Газета по-надвірнянськи
 

Керівництво області зустрілося з офіційною делегацією Опольського воєводства

28 вересня 2012, 14:49 | Рубрика: Влада, Економіка, Світ, Тема дня Версія для друку Версія для друку 927 переглядів

21 вересня в Івано-Франківській обласній раді відбулася спільна зустріч голови обласної ради Олександра Сича, голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка із представниками офіційної делегації Опольського воєводства (Республіка Польща).

Зустріч відбулася у рамках офіційного візиту делегації Опольського воєводства в Івано-Франківську область на запрошення голови обласної ради Олександра Сича.

Під час офіційної зустрічі керівництва області з Опольською делегацією

Вітаючи польських колег, Олександр Сич зауважив, що як очільник вищого самоврядного органу Прикарпаття щиро вдячний нагоді в черговий раз зустрітися й обговорити з партнерами важливі для обох сторін аспекти співпраці. Голова обласної ради відзначив, що з часу підписання у жовтні 2001 року в м. Ополє угоди «Про міжрегіональну співпрацю між Івано-Франківською областю (Україна) та Опольським воєводством (Республіка Польща)» вдалося досягти достатньо вагомих результатів. Зокрема і насамперед це стосується галузей малого і середнього бізнесу, освіти і культури, туризму, обміну молодіжними делегаціями, сільського господарства. – Мені приємно, що, навіть, коли ми обговорювали доволі проблемні питання, як то проблема євроінтеграції, то завше знаходили спільну мову, – зазначив голова обласної ради.

Олександр Сич також наголосив на важливості й значенні поглиблення співпраці між сторонами. За його словами, станом на сьогодні плідні та взаємовигідні контакти налагоджуються не лише на обласному рівні, а й на рівні районів і повітів, на рівні окремих населених пунктів та конкретних гмін. – Усі ми спільно діємо задля розвитку місцевого самоврядування, а відтак, коли такі контакти відбуваються, ми спільно радіємо, – резюмував голова обласної ради.

На окремих аспектах спів­праці між Івано-Франківською областю та Опольським воєводством, а також іншими воєводствами Республіки Польща наголосив і голова ОДА Михайло Вишиванюк.

Після завершення зустрічі відбулося спільне засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального природокористування, рекреації та розвитку туризму і комісії співпраці із закордоном та промоції регіону сеймику Опольського воєводства. В її роботі взяли також участь заступник голови обласної ради Остап Дзеса та директор департаменту економіки – заступник голови ОДА Володимир Попович.

Як відзначив голова постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального природокористування, рекреації та розвитку туризму Андрій Троценко, на засіданні сторони обговорили принципи подальшої співпраці Івано-Франківської області та Опольського воєводства у сферах розвитку туризму та торгово-економічних відносин. Окрім того, досягнуто домовленості про спільний обмін досвідом у сфері промоції регіону з метою зростання туристичної привабливості регіонів.

Прес-служба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!