Газета по-надвірнянськи
 

У нашому районі доставлено 443 телетюнери

31 серпня 2012, 11:27 | Рубрика: Влада, Новини Версія для друку Версія для друку 692 переглядів

Управління праці та соціального захисту населення РДА повідомляє, що списки громадян, яких безкоштовно забезпечуватимуть засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення, сформували до 1 серпня 2012 р. та передали Державному Комітету телебачення та радіомовлення.

Цей Комітет згідно з поданими списками приймає рішення про послідовність забезпечення телетюнерами громадян, на підставі якого доставлятимуть (вручатимуть) телетюнери за адресами громадян, а також формує з урахуванням наявності сигналу цифрового телевізійного мовлення у стандарті DVB – T2 на територіях проживання громадян та затверджує списки, на підставі яких доставлятимуть (вручатимуть) телетюнери за адресами громадян.

Враховуючи особливу актуальність забезпечення телетюнерами громадян, які користуються ефірним способом прийому телевізійного сигналу, Держкомітет телебачення та радіомовлення прийняв відповідний наказ № 160 від 20 червня 2012 р. про послідовність забезпечення телетюнерами громадян.

За інформацією Центру поштового зв’язку № 4 Івано-Франківської дирекції за станом на 20 серпня ц. р. доставлено 443 телетюнери ефірного способу прийому телепередач жителям Надвірнянського району. Телетюнери іншого (супутникового, кабельного) способу прийому телепередач розпочнуть доставляти після доставки телетюнерів ефірного способу прийому телепередач.

Андрій КРЕХОВЕЦЬКИЙ,

начальник управління праці та соціального захисту населення РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!