Газета по-надвірнянськи
 

Запрошуємо на етнофестиваль «ДженджурФист-2012»

10 серпня 2012, 11:34 | Рубрика: Духовність, Культура Версія для друку Версія для друку 880 переглядів

Захоплюючим відтворенням середньовічного життя постане 18-19 серпня ц. р. Пнівський замок. Адже саме сюди з’їдуться близько десяти лицарських клубів зі Львівщини, Тернопільщини та Івано-Франківщини.

Закуті в обладунки лицарі стануть до поєдинків, щоб відстояти честь клубу чи чарівної панянки або просто, щоб показати свою звитягу і вибороти основні трофеї свята. Не забаряться і середньовічні красуні, щоб похизуватися своїм умінням на конкурсі «Княжна фестивалю». Задіяні будуть і найменші візитери фестивалю, вони будуть ліпити із глини макет замку, малювати, танцювати і просто гратися зі спеціально підготовленою для них лицарською екіпіровкою.

Задоволені залишуться і любителі музики, які побачать на сцені «Kings & Beggars», «Фрам», «Йорий Клоц». Змагатимуться у майстерності стрільби на своєму турнірі також лучники, спробують влучати в ціль і прості гості фестивалю. А у неділю, на Свято Спаса, всіх християн запрошуємо до освячення фруктів на території замку, там відбудеться Служба Божа, згодом кожен охочий зможе скуштувати Святкового компоту на театралізованому дійстві, яке так і називається «Свято компоту». Окрім цього, гості відвідають середньовічну ярмарку, побачать, як твориться гончарний виріб, чи стануть митцями колоритного ленд-арту. А увечері всі охочі зможуть переглянути фільми під відкритим небом на тематику благородних лицарів та манірних дам. Завершиться свято факельним дійством під назвою «Фист огень» та «Огненними ліхтариками», які здіймуться в небо, знаменуючи нове життя давно забутого Пнівського замку.

Оргкомітет.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!