Газета по-надвірнянськи
 

Претенденти визначені

23 серпня 2012, 12:10 | Рубрика: Духовність, Культура Версія для друку Версія для друку 709 переглядів

21 серпня на черговому засіданні комісії з присудження районної премії ім. Надії Попович 2012 р. підсумували роботу першого туру та до участі в другому турі допустили претендентів у номінаціях:

«Література» – Левицького Василя Юрійовича (краєзнавець, член Національної спілки журналістів України, науковий працівник Музею Марійки Підгірянки у с. Білі Ослави) за дослідження про життя і творчість М. Підгірянки 2000-2012 рр., опубліковані в різних часописах – рекомендація центральної районної бібліотеки.

«Культура» – творчу групу ТРК «Надвірна» (керівник Сем`янів Іван Мар`янович, головний режисер, м. Надвірна) за відеофільм «Надвірнянщина історична» – рекомендація ТРК «Надвірна».

«Образотворче і народне мистецтво» – Нікольську Сніжану Олександрівну (студентка 2-го курсу факультету образотворчого мистецтва інституту мистецтв Прикарпатського університету ім. В. Стефаника, м. Надвірна) за виставку робіт графіки в Івано-Франківському краєзнавчому музеї (2010 р., жовтень), участь у різних конкурсах, у т. ч. міжнародних – рекомендація згаданого інституту.

Із творчим доробком Василя Левицького можна познайомитись у відділі краєзнавчої літератури центральної районної бібліотеки. Відеофільм «Надвірнянщина історична» можна переглянути на сайті центральної районної бібліотеки travelclub.nadvirna.info (сторінка «Галерея», «Відеогалерея»). Виставка робіт Сніжани Нікольської влаштована у міській бібліотеці для юнацтва (вул. Грушевського, 4).

Рецензії, думки, враження про творчість претендентів запрошуємо висловлювати у ЗМІ.

Переможців буде визначено шляхом таємного голосування наприкінці вересня ц. р.

Марта КУШНЕРЧУК,

секретар комісії.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!