- Народна Воля - http://volya.if.ua -

СКЛАД дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року одномандатного виборчого округу № 87

Posted By Модератор On 28.09.2012 @ 15:03 In Політика | No Comments

Згідно з постановою окружної виборчої комісії «Про затвердження дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року  одномандатного виборчого округу № 87» № 20 від 26 вересня 2012 року

Надвірнянський район

Дільнична виборча комісія № 260473

Виборча дільниця 260473 – районний будинок культури, танцювальний залм-н Шевченка, 29, м. Надвірна.

Голова комісіїЛукач Ігор Михайлович, 1991 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Заступник голови комісіїБілозерцева Маряна Ігорівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Секретар комісіїКараванова Тетяна Калмуратівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Членикомісії:

Аксіненко Вадим Олександрович, 1988 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Гаврищук Галина Василівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «ЦЕНТР».

Грабовська Любомира Вяче­славівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Права воля України».

Демянчук Віталій Орестович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Дідичук Надія Анатоліївна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Зінчук Володимир Миколайович, 1988 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Кабардинська Мирослава Богданівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Кочержук Ольга Богданівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Кузьмин Дмитро Васильович, 1973 р. н., суб’єкт подання – Де­рев’янко Юрій Богданович.

Леочко Лідія Василівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Партія Народний порядок».

Мартищук Ганна Іванівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Соціал-демо­кратична партія України (об’єд­нана).

Микитюк Тетяна Ярославівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Партія «Віче».

Мойсеєнко Лариса Марянівна, 1950 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Панів Наталія Степанівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Партія «Солідарність жінок України».

Рогів Леся Григорівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Руцький Павло Олександрович, 1977 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Савка Вікторія Володимирівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Полі­тична партія України «РУСЬ ЄДИНА».

Свягла Ірина Василівна, 1941 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Срібна Олександра Зіновіївна, 1987 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Терлецька Галина Ігорівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – партія Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина».

Тимчук Уляна Русланівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

 

Дільнична виборча комісія № 260474

Виборча дільниця 260474 – школа 1, холвул. Чорновола, 15, м. Надвірна.

Голова комісіїКулик Роман Іва­нович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Заступник голови комісіїСрібна Зоряна Петрівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – Богославець Рус­лана Юріївна.

Секретар комісіїДемянець Віталій Володимирович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Соціал-демократична партія України (об’єд­нана).

Членикомісії:

Березицька Катерина Володимирівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Гоцька Галина Богданівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Грищенко Володимир Петрович, 1953 р. н., суб’єкт подання – Всеукраїнська партія трудящих.

Ерстенюк Микола Іванович, 1979 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Костик Світлана Станіславівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Кулик Софія Ярославівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Лавринович Богдан Михайлович, 1945 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Лесюк Галина Михайлівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Українська партія «Зелена планета».

Лучин Іван Васильович, 1956 р. н., суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія «Союз. Чорнобиль. Україна.».

Мельник Галина Михайлівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Мельничук Христина Романівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «ЦЕНТР».

Мосюк Дмитро Петрович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Огерук Ігор Тарасович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Молодіжна партія України.

Скора Оксана Миколаївна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Сладецька Ганна Василівна, 1951 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Тацяк Роман Михайлович, 1985 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Права воля України».

Томяк Оксана Петрівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Федишин Ростислав Любомирович, 1993 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Яворовський Максим Олексійович, 1975 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Яковлюк Надія Степанівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Яремчук Орися Миколаївна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

 

Дільнична виборча комісія № 260475

Виборча дільниця 260475 – школа 2, актовий залвул. Мазепи 18, м. Надвірна.

Голова комісіїБурма Олександр Валерійович, 1980 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Заступник голови комісіїКурас Аліна Миколаївна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія «Союз. Чорнобиль. Україна.».

Секретар комісіїАндрейчук Михайло Дмитрович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Політична партія України «РУСЬ ЄДИНА».

Членикомісії:

Андрійович Люба Михайлівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Бабій Іванна Іванівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Бахмат Марія Іванівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Політична пар­тія «Всеукраїнське об’єднання «ЦЕНТР».

Буній Ірина Петрівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Молодіжна партія України.

Воробчак Лариса Йосипівна, 1963 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Гордіца Наталія Василівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Всеукраїнська партія трудящих.

Грицак Володимир Володимирович, 1989 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Демянчук Оксана Орестівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Долішній Нестор Любомирович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Здерка Світлана Іванівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Іванків Оксана Дмитрівна, 1944 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Іроденко Юрій Сергійович, 1993 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Кравчук Людмила Петрівна, 1957 р. н., суб’єкт подання – Ліберальна партія України.

Кузюк Ольга Григорівна, 1954 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Лазорко-Бекетова Роксолана Яро­славівна, 1988 р. н., суб’єкт по­дан­ня – Піцуряк Манолій Васильович.

Мартинець Тетяна Володимирівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Пліщук Людмила Василівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Справедлива Україна».

Толстухова Ганна Іванівна, 1965 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Фединяк Ольга Володимирівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Шумська Любов Михайлівна, 1949 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Яковчук Тетяна Олександрівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

 

Дільнична виборча комісія № 260476

Виборча дільниця 260476 – будинок культури НГВУ, актовий залвул. Шептицького, 36, м. Надвірна.

Голова комісіїГречух Лариса Зіновіївна, 1971 р. н., суб’єкт по­дан­ня – Партія «Громадянська со­лідарність».

Заступник голови комісіїДолішна Оксана Миколаївна, 1956 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Секретар комісіїГрицяк Марія Михайлівна, 1965 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Соціал-Патріотична Асамблея Слов’ян».

Членикомісії:

Випринюк Володимир Іванович, 1964 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Гаврилюк Ростислав Богданович, 1990 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Гарбуз Тарас Дмитрович, 1973 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Голіней Наталія Степанівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Гук Володимир Федорович, 1960 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Права воля України».

Дзоян Юлія Олександрівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Кепещук Любов Павлівна, 1949 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Коваль Зеновій Ярославович, 1952 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Костик Ольга Петрівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Кузьмич Надія Романівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Партія вільних демократів.

Лацко Наталія Василівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Огерук Тетяна Іванівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Олійник Оксана Петрівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Павлишин Петро Миколайович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Тоболток Ірина Ярославівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Туєшин Наталія Богданівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Федак Неля Никифирівна, 1949 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Федоришин Іванна Богданівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Фуштей Людмила Володимирівна, 1965 р. н., суб’єкт подання – політична партія Українська Національна Асамблея.

Якубів Володимир Васильович, 1980 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Ямненко Маряна Миколаївна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

 

Дільнична виборча комісія № 260477

Виборча дільниця 260477 – школа 3, актовий залвул. Володимира Великого, 13А, м. Надвірна.

Голова комісіїГородецька Те­тяна Романівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Заступник голови комісіїЗінчук Дарія Володимирівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Секретар комісіїСушириба Юрій Геннадійович, 1985 р. н., су­б’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Членикомісії:

Андрійків Віра Михайлівна, 1956 р. н., суб’єкт подання – Калічко Во­лодимир Іванович.

