Газета по-надвірнянськи
 

Першовересень запросив за парти

11 вересня 2012, 10:36 | Рубрика: Духовність, Свята Версія для друку Версія для друку 814 переглядів

На свято Першого дзвоника голова райдержадміністрації Володимир Калічко і начальник відділу освіти РДА Михайло Винник подарували Середньомайданській ЗОШ І-ІІІ ст. новий автобус «Богдан» згідно з виконанням державної програми «Шкільний автобус».

Голова РДА Володимир Калічко і начальник відділу освіти РДА Михайло Винник вручають документи на автобус

Голова районної ради Василь Попович вітає з Днем знань учнів, учителів та батьків у Саджавській ЗОШ І-ІІІ ст.

Крім цього також покращили матеріально-технічну базу школи – за кошти районного бюджету закупили обладнання для їдальні, форму для футбольної команди та м`ячі. Сподіваємося, що шкільний автобус неабияк полегшить шлях учнів до освітнього закладу, оскільки із сіл Вишнівці до школи –5 км, а із Глинок –7 км.

Ось такий автобус-красень отримали у Середньомайданській ЗОШ І-ІІІ ст.

 А шкільна родина Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст. від Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України з рук першого заступника голови РДА Степана Іроденка отримала для комп`ютерного кабінету 6 комп`ютерів.

У ДНЗ «Лісова казка» відкрили дві групи

У третій день осені ц. р., голова РДА Володимир Калічко та Пасічнянський сільський голова Василь Михайлюк урочисто відкрили дві додаткові групи на 48 місць у ДНЗ «Лісова казка» с. Пасічна.

Відтепер дитсадочок із шістьма групами прийматиме понад 140 дітей, котрих виховуватимуть і навчатимуть професійні вихователі. Загалом на ремонт приміщення (10 кімнат), закупівлю меблів і необхідного інвентаря із сільського бюджету використали 200 тис. грн. А вихованці цього навчального закладу тішилися іграшками, які подарував голова РДА Володимир Калічко.

Спортивне спорядження – саджавським школярам

На Першовересневому святі у Саджавській ЗОШ І-ІІІ ст., де директором депутат районної ради Іван Кузьмин, побували голова районної ради Василь Попович та депутат, начальник відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради Іван Забронський.

Для сорок одного першокласника Саджавської ЗОШ І-ІІІ ст. Першовересень – свято на все життя

Василь Попович щиро привітав педагогічний колектив та понад 440 учнів цієї школи з початком навчального року. Окреме віншування він адресував 41-му першокласникові, а також вручив для школи спортивне спорядження на 20 тис. грн. Голова районної ради відзначив належний рівень підготовки школи до початку навчання, звернувся до учителів із проханням на честь 70-річчя створення Української Повстанської Армії провести відкриті уроки на повстанську тематику та організувати зустріч із колишніми вояками ОУН-УПА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!