- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Церкві Святого Архистратига Михаїла у Гаврилівці – 150

Posted By Модератор On 31.08.2012 @ 11:55 In Духовність | No Comments

День святкування припав на вівторок, на свято Маковея. Вельми приємно, що у святкових Богослужіннях взяв участь Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Владика Володимир Війтишин. Церковна громада зустрічала його із хлібом та щирими вітаннями. У святковій Службі Божій взяли участь канцлер Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ отець-мітрат Василь Мельничук і майже півтора десятка священнослужителів Надвірнянщини.

[1]

Новобудова церкви Святого Архистратига Михаїла

– Похвально, що громада зберегла єдність і вірність греко-католицькій церкві і зараз у фінансово важкий час зводить новий храм, – говорив Владика і нагородив почесними грамотами пароха с. Гаврилівка о. Романа Григораша, церковний хор, церковну громаду, голову церковного комітету Дмитра Воробця, благодійників Івана Гевкалюка, Івана Мельника, Парасковію Лацко та ін.

[2]

Так зустрічали Владику Володимира Війтишина у Гаврилівці

– Новий храм будуємо уже п`ять років за кошти громади і благодійників, – підкреслює Дмитро Воробець (він, зокрема, керує цим будівництвом). – Майстри наші, гаврилівські. А оскільки нова церква має бути другою в районі за своїми розмірами, то зводитиме її гаврилівська громада ще мінімум зо п`ять років.

[3]

Ось ці хрести, придбані за кошти благодійників, височітимуть на новому храмі

Також Владика Володимир Війтишин освятив п`ять хрестів, придбані за кошти благодійників, для нового храму і благословив гаврилівську громаду.

Парох о. Роман Григораш щиро подякував Владиці Володимирові, всім священнослужителям за те, що, незважаючи на примхи погоди, відвідали Гаврилівку у таке величне і важливе для села і церковної громади свято.

Володимир МАНІВЧУК «Народна Воля»


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/08/tserkvi-svyatoho-arhystratyha-myhajila-u-havrylivtsi-150/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/08/IMG_0001.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/08/IMG_0014.jpg

[3] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/08/IMG_0174.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.