Бобровська Любов Маркелівна, 1937 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Бойчук Уляна Петрівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Буній Богдан Васильович, 1959 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Головчак Людмила Володимирівна, 1954 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Укра­їна – Народна Самооборона».

Гонська Ганна Степанівна, 1944 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Дідевич Ярослав Андрійович, 1942 р. н., суб’єкт подання – Соціалістична партія України.

Зіняк Марія Іванівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Калічко Світлана Михайлівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – Партія «Солідарність жінок України».

Климюк Василь Володимирович, 1990 р. н., суб’єкт подання – Партія «Віче».

Костирко Уляна Василівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Максимюк Микола Дмитрович, 1945 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Новікова Тамара Сергіївна, 1929 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Павлишин Петро Миколайович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».

Сульжик Андрій Миколайович, 1972 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Тимощенко Світлана Михайлівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Юркевич Ярослав Дмитрович, 1990 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

 

Дільнична виборча комісія № 260478

Виборча дільниця 260478 – гуртожиток 1 НГВУ, кімната відпочинкувул. Кобринської, 14, м. Надвірна.

Голова комісіїМикитюк Анд­рій Володимирович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Заступник голови комісіїГринчак Іван Михайлович, 1959 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Соціал-Патріотична Асамблея Слов’ян».

Секретар комісіїКіт Анна Йосипівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Членикомісії:

Бабій Олександр Петрович, 1956 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Візнович Юлія Михайлівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Кісліцина Надія Михайлівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Корчук Дмитро Олексійович, 1976 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

Костик Юлія Олегівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Кошелюк Андрій Андрійович, 1982 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Кравчук Ірина Олександрівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух Ук­раїни.

Кушнір Анна Василівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Лавринович Світлана Михайлівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Калічко Володимир Іванович.

Лужна Алла Львівна, 1957 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Маркіна Марта Віталіївна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Мельник Ольга Федорівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Українська партія «Зелена планета».

Московщук Ірина Степанівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Петрук Ярослав Миколайович, 1964 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Погорєлова Євгенія Олександрівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Вер­хов­ній Раді України.

Пуканюк Тетяна Михайлівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Партія «Солідарність жінок України».

Рубінський Ярослав Васильович, 1958 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Свідрак Катерина Михайлівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Триняк Ігор Вадимович, 1985 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Четверик Ольга Анатоліївна, 1955 р. н., суб’єкт подання – партія Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина».

Яворська Ольга Анатоліївна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

 

Дільнична виборча комісія № 260479

Виборча дільниця 260479 – палац культури коледжу НТУ, фойєвул. Соборна, 106, м. Надвірна.

Голова комісіїЗаяць Святослав Васильович, 1983 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Заступник голови комісіїОпришко Володимир Андрійович, 1946 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Секретар комісіїАндрейчук Назарій Іванович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Партія «Солідарність жінок України».

Членикомісії:

Випринюк Роман Володимирович, 1994 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Гапюк Василь Матвійович, 1962 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Гришина Наталія Миколаївна, 1957 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Грищенко Володимир Володимирович, 1953 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Вітчизна».

Дуфенюк Любов Михайлівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Жолобчук Юрій Ігорович, 1994 р. н., суб’єкт подання – Партія «Віче».

Кучер Тетяна Іванівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Николайчук Іван Іванович, 1994 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Онуфрак Наталія Богданівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Пліщук Богдан Дмитрович, 1969 р. н., суб’єкт подання – Соціалістична партія України.

Процик Марія Василівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Романюк Володимир Дмитрович, 1967 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Семенюк Богдана Ігорівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Народна Екологічна партія.

Солтицька Іванна Володимирівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Сушириба Геннадій Ярославович, 1955 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Угринюк Маряна Михайлівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Шулепин Тарас Васильович, 1983 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

 

Дільнична виборча комісія № 260480

Виборча дільниця 260480 – військовий ліцей, актовий залвул. Сірика, 1А, м. Надвірна.

Голова комісіїФуштей Воло­димир Тарасович, 1993 р. н., су­б’єкт подання – Політична партія «Держава».

Заступник голови комісіїРогіва Алла Петрівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Секретар комісіїБурма Людмила Володимирівна, 1948 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Членикомісії:

Бонда Віктор Валентинович, 1977 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Бреусов Олег Євгенійович, 1980 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Випасняк Маряна Володимирівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Дребот Олександра Миколаївна, 1942 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Зьола Лілія Петрівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Йосипенко Ірина Володимирівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Касюк Анатолій Миколайович, 1987 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Кліментьєва Уляна Анатоліївна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Клюфінський Максим Ігорович, 1993 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Куриляк Олег Романович, 1994 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Огерук Марія Олексіївна, 1962 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Онуфрак Руслан Петрович, 1969 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Попов Микола Федорович, 1949 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Сивак Оксана Михайлівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Яворська Наталія Василівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Ягнич Михайло Михайлович, 1975 р. н., суб’єкт подання – Соціалістична партія України.

Яремчук Ганна Василівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

 

Дільнична виборча комісія № 260481

Виборча дільниця 260481 – гуртожиток ПТУ, актовий залвул. Ломоносова, 3, м. Надвірна.

Голова комісіїБерент Надія Ми­колаївна, 1970 р. н., суб’єкт по­дання – Українська Народна Партія.

Заступник голови комісіїКвашнін Анатолій Олександрович, 1950 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Секретар комісіїРоманишин Роман Петрович, 1963 р. н., су­б’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Членикомісії:

Атаманчук Віра Олександрівна, 1954 р. н., суб’єкт подання – Аграрна партія України.

Годунов Микола Степанович, 1985 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Григораш Ярослав Олексійович, 1960 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Жмур Віталій Олександрович, 1971 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Зеленчук Ганна Миколаївна, 1956 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Іванків Наталія Андріївна, 1968 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Кисляк Мирон Васильович, 1964 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Кіч Катерина Степанівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Кобзей Оксана Богданівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Марків Лідія Петрівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Микитюк Олександра Степанівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Мотря Галина Анатоліївна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Мушак Любомира Ярославівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Нестеренко Олена Вікторівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Де­рев’янко Юрій Богданович.

Остащук Ірина Андріївна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Комуністична партія України.

Поварчук Петро Петрович, 1978 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Соць Віктор Олексійович, 1967 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Стасів Світлана Степанівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Якубів Ольга Федорівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Янсон Каріна Сергіївна, 1989 р. н., суб’єкт подання – фракція На­родної Партії у Верховній Раді України.

Яремчук Іван Ілліч, 1960 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

 

Дільнична виборча комісія № 260482

Виборча дільниця 260482 – школа, спортивний залвул. Шевченка, 291, смт. Битків.

Голова комісіїАндрусяк Марія Михайлівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Заступник голови комісіїГунда Ольга Василівна, 1963 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Секретар комісіїЗеленчук Маряна Іванівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Членикомісії:

Букатюк Іванна Олексіївна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Онутчак Василь Васильович.

Великий Петро Степанович, 1952 р. н., суб’єкт подання – Соціалістична партія України.

