Газета по-надвірнянськи
 

Постраждали від вогню…

23 серпня 2012, 11:59 | Рубрика: Здоров`я, Трагедії Версія для друку Версія для друку 789 переглядів

13 серпня ц. р. у с. Пнів сталася пожежа у житловому будинку домогосподарства гр. С. Вогонь знищив приміщення кухні, коридору, частково перекриття та покрівлю будівлі, майно, яке там знаходилось. Пошкоджено стіни будівлі. На пожежі отримали опіки домогосподарка гр. С., 1927 р. н. та її внучка К., 2007 р. н. Від госпіталізації обидві відмовились.

15 серпня у с. Мирне під час пожежі у житловому будинку громадянина Б. пошкоджено стіни та перекриття будівлі, частково майно, яке там знаходилось.

17 серпня у с. Тисменичани під час пожежі у господарській будівлі громадянина Ч. вогнем знищено покрівлю будівлі та біля трьох тонн сіна. Ймовірна причина цих пожеж – коротке замикання електромережі.

Закликаємо усіх громадян дотримуватися елементарних вимог безпеки: не забувайте про обережність; не паліть у ліжку; стежте за станом та справністю своєї електромережі, ні в якому разі не залишайте дітей без нагляду!

Пам’ятайте, що тільки виконання елементарних правил пожежної та особистої безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню. Припинити сумну статистику – у ваших руках, тож будьте якомога обачними та цінуйте своє життя.

Ігор ПАНЬКОВ,

начальник районного відділу Держтехногенбезпеки.

 

… і води

З початку цього року на водоймах Івано-Франківщини потонуло 39 жителів краю, із них 2 – діти. Тільки впродовж літнього відпочинкового періоду на Прикарпатті вода забрала життя 30 осіб. Причини нещасть з року в рік залишаються незмінними: дорослі, зазвичай, гинуть із власної необережності, досить часто перебуваючи у нетверезому стані. З дітьми лихо, зазвичай, трапляється тоді, коли вони відпочивають на водоймах без нагляду дорослих.

Тому закликаємо до обережності під час купання на водоймах. Бережіть власне життя та життя своїх близьких від пожежі і від нещасть на воді.

Управління Держтехногенбезпеки в Івано-Франківській області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!