- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Робочі місця – збереження темпів зростання

Posted By Модератор On 14.09.2012 @ 12:21 In Влада,Економіка | No Comments

Україна зайняла 73-е місце у рейтингу конкурентоспроможності країн, оприлюдненого 5 серпня ц. р. Всесвітнім економічним форумом (ВЭФ), піднявшись за рік на 9 позицій.

Усього у рейтингу вказано 144 країни. Гнучкий ринок праці – один із найважливіших покажчиків конкурентоспроможності.

– Кооперація на селі є надзвичайно необхідною. Ми плануємо організувати 1500 сільських кооперативів. Вони об’єднають малих і середніх сільгоспвиробників і допоможуть цим господарствам вийти на ринки збуту своєї продукції, забезпечити українців якісними товарами і гарантувати продовольчу безпеку держави, – повідомив віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко.

Створення сільськогосподарських кооперативів дозволить залучити до роботи молодих фахівців. Щорічно ВНЗ випускають 15000 юнаків і дівчат з аграрною освітою. Більшості з них складно влаштуватися на роботу. Кооперативи – вирішення проблеми першого робочого місця для молоді, а також створення умов для повернення молоді до сільської місцевості. Згідно з ухваленим Законом України «Про зайнятість населення» молодий фахівець, уклавши контракт на роботу у селі з необхідних для держави спеціальностей, отримує допомогу у розмірі 10 мінімальних зарплат. Навіть стажування зараховують тепер як трудовий стаж і оформляють відповідним записом.

Тетяна ГРИНІШАК.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/09/robochi-mistsya-zberezhennya-tempiv-zrostannya/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.