Вінтоняк Василь Йосипович, 1963 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Госедло Іван Васильович, 1951 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Дмитрук Юстина Василівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Дронюк Ганна Василівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Корж Юстина Іванівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Кузьмич Олеся Василівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Ломпас Ганна Василівна, 1965 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Ломпас Марія Дмитрівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Максімко Леся Дмитрівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Осташук Іванна Михайлівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Монас­тирецький Володимир Ярославович.

Павлюк Іван Олексійович, 1959 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Павлюк Олександр Іванович, 1986 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Пекарук Галина Іванівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Партія «Солідарність жінок України».

Савчук Микола Васильович, 1990 р. н., суб’єкт подання – Партія «Віче».

Стефанчук Михайло Михайлович, 1991 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Тимків Надія Олександрівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Зелені».

Томуняк Іван Іванович, 1969 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Томуняк Оксана Василівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Торбяк Марія Миколаївна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Держава».

 

Дільнична виборча комісія № 260483

Виборча дільниця 260483 – цех видобутку нафти і газу 2 НГВУ, актовий залвул. Михайлюка, цех видобутку нафти і газу 2 НГВУ, смт. Битків.

Голова комісіїГоседло Світлана Василівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Заступник голови комісіїЛомпас Василь Васильович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Секретар комісіїЛомпас Леся Михайлівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Членикомісії:

Бенюк Ольга Іванівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Берчул Віталій Вікторович, 1986 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Бойчук Марія Іванівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Ганиш Василь Васильович, 1952 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Годзюр Богдан Михайлович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Дронюк Наталія Богданівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Лавринович Володимир Анатолійович, 1990 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Лавринович Орися Юріївна, 1973 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Москалюк Іван Володимирович, 1993 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Павлюк Марія Василівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Пилипюк Галина Василівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Рогів Ганна Іванівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Сенатович Василь Федорович, 1969 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Стефанчук Юрій Михайлович, 1990 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Тацяк Світлана Василівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Томашик Галина Ярославівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Якубів Ольга Василівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

 

Дільнична виборча комісія № 260484

Виборча дільниця 260484 – школа, актовий залвул. Промислова, смт. Битків.

Голова комісіїСенатович Оксана Василівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Заступник голови комісіїДяченко Євгенія Євгенівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Партія «Віче».

Секретар комісіїПавлик Василь Дмитрович, 1967 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Членикомісії:

Андрусяк Юстина Василівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Букатюк Василь Степанович, 1965 р. н., суб’єкт подання – Соціалістична партія України.

Букатюк Ганна Степанівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Соціал-демократична партія України (об’єднана).

Гунда Надія Михайлівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Данилюк Уляна Дмитрівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Іванюк Галина Миколаївна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Косило Назарій Андрійович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Кулак Олеся Миколаївна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Ломпас Василь Дмитрович, 1984 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Максимюк Маряна Василівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Павлюк Галина Василівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Семенишин Ганна Василівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Тацяк Василь Іванович, 1950 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Тимчук Роман Степанович, 1980 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Томуняк Леся Дмитрівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Політична партія України «РУСЬ ЄДИНА».

 

Дільнична виборча комісія № 260485

Виборча дільниця 260485 – Народний дім, актовий залвул. 16 Липня, 227А, смт. Делятин.

Голова комісіїМарчук Марія Василівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».

Заступник голови комісіїОбід­няк Андрій Іванович, 1988 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Секретар комісіїВольвин Надія Василівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Членикомісії:

Бойченюк Олександра Миколаївна, 1973 р. н., суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Брайляк Любов Василівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Вівчарик Андрій Васильович, 1981 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Гундяк Людмила Юріївна, 1973 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Дейнега Ганна Миколаївна, 1963 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Йосипчук Тетяна Сергіївна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Соціал-демократична партія України (об’єднана).

Кіщук Віра Михайлівна, 1963 р. н., суб’єкт подання – Калічко Володимир Іванович.

Кіщук Михайло Михайлович, 1964 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Коренюк Леся Василівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Крицкалюк Іванна Василівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Кузенко-Зінич Надія Михайлівна, 1955 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Мажевський Юрій Романович, 1965 р. н., суб’єкт подання – Соціалістична партія України.

Маланюк Олеся Ярославівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Мельник Людмила Дмитрівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Семенюк Галина Степанівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Сидорук Оксана Зіновіївна, 1990 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Стефурак Галина Михайлівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Товпашко Марія Іванівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Федорчак Олеся Олександрівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Хемій Ірина Романівна, 1963 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Штаєр Ольга Дмитрівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Держава».

 

Дільнична виборча комісія № 260486

Виборча дільниця 260486 – навчально-виховний комплекс, спортивний залвул. 16 Липня, 113В, смт. Делятин.

Голова комісіїБаранович Наталія Василівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Заступник голови комісіїРимарук Любов Миколаївна, 1954 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Секретар комісіїЯворський Олексій Ростиславович, 1977 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Членикомісії:

Бігун Василь Михайлович, 1983 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Вовчук Олена Василівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Іванюк Андрій Романович, 1984 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Козак Маряна Василівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Коробчук Ігор Петрович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Лозинська Ірина Василівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Лозинська Ірина Михайлівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Масевич Наталія Василівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Маюк Олександра Адамівна, 1949 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Мельник Михайло Миронович, 1977 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».

Мисюк Любов Василівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Нищей Ярослава Ярославівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Руснак Віоріка Анатоліївна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Савчук Тетяна Василівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Шевчук Людмила Вікторівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

Якимець Надія Петрівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Ясінська Марія Антонівна, 1953 р. н., суб’єкт подання – партія Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина».

 

Дільнична виборча комісія № 260487

Виборча дільниця 260487 – школа, холвул. Шевелівка, 21, смт. Делятин.

Голова комісіїІванюк Марта Богданівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Заступник голови комісіїГоголь Світлана Мирославівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Секретар комісіїХоптюк Галина Василівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».

Членикомісії:

Бучак Ганна Дмитрівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Вальків Михайло Степанович, 1969 р. н., суб’єкт подання – Со­ціал-демократична партія України (об’єднана).

Веровський Василь Васильович, 1981 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Гнатишин Дарія Мирославівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Гоголь Олена Володимирівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Граб Ірина Богданівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Загревський Роман Олегович, 1990 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Йосипчук Марія Михайлівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Коренюк Андрій Михайлович, 1991 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Коренюк Іванна Юріївна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Кувік Оксана Богданівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Масевич Уляна Петрівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Міскевич Ольга Василівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

Наконечна Світлана Михайлівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Питюк Інна Артемівна, 1944 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Держава».

Станіщук Андрій Михайлович, 1986 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Станіщук Марта Василівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

 

Дільнична виборча комісія № 260488

Виборча дільниця 260488 – школа, холвул. Любіжня, 130А, смт. Делятин.

Голова комісіїКуцанюк Лариса Дмитрівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Заступник голови комісіїДердюк Юстина Миколаївна, 1925 р. н., суб’єкт подання – Молодіжна партія України.

