Газета по-надвірнянськи
 

Про підписання мовного закону

10 серпня 2012, 11:10 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 708 переглядів

– Підписання президентом України мовного закону доводить, що саме під його прикриттям відбувалась спецоперація московської влади зі знищення Української держави, – заявив народний депутат України, перший заступник голови Української народної партії Іван Заєць.

– Президент Янукович не виконав функцію гаранта Конституції України, оскільки підписав документ, який з правової точки зору Верховна Рада не приймала, – наголосив Іван Заєць. Він нагадав, що «другого читання юридично не відбулось, оскільки понад 2000 поправок народних депутатів не були внесені в порівняльну таблицю і не голосувалися постатейно». Окрім того, представник УНП зазначив, що «Янукович проігнорував численні відкриті листи від відомих правників, філологів, широкого кола громадськості з вимогою не підписувати цей закон», а вчорашню нараду з інтелігенцією, на думку політика, «Президент взагалі використав як ширму для прикриття свого антиконституційного кроку».

Якби президент України справді був гарантом Конституції, він обов’язково наклав би вето. Як мінімум, закон був би повернений у Верховну Раду на доопрацювання. Янукович же обрав найгірший варіант з усіх можливих, – підсумував Іван Заєць і робить висновок: – Те, що творилося руками Єфремова, Мартинюка, Колесніченка, Ківалова в парламенті, насправді освячувалось із Банкової, а, отже, Янукович – Президент не всієї України, а виключно антиукраїнських сил.

За повідомленням прес-служби облорганізації УНП.

* * *

Цьоготижневого вівторка на зустрічі з інтелігенцією у Криму Президент Віктор Янукович після багатьох і численних зауважень до Закону пообіцяв, що цей документ доопрацюють і виправлять упродовж місяця з тим, щоб у вересні переголосувати його з усіма поправками на сесії Верховної Ради. Президент також ініціював утворення робочої групи при Кабінеті Міністрів, яка займатиметься вдосконаленням законодавчого забезпечення застосування мов у країні та всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя. Прозвучала також пропозиція прийняти державну програму розвитку української мови.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!