Газета по-надвірнянськи
 

У Пнів`ю вшанували свято Незалежності

31 серпня 2012, 12:07 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 2,822 переглядів

Неабияк потішили учасники народної самодіяльності Пнівського сільського будинку культури. Розпочалося ж саме свято у Пнів`ї, з привітання діточок, які серйозно розповідали про те, ким хочуть стати, коли виростуть.

Василь Гладиш щиро привітав односельчан зі святом

На імпровізованій сцені гостей святкового дійства благословив отець-парох Михайло Багрій. Привітав односельчан зі святом Пнівський сільський голова Василь Гладиш, якого пошанували короваєм. Він мовив про те, яка це важлива подія для кожного з нас, проаналізував сучасний стан справ у рідному селі і в Україні. Він у своєму привітанні побажав односельчанам мирного неба над головою і життєдайних сонячних ланів, які наповнять їх здоров’ям і наснагою. – Нехай у Ваших родинах панує достаток і злагода, працюйте плідно на благо рідного села й України. Зі святом дорогі жителі Пнів`я, Білозорини і Мозолівки! – наголосив він.

І танцем дівочим свято повнилось

Голова ради старійшин села Пнів Михайло Плитус прочитав власний вірш, у якому мовиться про героїчну боротьбу вояків УПА.

Майстерно впліталися виступи учасників художньої самодіяльності, серед яких два дуети, у складі маленьких артистів Софії Томин та Володимира Сіщука, а також Діани Трач і Ганни Костик, які проспівали українські народні пісні «На городі буркун» та «Добрий вечір, сусідонько». Зовсім не по-дитячому виступили пнівські малі козаки з українською народною піснею «Ой не світи місяченьку». Справжню хвилю оплесків зірвав гурт «Веселка» у складі директора Пнівського будинку культури Ірини Гордійчук (Сороцької) й Івана Вірсти. Сценарій свята підготувала Галина Пуканюк, а провели його ведучі Надія Бойчук і Андрій Паньків. З монологом про рідну Україну виступила Тетяна Бойчук.

 Повстанські й українські народні пісні проспівав вокальний колектив дівчат під орудою Ірини  Гордійчук (Сороцької). Справжню хвилю оплесків зірвав український танець і хореографічна композиція у виконанні Надії Бойчук, Христини Гунди, Ірини Солтицької, Андріани Плитус, Тетяни Берчак і Христини Огерук (художній керівник – Марія Іваночко). Дівчата показали неабияке вміння і майстерність. Закінчилося святкування спільним виконанням Державного Гімну України.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!