Секретар комісіїОвсянецька Світлана Володимирівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Членикомісії:

Балацко Ганна Миколаївна, 1963 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Грещук Володимир Васильович, 1965 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Дердюк Ганна Миколаївна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Капчук Володимир Йосипович, 1935 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Каратник Ірина Романівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Кернажук Марія Дмитрівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Кондрашова Ірина Петрівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Лейбик Ольвія Володимирівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Лопуцяк Василина Максимівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Марчук Ірина Антонівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Романішак Ольга Юріївна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

Сивак Віктор Пилипович, 1983 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Стельмащук Оксана Василівна, 1963 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Флис Вікторія Романівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Хаждеу Михайло Петрович, 1985 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Шерстюк Марія Іванівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Янчук Олена Михайлівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

 

Дільнична виборча комісія № 260489

Виборча дільниця 260489 – школа, актовий залвул. Авіаційна, школа, смт. Делятин.

Голова комісіїДяченко Дмитро Дмитрович, 1949 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Заступник голови комісіїЦибик Ігор Андрійович, 1983 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Секретар комісіїЛуців Наталія Марянівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Членикомісії:

Балацко Ірина Ярославівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Баран Марія Михайлівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Бойчук Михайло Володимирович, 1952 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Бушан Михайло Сергійович, 1953 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Руська Єдність».

Гусликова Оксана Дмитрівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Дячук Андрій Михайлович, 1980 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Кіндрачук Наталія Ярославівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Кіщук Марія Михайлівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Колосок Ігор Анатолійович, 1977 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Кравець Роман Яремович, 1993 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Куриченкова Людмила Анатоліївна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Партія «Віче».

Сенів Василь Йосипович, 1962 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Ткачик Юрій Іванович, 1956 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Федорчак Любов Юріївна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Федорчак Юрій Олександрович, 1988 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Шевчук Людмила Андріївна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Всеукраїнська партія трудящих.

Ярова Анастасія Іванівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

 

Дільнична виборча комісія № 260490

Виборча дільниця 260490 – селищна рада, кімната депутатавул. Незалежності, 109А, смт. Ланчин.

Голова комісіїБілоус Ганна Василівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

Заступник голови комісіїДвуліт Тарас Анатолійович, 1978 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Молодь до ВЛАДИ».

Секретар комісіїХристан Анна Іванівна, 1954 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Членикомісії:

Андрушко Наталія Лукянівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Белдик Андрій Юрійович, 1962 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Гриджан Ірина Василівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Гринів Юрій Юрійович, 1966 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Демянців Марія Степанівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Дубровіна Оксана Василівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Дяченко Олеся Василівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Захарчук Любов Ярославівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».

Зубко Галина Михайлівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Іваночко Богдан Васильович, 1952 р. н., суб’єкт подання – Партія «Союз».

Іваночко Віра Михайлівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Українська партія «Зелена планета».

Іваночко Любов Василівна, 1957 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Партія Народний порядок».

Іваночко Ольга Дмитрівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Коновалюк Галина Іванівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Мельник Катерина Василівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Де­рев’янко Юрій Богданович.

Мельничук Христина Федорівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Всеукраїнська партія трудящих.

Микитишин Леся Степанівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Микуш Тарас Ігорович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Стецик Наталія Володимирівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Цюх Ірина Іванівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Якубяк Юрій Васильович, 1978 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Дільнична виборча комісія № 260491

Виборча дільниця 260491 – народний дім, холвул. Незалежності, 142, смт. Ланчин.

Голова комісіїСенчук Ірина Василівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Заступник голови комісіїЙосипчук Юрій Васильвич, 1969 р. н., суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Секретар комісіїЯремин Ольга Михайлівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Членикомісії:

Андрушко Галина Василівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

Білоус Лариса Михайлівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Брунько Марія Михайлівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Вінтоняк Ірина Василівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Голіней Віталій Васильович, 1982 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Голіней Ірина Іванівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Голіней Михайло Дмитрович, 1949 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Голіней Олеся Юріївна, 1987 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Голіней Світлана Іванівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Гресько Любов Василівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – партія Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина».

Данилюк Василь Васильович, 1984 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Демянчук Іван Васильович, 1983 р. н., суб’єкт подання – Калічко Володимир Іванович.

Іваночко Галина Миронівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Іваночко Марія Іванівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Кінашевська Марія Миколаївна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Климко Любов Юріївна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Мамрова Марія Ярославівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Сотніченко Тетяна Іванівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Тодорів Ірина Валентинівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Тодорів Ярослав Дмитрович, 1958 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Яремин Наталія Михайлівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

 

Дільнична виборча комісія № 260492

Виборча дільниця 260492 – школа, актовий залвул. 30-років Перемоги, 6, смт. Ланчин.

Голова комісіїМандзюк Ганна Миколаївна, 1964 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Заступник голови комісіїБрунька Світлана Іванівна, 1950 р. н., суб’єкт подання – партія Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина».

Секретар комісіїЗахарчук Ок­сана Дмитрівна, 1972 р. н., су­б’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Членикомісії:

Антюк Степан Іванович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Білоус Любов Михайлівна, 1965 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Волощук Лілія Василівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Гасько Наталія Миколаївна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Держава».

Голіней Галина Степанівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Данилюк Марія Ярославівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Данищук Любов Дмитрівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Демянчук Галина Василівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Демянчук Марія Василівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Демянчук Марія Василівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Димнич Ольга Іванівна, 1938 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Завальнюк Оксана Михайлівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Іваночко Марія Василівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – Молодіжна партія України.

Іванюк Марія Іванівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Казюк Ганна Юріївна, 1959 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Мельничук Наталія Іванівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Опальник Петро Миколайович, 1983 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Стефак Уляна Василівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Цюх Марія Миколаївна, 1954 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Янко Наталія Дмитрівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Яремин Любов Вікторівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

 

Дільнична виборча комісія № 260493

Виборча дільниця 260493 – будинок культури, фойєур. Центр, 104А, с. Бистриця.

Голова комісіїОсташук Галина Василівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Заступник голови комісіїГравівчук Василь Михайлович, 1955 р. н., суб’єкт подання – політична партія Українська Національна Асамблея.

Секретар комісіїОстапюк Марія Василівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Членикомісії:

Грабівчук Василь Васильович, 1977 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Каралаш Галина Василівна, 1957 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Курчук Христина Петрівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Луцько Тетяна Ігорівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Максимчук Наталія Іванівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Соціалістична партія України.

Максімко Олег Дмитрович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Мельник Ярослав Петрович, 1984 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Мотрюк Богданна Богданівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Питлюк Володимир Володимирович, 1990 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Питлюк Ігор Богданович, 1979 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Семчук Марія Богданівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Сіщук Тетяна Михайлівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Шляхтич Володимир Васильович, 1994 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Яремчук Василь Васильович, 1969 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Яремчук Володимир Іванович, 1986 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Яремчук Галина Миколаївна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Справедлива Україна».

Яремчук Параска Миколаївна, 1947 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

 

Дільнична виборча комісія № 260494

Виборча дільниця 260494 – школа, спортивний залвул. Підгірянки, 97, с. Білі Ослави.

Голова комісіїГринюк Любомир Васильович, 1972 р. н., суб’єкт подання – Калічко Володимир Іванович.

Заступник голови комісіїКозьмин Микола Васильович, 1973 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Секретар комісіїЛейбюк Світлана Василівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Членикомісії:

Ванджура Марія Богданівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – партія Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина».

