Газета по-надвірнянськи
 

Друге пленарне засідання

25 вересня 2012, 11:59 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 703 переглядів

ХХV сесії Надвірнянської міської ради минулого четверга, 13 вересня ц. р., знову змусило депутатів повернутися до деяких питань, що не встигли розглянути першого дня роботи  31 серпня.

Депутати надали згоду КП «Надвірнянський житловик» на передачу в оренду приміщення на вул. Комунальна Надвірнянському райвідділу Держтехногенбезпеки в області; затвердили договори про проведення заходів із розчищення та регулювання русла Бистриці Надвірнянської й участі в соціально-економічному розвитку м. Надвірна, укладених між міською радою і ПАТ «ПМК-118». Затверджено список присяжних районного суду, до якого увійшли 15 краян, серед яких, зокрема, професійні юристи, а також керівники і відповідальні працівники різних установ та організацій району, підприємці, пенсіонери і, навіть, тимчасово непрацюючі.

Крім того, депутати позитивно обговорили три додатково внесені профільними депутатськими комісіями питання, що стосуються підготовки дошкільних навчальних закладів до роботи в опалювальний сезон та інших не менш важливих справ.

Звісно, основну увагу депутатський корпус міської ради спрямував на детальне обговорення питань порядку денного, що видався досить насиченим і …неоднозначним з огляду на проблематику земельних відносин, де, як відомо, є завжди дві протилежні сторони і невдоволення. Але завдяки діловому підходу депутатів та апарату міської ради під орудою міського голови Зіновія Андрійовича, попередньому ефективному розгляду питань на профільних комісіях, на сесії прийняли широкий блок рішень про поновлення, припинення договорів оренди земельних ділянок, надання згоди на суборенду; затвердили проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок і технічних документацій із землеустрою. Багатьом надвірнянцям надали дозволи на розробку технічної документації та проектів із землеустрою щодо оформлення права користування земельними ділянками. Багато питань розглянули у «Різному».

Рішенням сесії продовжено конкурс і доповнено перелік об`єктів комунальної власності, що будуть передані в оренду на конкурсних засадах у 2012-2013 роках, будівлею опалювальної котельні з обладнанням і теплотрасами на вул. Шевченка для надання послуг із теплопостачання, а також приміщенням корпусу обезводненого сирого осаду на вул. Рамішвілі для виробничо-комерційної діяльності. А ось на допов­нення переліку об`єктів нерухомості, що підлягають приватизації шляхом викупу орендарем, приміщенням центрального теплового пункту (ЦТП) на вул. Княгині Ольги, депутати міської ради позитивного рішення з цього питання не прийняли.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!