Газета по-надвірнянськи
 

Кандидат народної довіри

17 серпня 2012, 11:45 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 885 переглядів

Згідно з Постановою Центральної виборчої комісії від 3 серпня ц. р. в одномандатному виборчому округу № 87 з центром у Надвірній (до нього входять виборчі дільниці Яремчанської міської ради, більша частка дільниць Богородчанського і менша Коломийського районів) кандидатом у народні депутати зареєстровано Юрія Богдановича Дерев`янка – голову Благодійної організації «Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев`янка».

Цього тижня Юрій Де­­рев`янко дав прес-кон­ференцію для прикарпатських журналістів, а також зустрівся у Надвірній із представниками місцевої влади, священиками традиційних українських церков та небайдужими жителями Надвірнянщини. Кандидат у народні депутати зазначив, що його перемога як опозиційного кандидата на мажоритарному окрузі є важливою для української демократії і тому він був, є і буде постійно дієвим опозиційним кандидатом у депутати. А на вибори він іде шляхом самовисування, бо усвідомлює свою відповідальність перед більше як 53 тисячами краян, котрі проживають у межах виборчого округу № 87 і підписалися особисто на його підтримку як свого кандидата від своєї політичної сили. Однак, думку майже кожного третього виборця округу проігнорували. Юрій Дерев`янко переконаний, що у випадку поразки опозиції на парламентських виборах у жовтні цього року неминуче посилиться авторитарний кримінально-олігархічний режим чинної влади, що може мати непередбачені фатальні наслідки для незалежності і соборності нашої держави. Він залишається вірним принципам і завданням, які ставлять опозиційні політичні сили, зокрема, виступає за повний контроль виборців за обраними ними депутатами усіх рівнів та можливість їх відкликання; за звільнення усіх політичних в`язнів; захист української мови, церкви та українських духовних цінностей; недопущення економічного чи іншого кабального союзу з Росією та підтримку європейського шляху роз­витку України.

У новообраному парламенті Юрій Дерев`янко зобов`язується відстоювати ту програму, яку разом напрацювали в об`єднаній опозиції та захищати національні інтереси України і патріотичні цінності Українців. Своє членство у політичній партії «Фронт Змін» він припинив, усвідомлюючи необхідність здобуття перемоги опозиційними кандидатами у мажоритарних округах, а також не поділяючи нинішніх підходів у виборі мажоритарних кандидатів, що суперечить раніше задекларованим цією партією принципам.

На прикладі свого особистого голосування з тих чи інших питань в обласній раді, депутатом-мажоритарником від Надвірнянщини якої він є, Юрій Дерев`янко довів, що завжди голосував і відстоював інтереси громади і ніколи не старався бути підручним у чиїхось інтересах. Уся його діяльність, як і діяльність очолюваної благодійної організації – у законному руслі, свідченням чого є справна сплата податків та подана декларація про доходи.

Що стосується вирішення місцевих проблем, зокрема, в окрузі і в Надвірнянщині – а це складає другу частину його передвиборної програми, то Юрію Дерев`янкові добре відомі проблеми нашої громади, з якими він ознайомився і які особисто відчув протягом трьох років спілкування з жителями нашого краю, а також під час надання благодійної допомоги. Він вважає, що плавальний басейн та спортивні майданчики мають бути у кожному районному центрі.

На зустрічі із представниками громадськості у Надвірній 15 серпня презентували біографічний фільм про дитячі, юнацькі і дорослі роки життя і діяльності Юрія Дерев`янка, а також ознайомили з його передвиборчою програмою. Він, зокрема, зазначив, що на місцевому рівні необхідно змінити принцип фінансування органів місцевого самоврядування. Треба домогтися чіткого розподілу коштів, частина яких поповнюватиме державний бюджет, а інша – місцевий. Тільки у такому випадку зможемо забезпечити дієвою силою органи місцевого самоврядування. «Маємо дійсно ґаздівських людей і депутатів, та не маємо коштів. Дайте громаді грошей і вона сама зможе вирішити свої проблемні питання», – рішуче заявив Юрій Дерев`янко. – У кожного населеного пункту є проблеми з ремонтом доріг. Тут потрібно змінити принцип розподілу акцизу за пальне. Ми йдемо шляхом жебракування, а він не є шляхом розвитку держави, переконує кандидат у народні депутати. Тому потрібен державницький підхід до вирішення наболілих проблем Надвірнянщини – спорудження нового приміщення Чорнопотоківської ЗОШ І-ІІІ ст., добудова Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст., зведення нового дошкільного навчального закладу у Пнів`ю.

Настав важливий час для України, ділиться своїми наболілими думками Юрій Дерев`янко. Тому опозиційним силам треба єднатися. Коли ми з громадою спільно працюємо, то не зважаємо на політичні переконання і погляди. Вибори треба виграти. «Я не хочу, щоб наші з вами діти жили у законсервованій державі, в якій живемо зараз. Це не час пустих гасел. Потрібно братися за серйозні справи на благо рідного краю й України». І ще одна думка: «Я йду до Парламенту, щоб виконувати завдання громади та відстоювати інтереси Прикарпаття. Щиро вдячний за ту довіру та підтримку, яку висловили мені земляки. Вірю в наш успіх та спільну перемогу» – ось у цьому і визначальний напрям діяльності кандидата у народні депутати Юрія Дерев`янка.

Василь ІВАСЮК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!