- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Першовересень запросив за парти

Posted By Модератор On 11.09.2012 @ 10:36 In Духовність,Свята | No Comments

На свято Першого дзвоника голова райдержадміністрації Володимир Калічко і начальник відділу освіти РДА Михайло Винник подарували Середньомайданській ЗОШ І-ІІІ ст. новий автобус «Богдан» згідно з виконанням державної програми «Шкільний автобус».

[1]

Голова РДА Володимир Калічко і начальник відділу освіти РДА Михайло Винник вручають документи на автобус

[2]

Голова районної ради Василь Попович вітає з Днем знань учнів, учителів та батьків у Саджавській ЗОШ І-ІІІ ст.

Крім цього також покращили матеріально-технічну базу школи – за кошти районного бюджету закупили обладнання для їдальні, форму для футбольної команди та м`ячі. Сподіваємося, що шкільний автобус неабияк полегшить шлях учнів до освітнього закладу, оскільки із сіл Вишнівці до школи –5 км, а із Глинок –7 км.

[3]

Ось такий автобус-красень отримали у Середньомайданській ЗОШ І-ІІІ ст.

 А шкільна родина Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст. від Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України з рук першого заступника голови РДА Степана Іроденка отримала для комп`ютерного кабінету 6 комп`ютерів.

У ДНЗ «Лісова казка» відкрили дві групи

У третій день осені ц. р., голова РДА Володимир Калічко та Пасічнянський сільський голова Василь Михайлюк урочисто відкрили дві додаткові групи на 48 місць у ДНЗ «Лісова казка» с. Пасічна.

Відтепер дитсадочок із шістьма групами прийматиме понад 140 дітей, котрих виховуватимуть і навчатимуть професійні вихователі. Загалом на ремонт приміщення (10 кімнат), закупівлю меблів і необхідного інвентаря із сільського бюджету використали 200 тис. грн. А вихованці цього навчального закладу тішилися іграшками, які подарував голова РДА Володимир Калічко.

Спортивне спорядження – саджавським школярам

На Першовересневому святі у Саджавській ЗОШ І-ІІІ ст., де директором депутат районної ради Іван Кузьмин, побували голова районної ради Василь Попович та депутат, начальник відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради Іван Забронський.

[4]

Для сорок одного першокласника Саджавської ЗОШ І-ІІІ ст. Першовересень – свято на все життя

Василь Попович щиро привітав педагогічний колектив та понад 440 учнів цієї школи з початком навчального року. Окреме віншування він адресував 41-му першокласникові, а також вручив для школи спортивне спорядження на 20 тис. грн. Голова районної ради відзначив належний рівень підготовки школи до початку навчання, звернувся до учителів із проханням на честь 70-річчя створення Української Повстанської Армії провести відкриті уроки на повстанську тематику та організувати зустріч із колишніми вояками ОУН-УПА.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/09/pershoveresen-zaprosyv-za-party/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/09/f10.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/09/IMG_0444.jpg

[3] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/09/f1.jpg

[4] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2012/09/IMG_0446.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.