25 вересня 2012, 12:55 | Рубрика: Закон Версія для друку
1,290 переглядів
Звертаюсь до Вас як до кандидата у народні депутати України у виборчому окрузі № 87 та співавтора Закону України «Про статус гірських населених пунктів в Україні» із наступними питаннями, у вирішенні яких прошу посприяти.
У 2001 році я пішов у відставку за віком із посади судді Апеляційного суду. Оскільки проживаю на території населеного пункту, якому надано статус гірського, мені збільшено розмір пенсії на 20 відсотків відповідно до ст. 6 згаданого Закону. 3 липня 2012 року Управління Пенсійного фонду в Надвірнянському районі припинило цю доплату. На моє звернення до згаданого управління про причину невиплати повністю пенсії одержав письмову відповідь, що я одержую довічне грошове утримання, а у ст. 6 згаданого Закону «грошове утримання» не передбачено, а передбачена державна «пенсія». Причому жодного письмового наказу або розпорядження з цього питання мені не надали.
Аналогічно УПФ у Надвірнянському районі поступило із суддею Надвірнянського районного суду у відставці Грицюком Петром Івановичем. Звертаюсь до Вас із питанням: чи правомірні дії УПФ у Надвірнянському районі з цього питання.
Відповідно до частин 3, 5 ст. 138 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (у редакції Закону № 3668-VІ/3668-17) від 08.07.2011 року, яка набрала чинності з 1 жовтня 2011 року, нам, суддям у відставці, не проводиться перерахунок довічного грошового утримання в сторону збільшення. Чи ці дії Управління Пенсійного Фонду України у Надвірнянському районі є законними?
Прошу Вашого втручання з метою дотримання вимог Закону з цього питання.
З повагою
Ярослав РУДИЙ,
житель м. Надвірна.