Грещук Іван Іванович, 1958 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Гринюк Тетяна Степанівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Гуменюк Лідія Іванівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Дідик Руслана Василівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Дячук Вікторія Степанівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Ківнюк Алла Тарасівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Ківнюк Світлана Несторівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Права воля України».

Левицька Надія Петрівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Левицька Світлана Петрівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Лейбюк Марія Василівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Лейбюк Оксана Степанівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – політична партія Українська Національна Асамблея.

Озорович Світлана Василівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Поварчук Оксана Василівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Скуратівська Лідія Дмитрівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Струк Мирослава Василівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Струк Олена Федорівна, 1957 р. н., суб’єкт подання – Гіль Світлана Богданівна.

Хмельницький Іван Миколайович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Цвітоха Микола Євгенович, 1960 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Шовгенюк Лідія Володимирівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Щербюк Галина Дмитрівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

 

Дільнична виборча комісія № 260495

Виборча дільниця 260495 – сільська рада, актовий залвул. Підгірянки, 150А, с. Білі Ослави.

Голова комісіїЩербюк Марія Юріївна, 1952 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Заступник голови комісіїГаврилюк Маряна Степанівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Секретар комісіїМикитин Оксана Василівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Членикомісії:

Герасим Василь Дмитрович, 1971 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Гладиш Василь Іванович, 1983 р. н., суб’єкт подання – Калічко Володимир Іванович.

Грещук Надія Юріївна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Держава».

Гуменюк Іванна Іванівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Дідик Василь Михайлович, 1970 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Дячук Оксана Олексіївна, 1973 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Зубко Василь Іванович, 1981 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Молодь до ВЛАДИ».

Козьмин Марія Петрівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Левицький Антон Юрійович, 1966 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Левицький Василь Степанович, 1960 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Левицький Василь Юрійович, 1958 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Лейбюк Марія Михайлівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Лейбюк Маряна Василівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Лейбюк Оксана Василівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Микитин Тетяна Василівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Струк Галина Степанівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Гіль Світлана Богданівна.

Струк Марія Миколаївна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Струк Петро Васильвич, 1991 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Щербюк Василь Васильович, 1979 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».

Щербюк Оксана Миколаївна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Щербюк Юлія Василівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

 

Дільнична виборча комісія № 260496

Виборча дільниця 260496 – школа, спортивний залвул. Грушевського, 55, с. Верхній Майдан.

Голова комісіїТокарук Ганна Іванівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Заступник голови комісіїМаринчак Іванна Іванівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».

Секретар комісіїТокарук Наталя Михайлівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Членикомісії:

Андрейчук Марія Іванівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Андрейчук Олександра Іванівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Волошенюк Марія Василівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – партія Всеукраїнське політичне об’єд­нання «Єдина Родина».

Гайдаш Світлана Дмитрівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Гайдаш Світлана Дмитрівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Глинчак Наталія Степанівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Дутка Галина Миколаївна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Дутка Павло Миколайович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Зубко Іванна Михайлівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Карманська Марія Петрівна, 1956 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Котюк Галина Дмитрівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Лозинський Володимир Ярославович, 1988 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Петрик Оксана Михайлівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Петриляк Іванна Василівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Християн­сько-демократична партія України.

Свідрак Наталія Миколаївна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Сокирук Оксана Степанівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Токарук Микола Михайлович, 1980 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

 

Дільнична виборча комісія № 260497

Виборча дільниця 260497 – будинок культури, актовий залвул. Грушевського, 2, с. Волосів.

Голова комісіїГлинчак Надія Ярославівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Заступник голови комісіїГлинчак Данило Максимович, 1949 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Секретар комісіїЕрстенюк Наталія Михайлівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Членикомісії:

Андрусяк Василь Васильович, 1969 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Афтаназів Юрій Богданович, 1981 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Боц Віктор Сергійович, 1958 р. н., суб’єкт подання – партія Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина».

Гайдар Маріанна Василівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Гикавець Іванна Романівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Калічко Володимир Іванович.

Глинчак Ярослав Данилович, 1974 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Джура Уляна Ярославівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Дідоводюк Маряна Василівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Каратник Ірина Романівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Маланюк Наталія Петрівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Маланюк Ярина Петрівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Мельник Володимир Васильович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Молодіжна партія України.

Павлюк Іванна Василівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Реміцький Петро Романович, 1948 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Соколенко Наталія Михайлівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Тимчук Оксана Романівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Томашевська Наталія Василівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

 

Дільнична виборча комісія № 260498

Виборча дільниця 260498 – школа, фойєвул. Українська, 78, с. Гаврилівка.

Голова комісіїГавкалюк Назарій Михайлович, 1994 р. н., суб’єкт подання – політична партія Українська Національна Асамблея.

Заступник голови комісіїАндрусяк Світлана Василівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Секретар комісіїБойко Оксана Василівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Членикомісії:

Гавкалюк Олександра Іванівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».

Гараздюк Віталія Анатоліївна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Гвоздянчук Наталія Дмитрівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Глинчак Ярослава Михайлівна, 1957 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Климюк Ганна Іванівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Лацко Оксана Іванівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Мельник Іван Дмитрович, 1966 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Мельник Наталія Василівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Одокій Володимир Іванович, 1972 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Приймак Марія Василівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Сідляр Ірина Василівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Сідляр Марія Василівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Слободян Василь Васильович, 1981 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Слободян Володимир Васильович, 1976 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Федоришин Марія Іванівна, 1963 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Справедлива Україна».

Чіх Михайло Дмитрович, 1962 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Яковішак Марія Іванівна, 1956 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

 

Дільнична виборча комісія № 260499

Виборча дільниця 260499 – школа, фойєвул. Українська, 78, с. Гаврилівка.

Голова комісіїГавкалюк Іван Дмитрович, 1977 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Заступник голови комісіїПи­липяк Марія Василівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Секретар комісіїХомінець Василь Петрович, 1976 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Членикомісії:

Бойко Марія Едуардівна, 1950 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Гавкалюк Галина Миколаївна, 1960 р. н., суб’єкт подання – Дере­в’янко Юрій Богданович.

Гавкалюк Маряна Любомирівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Гавкалюк Тетяна Василівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Даців Василь Романович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Король Петро Васильович, 1981 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Лапчак Тетяна Василівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – партія Полі­тичне об’єднання «Рідна Віт­чизна».

Ломпас Ольга Василівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Микитин Ярослава Василівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Одокій Галина Іванівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Олійник Мирослав Васильович, 1978 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Партія Народний порядок».

Приймак Дмитро Миколайович, 1979 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Сібляр Світлана Василівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Хомінець Оксана Іванівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Партія «Руський блок».

Шишкін Василь Юрійович, 1975 р. н., суб’єкт подання – Партія «Віче».

Шуляк Наталія Миколаївна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Юрчило Світлана Дмитрівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

 

Дільнична виборча комісія № 260500

Виборча дільниця 260500 – будинок культури, залвул. Д. Синяка, 2, с. Гвізд.

