Газета по-надвірнянськи
 

Нахабність, яка межує з криміналом

14 вересня 2012, 12:20 | Рубрика: Кримінал, Культура Версія для друку Версія для друку 756 переглядів

Уже вдруге у центрі Надвірної поки що невстановлені особи, а радше вандали і циніки (інакшого слова важко й підібрати) нагло і в найвищій степені негідно глумляться і паскудять зовнішній вигляд офіційних адмінбудівель. Зокрема, нецензурними словами «облямували» з балончиків вхід до стадіону «Нафтовик», стіну центральної районної бібліотеки, а також стіни ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Особливу неприязнь новоспечених вандалів викликає пам`ятка архітектури, в якій нині працює відділ РАЦС та громадські організації.

Міська влада через декількох таких горе-художників змушена знову витрачати кошти на ремонт. Попередній, коли суттєво оновили фасад відділу РАЦСу, обійшовся у 100 тис. грн. Зараз уже доведеться підбирати фарби, проводити відновлювальні роботи. А це непросто і недешево.

 

Надвірнянська міська рада звернулася із відповідною заявою у правоохоронні органи і вже вони дадуть відповідну правову оцінку цим діям. Напевно, їх кваліфікують як вандалізм. Не віриться, що ніхто не міг не бачити, чи в наступні дні не чути про можливих чи фактичних зловмисників, що не маємо змоги розкрити секрети графічних хуліганів. Завдано непоправної шкоди – як матеріальної, так і моральної, виставлено на глум громадськості небачених маштабів безкультурність, бездуховність, наглість, неприродні диковинні звички. Задумайтеся, виконавці цих хуліганських витівок, що рано чи пізно вам доведеться за мірками кримінального права відповісти за свої дії. А от чи простить вам громадськість, чи зумієте завоювати в неї довір`я, чи вчасно покаєтеся?!

І все-таки така хуліганська наглість і небачена зухвалість мусить стати предметом серйозної розмови громадськості міста, владних і правоохоронних структур, учнівських і педагогічних колективів усіх навчальних закладів райцентру, численних владних і громадських структур та організацій, в обов`язки яких входить робота з молоддю. Своїм мовчанням і невтручанням ми лише сприяємо безчинствам хуліганів. Говорім і діймо по суті. Зловмисників обов`язково треба виявити.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!