Газета по-надвірнянськи
 

Про інформування платників податків

14 вересня 2012, 12:16 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 682 переглядів

З метою підвищення рівня податкової культури Державна податкова служба України продовжує співпрацю з громадськими інституціями. У рамках спільних заходів ДПС України забезпечує участь фахівців України у семінарах для платників податків, про які інформуємо:

- 21 вересня ц. р. у Харкові. – Тематика – Застосування норм податкового кодексу при сплаті податку на прибуток. Учасники семінару (структурні підрозділи ДПС України) – Департамент оподаткування юридичних осіб. Організатори – Громадське об`єднання «Український союз промисловців та підприємців» спільно з Українською аудиторською службою;

- 25 вересня ц. р. у Києві. – Тематика – Практичне застосування норм податкового законодавства України для великих платників податків. Учасники семінару – Департаменти оподаткування юридичних осіб; оподаткування фізичних осіб; податкового контролю. Організатори – Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України».

Вирішення нагальних питань через спілкування

Окрім електронних сервісів, що полегшують діяльність представникам підприємницьких структур та процес адміністрування податків, нині податківці створюють всі умови для «живого» спілкування, щоб платники податків отримували зрозумілу та чітку інформацію щодо податкових послуг та роз`яснення застосування норм податкового законодавства.

З цією метою повсякчас проводять особисті зустрічі посадових осіб ДПІ у Надвірнянському районі з представниками бізнесу, під час яких вирішують нагальні питання у відносинах між податківцями та підприємцями. Подібні ділові зустрічі проходять не лише у форматі питання-відповідь, але й кожен із присутніх може висловити своє бачення співпраці між бізнесом та податковою службою й запропонувати конкретні кроки до їх подальшого розвитку.

«Гаряча лінія» в ДПІ

17 вересня 2012 року  з  10:00 до 12:00 години за телефоном 2-90-57  відбудеться сеанс «гарячої» телефонної лінії  з начальником відділу інформатизації та обліку платників податків Ванджурою Романом Богдановичем з питань подачі звітності в електронному вигляді та отримання безкоштовних ключів електронного цифрового підпису.

Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!