Газета по-надвірнянськи
 

Серпень оголошений Місячником безпеки дорожнього руху

10 серпня 2012, 10:35 | Рубрика: Економіка, Здоров`я Версія для друку Версія для друку 673 переглядів

Практично кожні 20 хв. у державі стається дорожньо-транспортна пригода з потерпілими. У середньому щодоби на автошляхах гине 11 осіб, ще 87 – отримують травми. Упродовж цього року в Україні сталося майже 15,5 тисяч ДТП з потерпілими, в яких загинуло 2,4 тисячі людей, більше ніж 19 тисяч отримали тілесні ушкодження. На території Надвірнянського району за 2012 р. сталося 58 ДТП із матеріальними збитками, з них із 7 травмованими та один загинув. Такий стан справ спонукав керівництво держави до проведення комплексу профілактичних заходів на українських дорогах.

Більше двох третин загиблих та постраждалих – це молоді люди віком від 25 до 45 років. Гинуть і калічаться ті, хто відноситься до найактивнішої, працездатної частини населення.

Кожна четверта автопригода відбувається унаслідок перевищення швидкості руху, а кожна п’ята – через порушення правил маневрування. Більшість із них – це свідоме порушення Правил дорожнього руху (ПДР). У суспільстві спостерігається фактичне ігнорування учасниками дорожнього руху чинного законодавства, що є результатом низької культури поведінки на дорогах, безвідповідальності та правового нігілізму.

За рішенням Уряду України із 1 по 31 серпня у державі триватиме Місячник безпеки дорожнього руху. Головна мета – реалізація комплексу заходів щодо привернення уваги різних верств суспільства, органів місцевого самоврядування до проблем забезпечення безпеки дорожнього руху.

Працівники ДАІ додатково перевіряють технічний стан пасажирських автотранспортних засобів, особливо тих, які використовують для перевезень дітей і пасажирів. Інспекторський склад ДПС цілеспрямовано наглядатиме за дотриманням водіями, пішоходами і пасажирами ПДР: швидкісного режиму руху, використання ременів безпеки тощо.

В автотранспортних підприємствах, колективах різних установ та організацій співробітники ДАІ проведуть бесіди та зустрічі, де ще раз нагадають про важливість дотримання виконання вимог ПДР.

Головним підсумком проведених заходів має стати збереження життя і здоров’я українських громадян, їхніх дітей – кожного учасника дорожнього руху.

Василь ГАДЖЕГА,

старший інспектор Надвірнянського ВДАІ,

капітан міліції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!