Газета по-надвірнянськи
 

«Гаряча лінія» в ДПІ

17 серпня 2012, 11:05 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 759 переглядів

21 серпня із 11-ї до 12-ї год. за тел. 2-90-57 відбудеться сеанс «гарячої» телефонної лінії з начальником відділу інформатизації та обліку платників податків Ванджурою Романом Богдановичем з питань подачі звітності в електронному вигляді та отриманні безкоштовних ключів електронного цифрового підпису.

До уваги платників податків

Центр з обслуговування платників податків надає такі сервісні функції: консультування платників податків; видача довідок та дозвільних документів; реєстрація платників податків; прийом звітності та вхідної кореспонденції. Працюємо щоденно із 9-ї до 20-ї год.; субота – з 9-ї до 16-ї год.; неділя – вихідний.

Зателефонувавши до Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби України за тел. 0-800-501-007, ви отримаєте відповіді на запитання щодо оподаткування.

Об`єкти оподаткування за формою № 20-ОПП

ДПС України повідомляє, що всі платники податків, незалежно від організаційно-правової форми, у разі наявності, виникнення чи зміни стану об`єктів оподаткування подають повідомлення за формою 20-ОПП.

Оскільки таке повідомлення запроваджено з 14 січня 2011 р., то платники податків, зареєстровані після цієї дати, зобов`язані подати до органу ДПС за місцезнаходженням об`єкта оподаткування зазначене повідомлення протягом 10 робочих  днів після реєстрації.

Для платників податків, зареєстрованих до 14 січня 2011 р., строк подання повідомлення за формою 20-ОПП не визначено. Оскільки його подання є обов`язковим, то такі платники податків зобов`язані подати зазначене повідомлення з ознакою щодо первинного надання інформації про об`єкти оподаткування.

У разі встановлення під час документальної перевірки випадків неподання повідомлення за формою № 20-ОПП до платника податків застосовують штрафні санкції.

Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!