Газета по-надвірнянськи
 

Зустріч із народним депутатом Ігорем Зваричем

10 серпня 2012, 11:10 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 1,202 переглядів

Почалася передвиборча кампанія. Всі партії та кандидати в депутати зацікавлені у прозорих парламентських виборах, адже від результатів виборів залежить чи будуть продовжені системні перетворення в багатьох сферах життя суспільства, спрямовані на покращення економіки та підняття рівня життя громадян. Про ці та інші питання вели мову з народним депутатом України від Партії регіонів Ігорем Зваричем під час зустрічі у вівторок, 2 серпня, у районному будинку культури, на якому зібралися депутати всіх рівнів Надвірнянського району, керівники первинних партійних осередків Партії регіонів, активісти та прихильники цієї політичної сили.

– Такі поїздки, – зазначив депутат, – допомагають краще зрозуміти проблеми на місцях, моніторять стан втілення економічних реформ, висвітлюють думку людей щодо економічної політики уряду.

Аналогічні питання обговорюють щотижня на засіданнях міні-клубу, який створено при громадській приймальні Надвірнянського районного осередку Партії регіонів. Тут відбуваються зустрічі громадян та керівників організацій, установ, підприємств. На засіданнях надають безкоштовні консультації з різних сфер життя, обговорюють соціальні ініціативи та реформи Президента.

Прес-служба районного осередку Партії регіонів.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!