Голова комісіїГандзюк Марія Михайлівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Заступник голови комісіїХалак Оксана Ярославівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Секретар комісіїПицюк Надія Іванівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Членикомісії:

Бойко Андрій Володимирович, 1988 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Бойко Катерина Миколаївна, 1962 р. н., суб’єкт подання – Жолоб Юрій Ігорович.

Валенщак Іванна Ігорівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Держава».

Гандзюк Олександра Іванівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Жупник Олександра Володимирівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Іванюк Катерина Дмитрівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Ковальова Галина Василівна, 1965 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Кочержук Володимир Юліанович, 1933 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Кравчук Марія Ярославівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Кравчук Тарас Миколайович, 1993 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Луцик Катерина Павлівна, 1956 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Муляр Назарій Вікторович, 1990 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Николюк Іван Васильович, 1962 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Панчук Марія Василівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

Попадинець Олег Богданович, 1990 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Семенюк Іван Михайлович, 1967 р. н., суб’єкт подання – політична партія Українська Національна Асамблея.

Семенюк Катерина Михайлівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Текинчук Наталія Андріївна, 1983 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Текинчук Любов Федорівна, 1955 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Янів Петро Володимирович, 1953 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Янцюк Маряна Василівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

 

Дільнична виборча комісія № 260501

Виборча дільниця 260501 – сільська рада, кабінет бухгалтеріївул. Д. Синяка, 126, с. Гвізд.

Голова комісіїЛуцик Іван Васильович, 1985 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Заступник голови комісіїПилипюк Марія Ярославівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Секретар комісіїСеменишин Андрій Михайлович, 1985 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Членикомісії:

Келещук Іванна Іванівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Крошкова Марія Миколаївна, 1966 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Левицький Василь Васильович, 1988 р. н., суб’єкт подання – Соціал-демократична партія України (об’єднана).

Легоняк Оксана Юріївна, 1967 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Муляр Віталій Вікторович, 1986 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Насадюк Тетяна Миколаївна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Несторак Марія Василівна, 1956 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Николюк Наталія Михайлівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Пасєчна Ірина Ігорівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Пицюк Вікторія Романівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Пицюк Марія Дмитрівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – партія Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина».

Половко Андрій Юрійович, 1971 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Попович Володимир Михайлович, 1988 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Семенишин Любов Василівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Соболь Микола Богданович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Шимон Василь Михайлович, 1974 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Яремчук Назарій Богданович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Партія Народний порядок».

 

Дільнична виборча комісія № 260502

Виборча дільниця 260502 – навчально-виховний комплекс, спортивний залвул. Шевченка, 14, с. Добротів.

Голова комісіїЗавальнюк Андрій Васильович, 1988 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Заступник голови комісіїБілоус Володимир Юрійович, 1968 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Секретар комісіїМельник Ганна Михайлівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Членикомісії:

Бідаш Марія Дмитрівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Білінська Лариса Василівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Білоус Катерина Дмитрівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – Онутчак Василь Васильович.

Вагилевич Уляна Любомирівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Дяченко Дмитро Михайлович, 1978 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Завальнюк Василь Михайлович, 1965 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Зубко Надія Василівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Іванишак Світлана Михайлівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Руська Єдність».

Кіселюк Марія Василівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Кметюк Василина Юріївна, 1949 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Костюк Ганна Ільківна, 1951 р. н., суб’єкт подання – Партія «Руський блок».

Крупей Олександра Миколаївна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Лозяк Марія Юріївна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Мельник Ганна Василівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Молодіжна партія України.

Менів Олеся Василівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Микитишин Марія Миколаївна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Пасічний Михайло Васильович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Петруняк Андрій Дмитрович, 1981 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Римарук Марія Михайлівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Римарук Наталія Юріївна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Всеукраїнська партія трудящих.

Ясінська Оксана Юріївна, 1969 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

 

Дільнична виборча комісія № 260503

Виборча дільниця 260503 – будинок культури, фойєвул. Незалежності, 71, с. Заріччя.

Голова комісіїВацик Ганна Іванівна, 1959 р. н., суб’єкт подан­ня – політична партія «Наша Україна».

Заступник голови комісіїСтефурак Іванна Михайлівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Секретар комісіїІванців Любов Василівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Членикомісії:

Амбросімова Оксана Михайлівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Атаманюк Тетяна Павлівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Бабчук Надія Ярославівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Бойченюк Параска Миколаївна, 1949 р. н., суб’єкт подання – Партія «Віче».

Вацик Ганна Іванівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Вацик Іванна Василівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Вацик Руслан Миколайович, 1973 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Справедлива Україна».

Гарасимчук Надія Дмитрівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Руська Єдність».

Гнатюк Іван Іванович, 1980 р. н., суб’єкт подання – партія Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина».

Івасюк Андрій Богданович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Камінська Надія Ярославівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Климюк Василь Михайлович, 1944 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Климюк Михайло Михайлович, 1957 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Климюк Ольга Іванівна, 1954 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Косило Софія Василівна, 1928 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

Лущинська Ольга Іванівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Партія Народний порядок».

Магомета Степан Петрович, 1953 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Пасечник Марія Іванівна, 1944 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Пилка Іванна Михайлівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Романіщак Маряна Василівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Старунчак Михайло Михайлович, 1968 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

 

Дільнична виборча комісія № 260504

Виборча дільниця 260504 – школа, актовий залвул. Церковна, 39, с. Заріччя.

Голова комісіїКовальчук Ігор Миколайович, 1984 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Заступник голови комісіїЧіх Оксана Миколаївна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Соціалістична партія України.

Секретар комісіїОбідняк Наталія Михайлівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Членикомісії:

Боднарук Наталія Володимирівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Вацик Ганна Степанівна, 1957 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Вацик Маряна Василівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Вацик Михайло Михайлович, 1988 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Гнатюк Ганна Михайлівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Грещук Людмила Михайлівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Держава».

Кіселюк Іван Васильович, 1993 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Климюк Василь Михайлович, 1944 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Климюк Ганна Михайлівна, 1956 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Климюк Уляна Богданівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Магомета Андрій Степанович, 1981 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Маркович Ярослава Миколаївна, 1978 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Мельник Оксана Степанівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Старунчак Галина Ярославівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Томашик Андрій Васильович, 1992 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Ханенко Надія Василівна, 1948 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Якіміщак Наталія Василівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

 

Дільнична виборча комісія № 260505

Виборча дільниця 260505 – будинок культури, зал урочистих подійХрипелів, с. Зелена.

Голова комісіїКостюк Галина Юріївна, 1966 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Заступник голови комісіїЩербюк Михайло Васильович, 1978 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Секретар комісіїКлюшта Катерина Онуфріївна, 1963 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Членикомісії:

Головчук Ірина Василівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Грижук Марія Василівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Завитик Богдана Василівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Держава».

Зварич Людмила Петрівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Косюк Ганна Василівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Кузюк Любов Михайлівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Кузюк Микола Миколайович, 1964 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Кузюк Наталія Дмитрівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

Кузюк Оксана Іванівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Лопатчук Анастасія Василівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Михайлюк Галина Михайлівна, 1965 р. н., суб’єкт подання – Прип­хан Наталія Павлівна.

