Газета по-надвірнянськи
 

Свято казки у Перерослі

3 серпня 2012, 11:50 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 836 переглядів

Нещодавно у залі Переріслянського будинку культури учасники дитячого зразкового драматичного колективу «Хоробрі мандрівники» представили глядацькому (на жаль, малочисельному) журі казку-виставу Марійки Підгірянки «В чужому пір’ї».

Фрагмент свята Казки

Вміло розподілені ролі, і маленькі артисти майстерно відобразили на сцені події із вистави. Неначе живі декорації прикрасили сцену персонажі-Квіточки завдяки чудовій грі юних акторів, зокрема: Дзвіночок – Ростислав Боднар, Лілея – Юля Мисліцька, Рожа – Юля Тимчук та Віка Дєвічєва, Фіалочка – Даяна Драгомирецька та Вероніка Мочарна, Братчик – Женя Мисліцький.  Здавалося,  що глядачі відчувають аромат кожної квіточки. Костюми готували батьки.

Під ніжний голосочок казкової скрипки у руках Сверщика (Андрійко Насадюк) на сцені з’являються головні герої сестрички-Синички, в яких вміло «перевтілились» Віка Боднар та Іринка Українець.

Та що чи хто це так гойдає казковими квітами? Та це ж жартівник-пустунець Вітрик у неперевершеній грі Христини Паньків, який у другій дії вистави засинає, щоб відпочити під золотим пасмом прядева сну, котрого наткала  Ніч у заворожуючому виконанні Насті Крук.

Минула вже нічка, оживає вся казкова  долина, прокидаються  квіточки, а невтомні трудівниці Бджілки, вони ж дошкільнята Аня Насадюк та Аня Дєвічєва, визбирують смачний пилок-медок,  щоб Лелійка могла пригостити  казкового скрипаля за його чудову гру.

Під чудовий музичний супровід, який до всієї вистави підібрав музичний керівник колективу Андрій Насадюк, дійство підходить до щасливого завершення – втрачена для своїх близьких блудна пташка повертається до рідного гнізда.

І ось звучать овації, щирі, теплі, зворушливі, під які головний постановник вистави, та й не тільки цієї, наставник і керівник дитячого зразкового драматичного колективу «Хоробрі  мандрівники» Ганна Насадюк представляє героїв вистави та їх виконавців. Найменшому учасникові колективу ще немає чотирьох років, а найстаршому – тільки тринадцять.

Галина НАСАДЮК, Мар`яна МИСЛІЦЬКА,

глядачі, батьки юних акторів, с. Перерісль.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!