- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Арсеній Яценюк назвав три «ні» у відносинах із Росією

Posted By Модератор On 28.09.2012 @ 14:36 In Політика | No Comments

У переговорах із Російською Федерацією в України є три «ні»: Митний союз, військовий блок та російська як друга державна, заявив народний депутат України Арсеній Яценюк в ефірі програми «Свобода слова» на каналі ICTV в понеділок, 17 вересня.

[1]Арсеній Яценюк наголосив, що Україна не може постійно перебувати перед вибором між Сходом і Заходом. «Якщо ти між двома стільцями, завжди падаєш. Треба все-таки іти. Тому що, якщо ти стоїш, а тим більше в болоті, то воно тебе постійно затягує і дихати вже нічим. Україна повинна стати частиною Великої Європи. Ми повинні підписати Угоду про політичну асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським Союзом», – підкреслив Арсеній Яценюк.

«Європейська інтеграція – це не пусті слова. Це дуже конкретні речі. В країнах-членах ЄС люди живуть на 12 років довше, ніж в Україні і в сусідній Росії. Рівень життя в сусідній Польщі, рівень пенсій і заробітних плат – від 3 до 5 разів вищий, ніж в Україні», – підкреслив Арсеній Яценюк.

Європейський союз, підкреслив він, це – також високі технології. «Я щось не бачив, щоб президент Янукович їздив на Волзі російського виробництва. Вони чомусь всі їздять на Мерседесах», – додав Арсеній Яценюк.

У той же час, перегляду потребують відносини з Російською Федерацією. «Ми готові розмовляти з нашими російськими партнерами про все. Але в нас є три «ні»: ні – Митному союзу, ні – військовому блоку, ні – російській мові як другій державній в нашій країні», – наголосив Арсеній Яценюк.

На переконання Арсенія Яценюка, необхідно також зменшити залежність від російського газу. Він нагадав, що Україна видобуває 21 млрд. кубометрів газу. «Сусідня Польща споживає 14 млрд. кубічних метрів. І при цьому польська економіка втричі більша, ніж українська. Тому, коли ми кажемо про те, що бідні – це неправда. Ми багата країна», – сказав Арсеній Яценюк.

Ганна КОСМИНА.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/09/arsenij-yatsenyuk-nazvav-try-ni-u-vidnosynah-iz-rosijeyu/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/09/jacenjuk.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.