Газета по-надвірнянськи
 

«Осіння партитура» Світлани Ткачук

28 вересня 2012, 14:34 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 710 переглядів

Під такою назвою вийшла в світ перша поетична збірка членкині «Бистріні», учительки української мови і літератури Стримбівської  і Середньомайданської шкіл Світлани Ткачук.

Передмову написав голова облорганізації НСПУ Євген Баран, а післямову – відповідальний секретар цієї організації Ярослав Ткачівський.

У своїх поезіях авторка змушує замислитися читача над долею України, а своїми глибинними роздумами – над сенсом нашого буття, над плинністю і скороминучістю часу, а також запрошує зазирнути у найпотаємніші куточки людського єства.

За словами Євгена Барана, «Осіння партитура» заслуговує на увагу читачів, бо це добротний пласт української віршової традиції, втілений в естетично й етично виваженому слові.

Літературний редактор збірки – керівник літстудії «Бистрінь» Нестор Чир, технічне редагування виконала редакція газети «Народна Воля», а видрукована у ПрАТ «Надвірнянська друкарня». Художні ілюстрації Ганни Петранюк.

Книга видана у рамках районної програми підтримки україномовного книговидання та книгорозповсюдження районної ради та райдержадміністрації.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!