Газета по-надвірнянськи
 

Юрій Дерев’янко виступає за відновлення соціальних виплат

31 серпня 2012, 12:17 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 964 переглядів

Політик пропонує скасувати всі ті законодавчі акти, які обмежили можливість отримувати соціальну допомогу.

«Це безпрецедентний факт, коли Конституція могла бути так сплюндрована, – так Юрій Дерев’янко прокоментував той факт, що дітям війни не виплачують соціальних платежів. – Згідно з Основним законом держави не можна зменшувати соціальні виплати, які вже прийняті. Чинна влада це зробила і підкріпила рішенням Конституційного суду».

За словами політика, вирішити проблему можна, скасувавши недавно прийняті акти, які суперечать Конституції України та обмежують соціальні виплати. – «Я пропоную скасувати всі ті законодавчі акти, які обме­жили можливість людям отримувати ці доплати», – заявив на зустрічі з жителями Заріччя кандидат у народні депутати України.

За час своєї каденції в обласній раді депутат сприяв пенсіонерам, свідкам воєнних подій в отриманні виплат у судовому порядку.

«Я і мої юристи надали юридичну допомогу і виграли у судах понад 1300 позовів про виплати дітям війни. Нині не виплачують грошей, які за законом люди мають отримувати, і не виконують рішення судів. Хоча Законом України «Про соціальний захист дітей війни» визначено, що державні соціальні гарантії дітям війни не можуть бути обмежені чи скасовані іншими нормативно-правовими актами», – наголосив кандидат у народні депутати України.

У виборчій програмі політика є пункт про необхідність скасування всіх законодавчих актів, які обмежують можливість отримувати соціальні доплати, зокрема, ті, що стосуються дітей війни, чорнобильців і афганців.

День Незалежності у Чорних Ославах – із спортом

У цьому селі горяни влаштували уже традиційні змагання юних каратистів.

«Це – чи не єдиний населений пункт, який святкує День Незалежності, проводячи спортивні змагання. І це похвально, бо спорт загартовує волю і дух у дітей. Ми маємо розуміти, що тільки здоровий спосіб життя, тільки наша духовність, наша сила і воля дасть нам можливість мати дійсно незалежну Україну!», – наголосив кандидат у народні депутати.

Юрій Дерев`янко серед чорноославчан

Секція з карате у Чорних Ославах працює більше трьох років. Нині її відвідують майже 70 хлопців із навколишніх сіл. Двоє з них вибороли перемогу на обласних змаганнях, а їхній тренер Антон Левкун – майстер спорту та переможець чемпіонатів України.

Чорноославська дітвора у захопленні від такого прийому карате

– Заняття проводимо у шкільному спортзалі двічі на тиждень. Дітям тут подобається, хоча і не всім усе вдається зразу. Карате – важкий і вимогливий вид бойового мистецтва та й для самозахисту кілька прийомів ніколи не стануть зайвими, – переконаний каратист.

Змагання на честь Дня Незалежності – не лише показові. Юні спортсмени показали все, чого навчились за рік: і дошки ламали ударами рук, і цеглу розбивали ногами, і в самозахисті вправлялися. Здавши нормативи, хлопці підтвердили свої дани. Новачкам (наймолодшим каратистам 6-7 років) вручили білі пояси, а досвідченішим – жовті та зелені.

За матеріалами  сайту www. derevyanko.org

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!