Газета по-надвірнянськи
 

Церкві Святого Архистратига Михаїла у Гаврилівці – 150

31 серпня 2012, 11:55 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 1,404 переглядів

День святкування припав на вівторок, на свято Маковея. Вельми приємно, що у святкових Богослужіннях взяв участь Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Владика Володимир Війтишин. Церковна громада зустрічала його із хлібом та щирими вітаннями. У святковій Службі Божій взяли участь канцлер Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ отець-мітрат Василь Мельничук і майже півтора десятка священнослужителів Надвірнянщини.

Новобудова церкви Святого Архистратига Михаїла

– Похвально, що громада зберегла єдність і вірність греко-католицькій церкві і зараз у фінансово важкий час зводить новий храм, – говорив Владика і нагородив почесними грамотами пароха с. Гаврилівка о. Романа Григораша, церковний хор, церковну громаду, голову церковного комітету Дмитра Воробця, благодійників Івана Гевкалюка, Івана Мельника, Парасковію Лацко та ін.

Так зустрічали Владику Володимира Війтишина у Гаврилівці

– Новий храм будуємо уже п`ять років за кошти громади і благодійників, – підкреслює Дмитро Воробець (він, зокрема, керує цим будівництвом). – Майстри наші, гаврилівські. А оскільки нова церква має бути другою в районі за своїми розмірами, то зводитиме її гаврилівська громада ще мінімум зо п`ять років.

Ось ці хрести, придбані за кошти благодійників, височітимуть на новому храмі

Також Владика Володимир Війтишин освятив п`ять хрестів, придбані за кошти благодійників, для нового храму і благословив гаврилівську громаду.

Парох о. Роман Григораш щиро подякував Владиці Володимирові, всім священнослужителям за те, що, незважаючи на примхи погоди, відвідали Гаврилівку у таке величне і важливе для села і церковної громади свято.

Володимир МАНІВЧУК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!