Газета по-надвірнянськи
 

Звіт перед громадою Ланчина

3 серпня 2012, 11:42 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 670 переглядів

У Ланчині під час зустрічі депутатів від ВО «Свобода» із громадою депутат районної ради від цієї політичної сили по Ланчинському виборчому окрузі Михайло Іваночко прозвітував про роботу, проведену ним та фракцією.

Для вирішення важливих питань для громади Ланчина депутат спрямував понад три десятки запитів та депутатських звернень до органів виконавчої влади району, які змушені реагувати щодо ремонту доріг, облаштування їх відповідними знаками, заміною електричних опор та трансформаторних електропідстанцій, функціонування дитячих садків та шкільних закладів, ремонту місцевої лікарні та заміни медичного обладнання, розв’язання багатьох земельних питань.

Саме за депутатським реагуванням та зверненням громади селища з обласного бюджету виділено 200 тис. грн. на ремонт пам’ятки архітектури місцевого значення – приміщення «червоної школи», яке зараз за ці кошти ремонтують.

Михайло Іваночко наголосив, що за останні роки за сприяння місцевого осередку ВО «Свобода» піднявся і духовний, і патріотичний дух громади. Саме свободівці є ініціаторами та активними організаторами акцій з відзначення святкування державних, патріотичних українських свят та вшанування визначних людей, які народилися у Ланчині. Вже традиційним, завдяки свободівцям, стало відзначення річниці народження громадського діяча, січового стрільця, письменника Юрія Шкрумеляка. Щороку велелюдна ланчинська громада відзначає День Героїв на могилі вояків УПА, яку відреставрували за сприяння Надвірнянської «Свободи», День пам’яті Героїв Крут, день народження командувача УПА Романа Шухевича, День проголошення Акту відновлення Української держави та інші. Традиційним став і футбольний турнір серед школярів до Дня Героїв, який організовують та фінансують місцеві свободівці.

На зустрічі із громадою Ланчина виступив депутат Івано-Франківської обласної ради, голова постійної депутатської комісії облради з питань охорони здоров’я Манолій Піцуряк. Він, пропрацювавши 30 років у сфері охорони здоров’я, розповів якими питаннями опікується очолювана комісія, висвітлив роботу фракції ВО «Свобода» в обласній раді.

Михайло Іваночко звернувся до присутніх ланчинців за підтримкою ініціативи щодо перейменування деяких вулиць Ланчина. Зокрема, свободівці пропонують перейменувати вулиці: Ковпака на вул. Василя Косюка, 30-річчя Перемоги – на кардинала УГКЦ Михайла Левицького, 40-річчя Перемоги – на Короля Данила.

Депутати відвідали Ланчинську міську лікарню. Головний лікар Степан Гресько повідомив про ряд невирішених проблем, зокрема, потрібно замінити вікна. Дошкуляє і недофінансування на придбання медпрепаратів. Депутат обласної ради Манолій Піцуряк, як голова депутатської комісії з охорони здоров’я, пообіцяв сприяння у вирішенні зазначених питань.

Ігор КРАВЧУК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!