Газета по-надвірнянськи
 

Дорога у Красній: перевізники і влада

23 серпня 2012, 12:01 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 711 переглядів

До редакції нашої газети від імені водіїв місцевого і транзитного пасажирського транспорту, які перевозять людей через с. Красна, І. Д. Павлик надіслав копію звернення до голів обласної та районної держадміністрацій. У ньому, зокрема, йдеться: «Автодорога з смт. Ланчин до м. Надвірна через с. Красна знаходиться у вкрай поганому стані, а на ділянці автодороги біля ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» асфальтового покриття практично немає.

Обіцяного у жовтні 2010 р. капітального ремонту даної дороги так і не проведено.

Вимагаємо провести капітальний ремонт асфальтового покриття на цій автодорозі до 1 вересня 2012 р.!

У разі ігнорування наших вимог, із 1 вересня 2012 р. пасажирські перевезення до/з і через с. Красна не будуть здійснювати!».

* * *

За повідомленням прес-служби Надвірнянської райорганізації ВО «Свобода», депутати обласної ради від ВО «Свобода» Василь Попович, Манолій Піцуряк та депутат районної ради Михайло Іваночко, аби підтримати жителів с. Красна та підприємців-перевізників і не допустити соціальної напруги, спрямували депутатські звернення щодо негайного реагування та прийняття невідкладних заходів для відновлення дорожнього покриття, проведення ремонту дороги Надвірна-Красна.

* * *

Вчора, 22 серпня ц. р., редакція отримала такий коментар.

За інформацією начальника філії «Надвірнянський райавтодор», протягом цього тижня ремонтували дорогу Надвірна-Ланчин для ліквідації ямковості асфальтного покриття. Уже використано 35 тонн щебеню та 23 тонни асфальту.

Крім того, у другому кварталі ц. р. завершено монтаж та запущено в експлуатацію тимчасовий об’їзний залізобетонний міст через ріку Ворона. Вартість його будівництва – понад 300 тис. грн. Розробляють проектну документацію на капітальний ремонт постійного залізобетонного мосту, будівництво якого планують розпочати у 2013 році.

Із 2010 р. на згаданій дорозі уже двічі проводили ямковий ремонт. Таким чином теперішній голова райдержадміністрації свого слова дотримав.

Приємно, коли обласні депутати, невихідці з нашого району, які до цього часу не переймалися станом наших доріг, раптом дуже почали надавати уваги цьому питанню. Шкода тільки, що передвиборча кампанія триває не дуже довго, а то б вони нам ще багато допомогли.

До цього можна додати, що з автоперевізниками району укладено угоди, за невиконання яких вони відповідатимуть згідно з чинним законодавством.

Прес-служба РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!