Осташук Михайло Васильович, 1957 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Остащук Наталія Олегівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Осьодло Степан Степанович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Пирожук Наталія Василівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – політична партія Українська Національна Асамблея.

Рибарук Маряна Петрівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Семенюк Ольга Василівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Сидорук Ганна Миколаївна, 1950 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Сіщук Галина Василівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – Молодіжна партія України.

Сіщук Ганна Дмитрівна, 1965 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Партія Народний порядок».

Філюк Лілія Миколаївна, 1967 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

 

Дільнична виборча комісія № 260506

Виборча дільниця 260506 – школа, кабінет початкових класівЧерник, с. Черник.

Голова комісіїОстапюк-Жовнірега Марія Іванівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Заступник голови комісіїОнуфрак Іванна Михайлівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Секретар комісіїКузюк Галина Миколаївна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Зелені».

Членикомісії:

Гайдук Наталія Василівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Гоцанюк Любов Василівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Завитик Богданна Василівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Зеленчук Галина Богданівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Клюшта Ганна Дмитрівна, 1957 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Корчук Руслан Миколайович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Молодіжна партія України.

Лопатчук Олександра Петрівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Партія Народний порядок».

Микитин Неля Миколаївна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Онуфрак Марія Дмитрівна, 1948 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Онуфрак Оксана Ярославівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Осташук Анастасія Іванівна, 1949 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Осташук Надія Миколаївна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Старунський Олексій Олексійович, 1972 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Ференчук Наталя Іванівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Філюк Лілія Богданівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Хопта Ольга Іванівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Юрчук Марія Іванівна, 1957 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

 

Дільнична виборча комісія № 260507

Виборча дільниця 260507 – будинок культури, зал ведення вечорів для молодіМаксимець-Звір, с. Максимець.

Голова комісіїФедоришин Любов Ярославівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Заступник голови комісіїОсташук Оксана Василівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Секретар комісіїСмеречук Михайло Михайлович, 1975 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Членикомісії:

Косюк Марія Василівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Всеукраїнська партія трудящих.

Кузюк Іванна Богданівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Мельник Іванна Іванівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Онуфрак Олеся Іванівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Остапюк Наталія Василівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Осташук Оксана Василівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Семенюк Анастасія Василівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Семенюк Богдан Богданович, 1984 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Семенюк Ольга Василівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Сенетович Марія Дмитрівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Політична партія України «РУСЬ ЄДИНА».

Сенетович Марія Миколаївна, 1970 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Смеречук Марія Миколаївна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Прип­хан Наталія Павлівна.

Ференчук Наталія Юріївна, 1979 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Щербюк Ганна Іванівна, 1953 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Яремчук Богдан Васильович, 1962 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Яремчук Віталій Васильович, 1982 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Яремчук Олександра Ільківна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

 

Дільнична виборча комісія № 260508

Виборча дільниця 260508 – будинок культури, актовий залвул. Винниченка, 2А, с. Камінне.

Голова комісіїОлійник Ірина Ярославівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Заступник голови комісіїЛесів Галина Петрівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Секретар комісіїОлійник Віталій Романович, 1986 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Членикомісії:

Висіцька Галина Іванівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Гавриляк Вікторія Богданівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Губило Наталія Петрівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – Християнсько-демократична партія України.

Данилюк Маряна Володимирівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Іваночко Дмитро Миколайович, 1965 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Навроцька Леся Сергіївна, 1982 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Нагорняк Олеся Олексіївна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Олійник Ольга Миколаївна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Партія Народний порядок».

Олійник Тетяна Дмитрівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Павлова Надія Михайлівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Партія «Союз».

Приймак Богдан Романович, 1975 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Романюк Наталія Василівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Семанів Наталія Богданівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Тимчук Андрій Андрійович, 1972 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Федорович Назар Андрійович, 1994 р. н., суб’єкт подання – Прип­хан Наталія Павлівна.

Федорович Оксана Дмитрівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Штогрин Ігор Ігорович, 1980 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

 

Дільнична виборча комісія № 260509

Виборча дільниця 260509 – школа, актовий залвул. Шевченка, 147, с. Красна.

Голова комісіїПопович Людмила Дмитрівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Заступник голови комісіїЮркевич Роман Іванович, 1983 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Секретар комісіїКуца Марія Миколаївна, 1972 р. н., суб’єкт подання – політична партія Українська Національна Асамблея.

Членикомісії:

Бойко Володимир Михайлович, 1980 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Бойко Маряна Василівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Бойко Наталія Василівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Бойко Ярослава Іванівна, 1963 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Бородович Марія Ярославівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Гнатюк Дмитро Васильович, 1975 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Гнатюк Світлана Василівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Зубко Марія Василівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Іванишак Тетяна Василівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».

Коротинська Марія Дмитрівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Коротинський Валерій Вячеславович, 1976 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Лозинський Михайло Михайлович, 1977 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Микитин Марія Романівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Нагорняк Іван Васильович, 1976 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Паньків Оксана Василівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Улащук Дмитро Васильович, 1958 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Шеремет Олександра Василівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Молодіжна партія України.

 

Дільнична виборча комісія № 260510

Виборча дільниця 260510 – школа, спортивний залвул. Шевченка, 147, с. Красна.

Голова комісіїНагорняк Мирослава Василівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Заступник голови комісіїКруль Ярослав Іванович, 1990 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Секретар комісіїМикитюк Іванна Богданівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Членикомісії:

Атамась Ігор Михайлович, 1972 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Бойко Мирослава Василівна, 1954 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Бойко Михайло Ярославович, 1974 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Бродович Марія Ярославівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Політична партія Ліберальна Україна.

Васильковська Руслана Андріївна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Гексанюк Йосип Васильович, 1961 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Гнатюк Наталія Фоківна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Грицак Марія Василівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Жидак Михайло Васильович, 1982 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Куторай Марія Юріївна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Кухарчук Іван Матвійович, 1939 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Ментинська Олександра Дмитрівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Микитин Володимир Йосипович, 1983 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Нагорняк Василь Миколайович, 1985 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Попович Микола Михайлович, 1962 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Приймак Ганна Василівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Ясінська Юстина Іванівна, 1956 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

 

Дільнична виборча комісія № 260511

Виборча дільниця 260511 – будинок культури, актовий залвул. Грушевського, 17, с. Лісна Тарновиця.

Голова комісіїКожушина Наталія Василівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Заступник голови комісіїГера Христина Дмитрівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Секретар комісіїГерчічний Микола Васильович, 1960 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Членикомісії:

Авдякова Марія Василівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Борковський Михайло Миколайович, 1963 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Волошенюк Наталія Іванівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Гаврилюк Михайло Михайлович, 1957 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Гладуник Наталія Іванівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Городенко Світлана Федорівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Качанюк Марія Василівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Качанюк Олеся Миколаївна, 1974 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Клюфінська Вікторія Михайлівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Крук Михайло Михайлович, 1965 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Робчук Микола Богданович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Синоверська Галина Василівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Синоверська Наталія Романівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Все­українська партія трудящих.

Созанська Христина Дмитрівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Степаненкова Ірина Анатоліївна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Угринчук Андрій Васильович, 1993 р. н., суб’єкт подання – Християнсько-демократична партія України.

