- Народна Воля - http://volya.if.ua -

У Пнів`ю вшанували свято Незалежності

Posted By Модератор On 31.08.2012 @ 12:07 In Свята | No Comments

Неабияк потішили учасники народної самодіяльності Пнівського сільського будинку культури. Розпочалося ж саме свято у Пнів`ї, з привітання діточок, які серйозно розповідали про те, ким хочуть стати, коли виростуть.

[1]

Василь Гладиш щиро привітав односельчан зі святом

На імпровізованій сцені гостей святкового дійства благословив отець-парох Михайло Багрій. Привітав односельчан зі святом Пнівський сільський голова Василь Гладиш, якого пошанували короваєм. Він мовив про те, яка це важлива подія для кожного з нас, проаналізував сучасний стан справ у рідному селі і в Україні. Він у своєму привітанні побажав односельчанам мирного неба над головою і життєдайних сонячних ланів, які наповнять їх здоров’ям і наснагою. – Нехай у Ваших родинах панує достаток і злагода, працюйте плідно на благо рідного села й України. Зі святом дорогі жителі Пнів`я, Білозорини і Мозолівки! – наголосив він.

[2]

І танцем дівочим свято повнилось

Голова ради старійшин села Пнів Михайло Плитус прочитав власний вірш, у якому мовиться про героїчну боротьбу вояків УПА.

Майстерно впліталися виступи учасників художньої самодіяльності, серед яких два дуети, у складі маленьких артистів Софії Томин та Володимира Сіщука, а також Діани Трач і Ганни Костик, які проспівали українські народні пісні «На городі буркун» та «Добрий вечір, сусідонько». Зовсім не по-дитячому виступили пнівські малі козаки з українською народною піснею «Ой не світи місяченьку». Справжню хвилю оплесків зірвав гурт «Веселка» у складі директора Пнівського будинку культури Ірини Гордійчук (Сороцької) й Івана Вірсти. Сценарій свята підготувала Галина Пуканюк, а провели його ведучі Надія Бойчук і Андрій Паньків. З монологом про рідну Україну виступила Тетяна Бойчук.

 Повстанські й українські народні пісні проспівав вокальний колектив дівчат під орудою Ірини  Гордійчук (Сороцької). Справжню хвилю оплесків зірвав український танець і хореографічна композиція у виконанні Надії Бойчук, Христини Гунди, Ірини Солтицької, Андріани Плитус, Тетяни Берчак і Христини Огерук (художній керівник – Марія Іваночко). Дівчата показали неабияке вміння і майстерність. Закінчилося святкування спільним виконанням Державного Гімну України.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/08/u-pnivyu-vshanuvaly-svyato-nezalezhnosti/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/08/P1010202.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/08/P1010211_1.jpg

[3] [Показати як слайдшоу]: http://volya.if.ua/2012/08/u-pnivyu-vshanuvaly-svyato-nezalezhnosti/nggallery/slideshow

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.