Газета по-надвірнянськи
 

Створена Державна міграційна служба України

17 серпня 2012, 11:06 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 709 переглядів

Із 1 серпня ц р. працює Надвірнянський районний відділ управління Державної міграційної служби України (ДМС).

Ця служба створена згідно з Указом Президента України з метою внесення пропозицій щодо формування державної політики у сферах міграції (іміграції та еміграції), у т. ч. протидії нелегальній (незаконній) міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів, а також реалізації державної політики у цій сфері.

ДМС аналізує міграційну ситуацію в Україні; здійснює провадження з питань прийняття/припинення громадянства України; приймає рішення про надання дозволу на імміграцію, відмову в його наданні та скасування такого дозволу; готує пропозиції щодо квоти імміграції; оформляє і видає іноземцям та особам без громадянства запрошення для в`їзду в Україну та документи для тимчасового перебування або постійного проживання в Україні, а також виїзду за її межі; студентських квитків студентам із числа іноземців; ідентифікує громадян України, які втратили докумети, що посвідчують особу; виконує функції замовника із розроблення зразків, виготовлення та постачання бланків паспортних та інших документів, що посвідчують особу та ін.

Надвірнянський райвідділ управління ДМС працює у межах своїх повноважень у такому режимі: вівторок, четверз 9-ї до 18-ї год.; середа, п`ятницяз 10-ї до 19-ї год.; суботаз 9-ї до 16.45 год. Вихідні днінеділя і понеділок.

Прийом громадян щоденно, крім четверга.

Михайло РУБІНСЬКИЙ,

начальник райвідділу управління Державної міграційної служби.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!