Газета по-надвірнянськи
 

Меморандум «Про проведення демократичних, чесних і прозорих виборів до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року у Надвірнянському районі»

28 вересня 2012, 14:46 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 860 переглядів

Ми, представники політичних партій Надвірнянського району, усвідомлюючи високу відповідальність перед українським народом, ставлячи за мету захист національного суверенітету і незалежності України, забезпечення стандартів свободи та громадянських прав, закликаємо всі політичні сили:

1. Забезпечити верховенство права і демократичних принципів у ході проведення виборчої кампанії, забезпечити їх спокійний і прозорий хід, проводити виборчі кампанії в рамках етичних норм і в інтересах жителів району.

2. Неухильно дотримуватися Конституції України, чинного законодавства, Закону «Про вибори народних депутатів» на всіх етапах виборчого процесу.

3. Вести відкриту, чесну боротьбу та не вдаватись до протиправних дій як щодо конкурентів, так і виборців.

4. Не вдаватись до використання маніпулятивних виборчих технологій, не поширювати неправдиві відомості та недостовірну інформацію про своїх опонентів.

5. Відмовитися від будь-яких форм підкупу й тиску на виборців, членів виборчих комісій, засобів масової інформації, представників різних політичних сил та бізнесу.

6. Всіма законними способами забезпечувати контроль за недопущенням порушень у ході голосування.

7. Громадських активістів та журналістів чесно і неупереджено відстежувати виборчий процес, оприлюднювати всі факти порушення виборчого законодавства та максимально висвітлювати подібні дії.

8. Центральну вибочу комісію, окружні, дільничні виборчі комісії просимо зайняти принципову та неупереджену позицію і надавати належну правову оцінку порушенням виборчого законодавства з боку окремих кандидатів та партій незалежно від політичної ваги та ідеологічних уподобань.

9. Усім кандидатам у народні депутати України вести чесну боротьбу виключно засобами, передбаченими вітчизняним законодавством, та відповідно до світових демократичних стандартів.

Прийнято 20 вересня 2012 року під час проведення «круглого столу» з питання проведення демократичних, чесних і прозорих виборів до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року за участю керівників районних організацій та осередків політичних партій, представлених в органах місцевого самоврядування Надвірнянського району.

 

Меморандум підписали керівники районних організацій політичних партій:

Попович В. В. («Фронт Змін»); Андрейчук М. Ю. (Конгрес Українських Націоналістів); Павлюх В. В. (Народний Рух України); Іванчук В. Ф. («Наша Україна»); Писклинець І. Д. (ВО «Батьківщина»); Калічко В. І. (Партія Регіонів); Андру­няк І. М. (Українська Народна Партія); Чикачов М. В. («УДАР» В. Кличка); Бичковський А. О. (Соціалістична партія України); Міщук Б. М. (Народна партія України (В. Литвина); Партика Ю. І. (Християнсько-Демократичний Союз); Голинський Я. І. (Партія Зелених України); Ноняк М. В. («Громадянська позиція»); Пекарський Т. М. («ПОРА»).

м. Надвірна

20.09.2012

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!