Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянський лісгосп облаштував уже десять комплексних місць відпочинку

25 вересня 2012, 13:14 | Рубрика: Влада, Духовність, Здоров`я, Природа Версія для друку Версія для друку 1,272 переглядів

18 вересня ц. р. у с. Мирне відкрили у ДП «Надвірнянський лісгосп» десяте за рахунком комплексне місце відпочинку «Гвіздецька гора», яке облаштували його працівники. У цій святковій події взяли участь голови РДА і районної ради Володимир Калічко та Василь Попович, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, директор ДП «Надвірнянський лісгосп» Руслан Осташук.

Під час відкриття комплексного місця відпочинку «Гвіздецька гора»

Також на свято завітали начальники управління економіки РДА Василь Уніят і відділу внутрішньої політики РДА Тарас Дем`янчук та працівники Надвірнянської міської ради.

Володимир Калічко відзначив, що, облаштовуючи такі місця відпочинку на природі, ми показуємо себе культурною нацією, котра вміє правильно і змістовно відпочивати. І цим самим вносимо вклад в охорону природи, адже перебування людей на такій облагородженій території дисциплінує їх і прививає любов до природи.

– На жаль, подібний відпочинковий майданчик у Красній відпочивальники вже почали знищувати. Тобто, над «культурою» наших громадян ще треба працювати, – відзначив голова РДА.

– Знаю, скільки зусиль і праці вкладено у це місце відпочинку, адже сам раніше працював на посадах – від лісівника до інженера лісового господарства, – мовив голова районної ради Василь Попович. – Тому дякую працівникам лісу за якісно виконану роботу. Це наближає нас до Європи, але вельми приємно, що тут добре помітний наш гуцульський стиль. Також він високо оцінив наявність карти із розміщенням рекреаційних об`єктів на території ДП «Надвірнянський лісгосп». Нагадав, що недавно наш район відвідав біолог із Німеччини і його зачарувала наша природа та збережені у Горганах праліси.

Дитячий майданчик у «Гвіздецькій горі»

Василь Попович висловив побажання – наступного року відсвяткувати День працівника лісу з таким же піднесенням, як щороку святкуємо День міста Надвірна і День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Володимир Калічко висловив ідею створення Музею лісу на базі Максимецького лісництва і Музею природи Карпат на базі природного заповідника «Горгани», бо рано чи пізно Надвірнянщина стане центром туризму.

Зіновій Андрійович подякував лісівникам за їхню роботу і нагадав, що Гвіздецька гора завжди манила надвірнянських відпочивальників.

Спільними грамотами РДА і районної ради, а також грамотами Надвірнянської міської ради нагороджено багатьох працівників ДП «Надвірнянський лісгосп».

– Я приємно вражений, що на території нашої сільської ради є такий об`єкт, – відзначив Назавизівський сільський голова Володимир Гаврилюк. – Жителі і гості нашого села і району матимуть чудову можливість змістовно відпочити.

– Приємно, що людей притягують такі облаштовані місця, – розповів директор ДП «Надвірнянський лісгосп» Руслан Осташук. – Ще не встигли добудувати, а люди вже тут відпочивали. Також тепер легше стежити за охороною лісів, адже люди отримали облаштовану безпечну територію для розведення вогнищ і відпочинку.

Руслан Осташук також зазначив, що одночасно завершено облагородження подібного майданчика у Лоєвій. Він щиро подякував владі за сприяння лісівникам у подібних починаннях.

Володимир МАНІВЧУК
«Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!