Газета по-надвірнянськи
 

Про оплату за навчання у школах мистецької освіти

11 вересня 2012, 09:59 | Рубрика: Влада, Духовність, Економіка Версія для друку Версія для друку 1,143 переглядів

Відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту» від 22 червня 2000 р. № 1841-ІІІ, Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 1997 р. № 260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей» прийнято розпорядження РДА «Про оплату за навчання у школах початкової спеціалізованої мистецької освіти району на 2012-2013 навчальний рік» № 235 від 30 серпня 2012 р., зареєстроване у Надвірнянському райуправлінні юстиції 4 вересня 2012 р. за № 6/214.

У ньому, зокрема, йдеться: встановити на 2012-2013 навчальний рік щомісячну оплату за навчання учнів у школах початкової спеціалізованої мистецької освіти району в таких розмірах:

у Надвірнянській дитячій музичній школі (ДМШ): гітара, фортепіано – 100 грн.; вокал – 90 грн., скрипка, баян, акордеон – 80 грн.; народні, духові, ударні інструменти – 70 грн.; у Делятинській ДМШ: фортепіано, гітара – 80 грн.; інші інструменти – 70 грн.; у Ланчинській ДМШ: фортепіано – 80 грн.; інші інструменти – 70 грн.; у Тисменичанській ДМШ – 70 грн.; у Надвірнянській дитячій художній школі – 90 грн.

Звільнити від плати за навчання: особливо обдарованих дітей – переможців та призерів Міжнародних, Всеукраїнських конкурсів, переможців обласних конкурсів та олімпіад; дітей із багатодітних сімей; дітей із малозабезпечених сімей; дітей-інвалідів; дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування.

Звільнити від плати за навчання на 25 відсотків: обдарованих дітей – дипломантів і призерів обласних конкурсів та олімпіад (за зайняті ІІ, ІІІ місця); дітей, батьки яких є учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС І та II категорії; дітей, батьки яких працюють у галузі культури району; при наявності двох учнів з однієї сім’ї: один вносить плату за навчання повністю, а другий звільняється на 25 відсотків; при бажанні учня навчатися на двох музичних інструментах, батьки учня вносять оплату за основний інструмент повністю, а за додатковий – у розмірі 75 відсотків.

Звільнення дітей від оплати за навчання, зазначених у пунктах 2 і 3 даного розпорядження, здійснюють у межах кошторисів фінансування шкіл шляхом прийняття директорами шкіл відповідних наказів, погоджених відділом культури і туризму РДА.

Оплату за навчання дітей у школах початкової спеціалізованої мистецької освіти району вносять батьки до 10 числа поточного місяця.

Встановити, що персональну відповідальність та контроль за своєчасним внесенням батьківської плати в централізовану бухгалтерію відділу культури і туризму РДА несуть директори ПСМНЗ району.

Встановити на 2012-2013 навчальний рік контингент учнів: Надвірнянська ДМШ – 440; Делятинська ДМШ – 140; Ланчинська ДМШ – 115; Тисменичанська ДМШ – 75; Надвірнянська дитяча художня школа – 160. Всього – 930.

Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника голови РДА Богдану Ковалюк. Розпорядження набирає чинності з дня офіційного оприлюднення.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!