Газета по-надвірнянськи
 

Провладні та олігархічні сили почали дискредитацію найрейтинговіших опозиційних кандидатів

25 вересня 2012, 12:58 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 639 переглядів

Якщо важко перемогти сильного кандидата чесно, треба придумати про нього якусь нісенітницю, поширити її та змусити повірити у це виборців. Такою простою, але дієвою технологією нині користується влада на Івано-Франківщині.

Юрій Дерев`янко демонструє журналістам фальшиві листівки

Брудні методи добре відчув на собі кандидат від мажоритарного округу №87 з центром у місті Надвірній Юрій Дерев`янко. У вівторок, 18 вересня, політик зустрівся із журалістами, де повідомив, що проти опозиції та проти нього самого ведеться активна брудна кампанія.

Нагадаємо, в окрузі останнім часом почали розповсюджувати агітаційні листівки нібито від імені Юлії Тимо­шенко, в яких лідерка «Батьківщини» закликає підтримати Юрія Дерев`янка та водночас критикує інших опозиціонерів.

«Ні я, ні мій виборчий штаб не є причетними до виготовлення та розповсюдження цих неправдивих листівок. Це – системна цілеспрямована робота провладних сил та олігархічних кланів із дискредитації Об`єднаної опозиції та мене як політика. Мета цих листівок очевидна – спровокувати взаємопоборювання всередині опозиційного табору і посіяти розбрат та зневіру серед людей. І дуже прикро, якщо опозиційні сили піддадуться цим провокаціям», – переконаний Юрій Дерев`янко.

За словами кандидата, вся його справжня агітаційна продукція розповсюджується тільки публічно, через однодумців, яких добре знає громада. А свою виборчу програму та життєву філософію Юрій Дерев`янко доносить через відкриті дискусії, у засобах масової інформації та на особистих зустрічах із людьми.

Юрій Дерев`янко зауважив, що до подібних методів його опоненти вдаються не вперше, фальшиві «агітки» з`явилися ще у січні цього року. Ця листівка стала вже десятою. Причому грошей на такі речі провладні та олігархічні сили не шкодують: агітки виходять стотисячними накладами. І витрачаються на них сотні тисяч, а то й мільйон гривень. Щоразу політик звертався з відповідними заявами до правоохоронних органів, вимагаючи провести ретельне розслідування.

«Правоохоронці спочатку повідомляли, що не виявили фактів розповсюдження листівок, а потім про те, що не вбачають у цьому порушення законодавства», – пояснив кандидат.

Замовником таких листівок, за переконанням Юрія Дерев`янка, можуть бути тільки провладні або олігархічні сили. Адже Партії регіонів потрібно за будь-яку ціну залишитися біля керма. Навряд чи їй потрібні незалежні депутати, які мають свою чітку позицію і відстоюють інтереси громади. І ці сили не знехтують найбруднішими технологіями, аби мати перевагу і за списком, і на мажоритарних округах, які є особливо важливими для влади, адже тут визначатимуться переможці кампанії.

Насправді, партія влади не придумала нічого нового, переконаний пан Дерев`янко. Так регіонали діяли після Помаранчевої революції, режисуючи протистояння між Ющенком та Тимошенко, що в результаті призвело до втрати влади демократичними силами та повернення режиму Януковича.

Так і зараз, поставивши в штаби опозиційних сил старих чи нових «любих друзів», вони виштовхують зі списків чи по мажоритарних округах найрейтинговіших кандидатів.

Чому саме Юрій Дерев`янко потрапив під «обстріл» влади та олігархів? Відповідь очевидна: бо він користується найбільшою підтримкою виборців у своєму окрузі. Так, останні соціологічні опитування, які провела група «Рейтинг», продемонстрували колосальну різницю між кандидатами. Юрій Дерев`янко у чотири рази випереджає своїх конкурентів. За нього готові віддати свої голоси 48 % опитаних, тоді, коли найближчого за рейтингом кандидата підтримали лише 13%.

За словами Юрія Дерев`ян­ка, цьогорічні вибори мають шанс увійти в історію як безпрецедентні за кількістю використання брудних технологій.

«У політиці має бути як у спорті: ми повинні доводити, хто є кращим, а не обливати один одного брудом. І ми повинні пам`ятати, що ці вибори є, мабуть, останнім шансом опозиційних демократичних сил змінити ситуацію в країні. Тому наше завдання – отримати перемогу опозиційного кандидата на кожному окрузі», – зазначив політик.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!