Газета по-надвірнянськи
 

Визначилася зі списком кандидатів:

3 серпня 2012, 11:59 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 902 переглядів

- опозиція

На з`їзді об`єднаної опозиції 30 липня ц. р. затвердили виборчий список, до першої п`ятірки якого увійшли: Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко, Олександр Турчинов, Юрій Луценко. Щодо Ю. Тимошенко та Ю. Луценка, котрі перебувають в ув`язненні і за законом не мають права брати участі у виборах, то по них, як поінформував член ЦВК Андрій Магера, Центральна Виборча Комісія прийме рішення, як тільки надійдуть документи на реєстрацію.

У партійних списках об`єднаної опозиції відсутні прізвища таких безкомпромісних політиків як Володимир Філенко, Олесь Доній та інші.

Усього від опозиції затверджено 190 кандидатів на вибори до ВР у мажоритарних округах.

Згідно зі списком претендентів у кандидати у народні депутати в одномандатних виборчих округах від ВО «Батьківщина» у нашій області висунуті: Купчак Володимир Романович, Сікора Олена Мирославівна, Дирів Анатолій Борисович, Левицький Олександр Михайлович, Гладій Василь Іванович.

- ВО «Свобода»

1 серпня 2012 року ХХIV передвиборчий З’їзд Всеукраїнського об’єднання «Свобода» оголосив список кандидатів на виборах до ВР. У першій п`ятірці – Олег Тягнибок, Богдан Бенюк, Андрій Мохник, Ігор Мирошниченко, Олександр Шевченко (доктор юридичних наук, професор). З`їзд одностайно підтримав кандидатів від ВО «Свобода» у народні депутати України по одномандатних мажоритарних виборчих округах.

Серед 35-ти кандидатів у народні депутати України від ВО «Свобода» по одномандатних мажоритарних виборчих округах є два наші земляки – голова Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода», голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич (виборчий округ №83 (Івано-Франківськ) та депутат Івано-Франківської обласної ради від ВО «Свобода», головний лікар Солотвинської лікарні Манолій Піцуряк (виборчий округ № 87 (Надвірна). Це єдині узгоджені кандидати від ВО «Свобода» та об’єднаної опозиції, які спільно сформували список мажоритарників, повідомляє прес-служба облорганізації ВО «Свобода».

- «Наша Україна»

На XI з’їзді «Нашої України» затвердили передвиборчий список партії. Його очолив лідер «Нашої України», Президент України (2005-2010 рр.) Віктор Ющенко.  Другим номером у списку обрали Юрія Костенка. Завершують першу «п’ятірку» Олексій Івченко, Ірина Ванникова та Сергій Бондарчук.

До першої «десятки» списку також увійшов екс-мер Івано-Франківська Зіновій Шкутяк. Крім нього до списку потрапили також прикарпатці Лілія Григорович, Ольга Бабій, Василь Головчак, Ігор Олійник та Дмитро Чуйко.

Щодо мажоритарних округів, то тут ситуація наступна: № 83 (Івано-Франківськ) партійний з’їзд закріпив за Івано-Франківським міським головою Віктором Анушкевичусом; № 85 (Калуш) дістався лікарю із Калуша Василю Питлику; № 86 (Долина) – за громадським діячем і екс-головою Долинської РДА Петром Шкутяком; № 87 (Надвірна) – за головою проводу Івано-Франківської обласної структури «Організації Патріотів України» Світланою Гіль; № 88 (Снятин) отримав письменник, лауреат Шевченківської премії Михайло Андрусяк.

За повідомленням відповідних партійних прес-служб та інформагентств.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!