Газета по-надвірнянськи
 

Розпорядження прийнято. Що зроблено?

10 серпня 2012, 11:28 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 818 переглядів

Відбулася чергова зустріч керівництва райдержадміністрації з громадською радою району. Засідання ради провів її голова Тарас Олендій, у роботі взяв участь голова РДА Володимир Калічко.

Згідно із планом роботи ради обговорили питання про стан пасажирських перевезень у Надвірнянському районі та зміни до Закону України «Про  громадські об’єднання».

Щодо першого питання, як повідомив перший заступник голови РДА Степан Іроденко, всі перевізники, які працювали за маршрутом зі стоянки біля приміщення райспоживтовариства м. Надвірна до ринку в м. Івано-Франківськ, взяли участь у конкурсі та отримали маршрути. Нині вони здійснюють перевезення згідно з чинним законодавством. Будь-які порушення на маршруті фіксуватимуть і винних притягуватимуть до відповідальності.

За пропозицією членів громадської ради, обговорено питання ремонту тротуарів, встановлення «лежачих поліцейських» на проїжджій частині вулиць м. Надвірна біля Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.

Як поінформував голова РДА Володимир Калічко, обговорюють питання про створення двох автотранспортних підприємств у районі, що дасть змогу суттєво покращити якість пасажирських перевезень. Крім того, перевізників зобов’язано у кожному транспортному засобі вивісити графік руху. Сільських голів зобов’язали вивісити графік руху на зупинках. Перший заступник голови РДА Степан Іроденко повідомив, що з 1 січня 2013 р. заборонять експлуатацію перероблених транспортних засобів.

На наступному засіданні запропонували обговорити ситуацію із гральними закладами з участю керівників райвідділу УМВС та ДПІ в Надвірнянському районі.

* * *

1 серпня ц. р. відбулася позачергова колегія при голові РДА Володимирові Калічку, на якій обговорили заходи щодо попередження та ліквідації пожеж у Надвірнянському районі. Заборонено без потреби заїзд техніки до лісу. Усі туристичні групи, які збираються перебувати в лісі, повинні маршрути погоджувати з лісництвами. Працівники держлісгоспів та МНС зобов`язані патрулювати в лісах та дорогами вздовж лісів.

Для управління МНС виділено 10 тис. грн. на пальне. Також активно обговорювали питання чи потрібно переносити термін полювання – з 11 серпня 2012 р. на пізніше. Повідомлено, що ліцензійні картки видаватимуть в обмеженій кількості, тільки  в тих населених пунктах, де є водойми. Райвідділу УМВС доручено провести профілактичну роботу силами дільничих інспекторів із населенням; центральній районній лікарні – повідомити працівників ФАПів населених пунктів району.

* * *

6 серпня в райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету з організації відзначення 21-ї річниці Незалежності України, яку провела заступник голови РДА з гуманітарних питань Богдана Ковалюк, з участю представників РДА, районної та Надвірнянської міської рад, відділів та управлінь РДА, представників громадськості.

Обговорені питання щодо організації відзначення Дня Прапора та дня Незалежності України. Попередньо визначено, що 23 серпня 2012 р. об 11-ій год. на майдані Шевченка у Надвірній проведуть урочисте відзначення Дня Прапора, яке включатиме підняття Державного прапора України, урочисту ходу з прапором, виготовленим патріотами Надвірнянщини, святкові вітання та виступи.

Відзначення 21-ї річниці Дня Незалежності розпочнеться о 12-ій год. на майдані Шевченка. У програмі – привітання, нагородження краян, святковий концерт. Організують виставку «Алея молодої творчості». Також у плані – «Козацькі забави», концерт духового оркестру в стилі «Ретро» та на завершення – молодіжна дискотека.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!