич (виборчий округ №83 (Івано-Франківськ) та депутат Івано-Франківської обласної ради від ВО «Свобода», головний лікар Солотвинської лікарні Манолій Піцуряк (виборчий округ №87 (Надвірна). Нагадаємо, наголосив Михайло Іваночко, що це єдині узгоджені кандидати від ВО «Свобода» та об’єднаної опозиції, які спільно сформували список кандидатів у депутати по мажоритарних округах.

Свободівці відповіли на численні запитання присутніх.

За повідомленням прес-служби Надвірнянської райорганізації ВО «Свобода».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!