Газета по-надвірнянськи
 

До відома жителів району

28 вересня 2012, 14:31 | Рубрика: Влада, Закон Версія для друку Версія для друку 744 переглядів

При районній державній адміністрації розпочало свою роботу Представництво антикорупційного громадського комітету в Надвірнянському районі, створеного при Івано-Франківській обласній державній адміністрації. Районне Представництво діє як дорадчий орган при райдержадміністрації. Основними завданнями Представництва є: сприяння райдержадміністрації у здійсненні повноважень щодо організації заходів з протидії корупції, боротьби із злочинністю, охорони громадської безпеки та правопорядку, захисту прав і свобод громадян; підготовка пропозицій щодо забезпечення реалізації в районі державної антикорупційної політики; сприяння правоохоронним органам у забезпеченні діяльності з протидії корупції, боротьби із злочинністю, основних напрямків законності і правопорядку; аналіз та оцінка криміногенної ситуації в районі, визначення пріоритетних напрямків протидії корупції та боротьби із злочинністю.

Щочетверга першого тижня кожного місяця з 14-ї години у малому залі засідань райдержадміністрації (третій поверх) Представництво проводитиме особистий прийом громадян з питань протидії корупції.

Представництво відкрите до співпраці з усіма громадянами, яким небайдужі питання боротьби із корупцією та злочинністю.

Довідки за тел.: 2-42-45 та 2-24-28.

Микола ЗАБАЧИНСЬКИЙ,

керівник представництва громадського антикорупційного комітету в Надвірнянському районі при обласній державній адміністрації.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!