- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Новий голова ради старійшин району

Posted By Модератор On 03.08.2012 @ 11:40 In Духовність,Політика | No Comments

У середу, 8 серпня у будинку Надвірнянської «Просвіти» о 17-ій год. відбудеться зустріч громадсько- політичної ради Надвірнянщини з керівництвом ДПІ в Надвірнянському районі. На зустріч запрошуємо представників громад, малого та середнього бізнесу. Також відбудеться засідання ради ГО «Просвіта», створеної при координаційній раді, на засідання якої запрошуємо небайдужих до просвітянської ниви громадян, захисників та прихильників української мови, культури, побуту та історичних цінностей.

Згідно з рішенням громадсько-політичної ради (протокол № 82 від 1 серпня 2012 р.), на якому були присутні 27 членів ради, зі звітом перед громадою Надвірнянщини щодо ситуації навколо майбутнього пам’ятника Борцям за волю України на 17-у год. 8 серпня ц. р. також запрошуємо  голову РДА Володимира Калічка, голову районної ради Василя Поповича та Надвірнянського міського голову Зіновія Андрійовича.

* * *

Відбулися також збори ради старійшин Надвірнянського району. У зв’язку зі смертю його голови Богдана Ємчука, на зборах до складу ради одноголосно введено Мельничука Михайла Петровича, якого й обрали головою ради старійшин Надвірнянського району і ввели у раду засновників громадсько-політичної ради Надвірнянщини.

Ярослав ЛЕСЮК,

голова громадсько-політичної ради Надвірнянщини.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/08/novyj-holova-rady-starijshyn-rajonu/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.