Газета по-надвірнянськи
 

Квітнутиме слава битківського футболу

3 серпня 2012, 11:44 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 771 переглядів

У неділю у селищі Битків урочисто відкрили міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям. Це селище є унікальним через те, що, незважаючи на відсутність поля, тут у футбол грають всі. У районних змаганнях виступає «Нафтовик», а в обласних – «Битків». Президенти футбольних клубів Василь Сенатович і Степан Ломпас спільно із Битківським селищним головою Іваном Годзюром проводять рекультивацію поля біля школи. Вони долучилися до спорудження і міні-футбольного майданчика.

Зростає майбутня слава битківського футболу

Багато у чому його будівництву завдячують перемозі у І обласному конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування й отриманим коштам у розмірі 50 тисяч гривень, НГВУ «Надвірнанафтогаз» і Степанові Ломпасу. Селищний голова висловив вдячність кожному, хто доклався до цього будівництва.

– Цей майданчик посприяє зростанню спортивної слави і зміцнить здоров’я підроста­ючого покоління, – переконаний Іван Годзюр. – Приємно, що почали впроваджувати у життя спільні проекти, в яких показано, як повинні співпрацювати обласна, районна, міська, сільські, селищні ради і громади. Саме битківчани показали, як треба працювати. Переконаний, що цей майданчик послужить подальшому спортивному зростанню і ми ще не раз почуємо про перемоги наших футболістів із «Нафтовика» і «Биткова».

Численну дітвору, яка зібралася на відкритті спортивного майданчика, привітали костюмовані персонажі Котигорошка, Чебурашки і Буратіно, вихованці циркової студії «Веселка». Із місцевих талантів виступила співачка і скрипалька Оксана Бенюк, танцювальний колектив «Грація» під орудою Тетяни Годзюр, жіночий ансамбль «Берегиня» із солістами Юстиною Павлюк і Миколою Остап`юком, гуморист Василь Томашик, вокально-інструментальна група.

Юних футболістів так і не зацікавив концерт, бо вони з головою поринули у випробовування нового газону. Битківські уболівальники мріють, щоб у їхнє селище повернувся футбол. І з часом тут пануватимуть футбольні пристрасті районного й обласного чемпіонатів та й гравці команд тішитимуть ще перемогами і здобутками. Успіху вам у цьогорічних турнірах і змаганнях!

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!