Шибіста Галина Михайлівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

 

Дільнична виборча комісія № 260512

Виборча дільниця 260512 – школа, спортивний залвул. Стуса, 18А, с. Лоєва.

Голова комісіїКовач Наталія Іванівна, 1954 р. н., суб’єкт подан­ня – політична партія «Наша Ук­раїна».

Заступник голови комісіїЛогвіненко Богдана Михайлівна, 1965 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Секретар комісіїГаврилюк Ігор Ярославович, 1986 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Членикомісії:

Верстюк Марія Іванівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Герелишин Іванна Романівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Городенко Лада Дмитрівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Касіянчук Андрій Іванович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Ковалюк Ольга Василівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».

Козубаль Євгенія Михайлівна, 1955 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Максимів Андрій Іванович, 1981 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Наливайко Марія Володимирівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Нікітін Михайло Ігорович, 1993 р. н., суб’єкт подання – Політична партія Ліберальна Україна.

Онопрія Галина Василівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – політична партія Українська Національна Асамблея.

Онопріяк Ярослав Ярославович, 1994 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Петруняк Андрій Зеновійович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Пліщук Михайло Олексійович, 1960 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

Смаглій Наталія Ярославівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Федів Маряна Василівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Хопта Оксана Володимирівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Чік Олександра Іванівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

 

Дільнична виборча комісія № 260513

Виборча дільниця 260513 – будинок культури, кінозалвул. Шевченка, 59, с. Молодків.

Голова комісіїХудецький Тарас Васильович, 1975 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Заступник голови комісіїГринишак Василь Михайлович, 1993 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Секретар комісіїТимків Галина Василівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Членикомісії:

Вірстюк Володимир Миколайович, 1967 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Вірстюк Олександра Василівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Вовчук Іванна Дмитрівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Гебеш Оксана Дмитрівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Калічко Володимир Іванович.

Дричак Василь Ілліч, 1949 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Єфімова Ксенія Юріївна, 1992 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Івасик Михайло Михайлович, 1976 р. н., суб’єкт подання – Політична партія Ліберальна Україна.

Йосипенко Людмила Василівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Молодь до ВЛАДИ».

Йосипенко Михайло Михайлович, 1982 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Кисляк Галина Степанівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Кисляк Любов Степанівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Держава».

Ковалюк Анатолій Дмитрович, 1966 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Мандзюк Володимир Михайлович, 1979 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Мандзюк Ганна Василівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Микитюк Ганна Василівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Миклин Ярослав Степанович, 1985 р. н., суб’єкт подання – Партія «Віче».

Садрук Володимир Іванович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Середюк Галина Петрівна, 1965 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Шибіста Олександра Олексіївна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Юрчило Марія Антонівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Всеукраїнська партія трудящих.

Яблінчук Ярослава Петрівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Дільнична виборча комісія № 260514

Виборча дільниця 260514 – сільський клуб, залвул. Грушевського, 170, с. Назавизів.

Голова комісіїТомин Микола Миколайович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Заступник голови комісіїХмарук Оксана Дмитрівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Гіль Світлана Богданівна.

Секретар комісіїБузін Микола Артурович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Справедлива Україна».

Членикомісії:

Великий Ігор Андрійович, 1981 р. н., суб’єкт подання – Калічко Володимир Іванович.

Вівчарчук Тетяна Вікторівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Габрищук Галина Василівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

Дерещук Людмила Василівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Дериновська Надія Федорівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Дубко Наталія Юріївна, 1990 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Зеленчук Катерина Михайлівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Молодіжна партія України.

Іваночко Людмила Богданівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Качанюк Сергій Васильович, 1973 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Кепещук Богдан Ярославович, 1988 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Ковалюк Надія Василівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».

Козороз Людмила Дмитрівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Козороз Олеся Василівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Купка Наталія Олексіївна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Ляхович Роман Вікторович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Максимюк Надія Петрівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Микитюк Галина Павлівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Пирожук Роман Іванович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Попович Антон Юрійович, 1975 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Сметанюк Любов Іванівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Стебляк Катерина Степанівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

 

Дільнична виборча комісія № 260515

Виборча дільниця 260515 – сільський будинок культури, актовий залвул. Шевченка, 95В, с. Парище.

Голова комісіїЧіх Марія Ва­силівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Заступник голови комісіїГайдаш Любов Дмитрівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Секретар комісіїВернер Марія Іванівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Членикомісії:

Гальчак Мирослава Михайлівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».

Дідоводюк Леся Михайлівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Іванишин Наталія Ярославівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Камець Оксана Федорівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Ковальчишин Марія Василівна, 1963 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Ковальчишин Михайло Іванович, 1965 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Костик Любов Василівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Кривлюк Василь Миколайович, 1963 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

Левицька Галина Романівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Левицька Ірина Миколаївна, 1987 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Олійник Марія Михайлівна, 1949 р. н., суб’єкт подання – політична партія Українська Національна Асамблея.

Петриків Василь Іванович, 1953 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Пинчук Марія Іванівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Токарук Леся Василівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Молодіжна партія України.

Торбяк Ольга Василівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Шовгенюк Ірина Франківна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Юрчак Олександра Ярославівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

 

Дільнична виборча комісія № 260516

Виборча дільниця 260516 – школа, спортивний залвул. Грушевського, 16Е, с. Лісна Велесниця.

Голова комісіїГутин Маряна Дмитрівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Заступник голови комісіїГандзюк Маряна Василівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Секретар комісіїГірний Роман Олегович, 1985 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Членикомісії:

Батир Оксана Іванівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Безбах Юлія Миколаївна, 1948 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Будзак Іванна Михайлівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Глинчак Любов Богданівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Дутка Тетяна Василівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Іванишин Марія Михайлівна, 1955 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Іванишин Мирослава Василівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Костюк Софія Іванівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Кретова Марія Василівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Круль Ярослав Васильович, 1961 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Мерк Марія Василівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – партія Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина».

Онуфрак Микола Ярославович, 1993 р. н., суб’єкт подання – Молодіжна партія України.

Свідрак Іван Васильович, 1973 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Федак Марія Михайлівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Цюпак Марія Василівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Дільнична виборча комісія № 260517

Виборча дільниця 260517 – школа 1, кабінет математикивул. С. Галечко, с. Пасічна.

Голова комісіїГуш Андрій Васильович, 1983 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

Заступник голови комісіїГерба Ірина Петрівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Гіль Світлана Богданівна.

Секретар комісіїБраік Іванна Михайлівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Членикомісії:

Бичук Василь Миколайович, 1993 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Браік Марія Іванівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Голованець Марія Дмитрівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Климович Маряна Дмитрівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Климюк Василь Васильович, 1963 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Климюк Ольга Дмитрівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Космірак Світлана Михайлівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – політична партія Українська Національна Асамблея.

Костюк Надія Іванівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Косюк Ольга Дмитрівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Михайлюк Катерина Олексіївна, 1956 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Михайлюк Марія Миколаївна, 1975 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Михайлюк Оксана Степанівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Сидорук Оксана Петрівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Типусяк Марія Іванівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Федорак Василь Петрович, 1981 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Цюрак Ганна Василівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Шпинта Петро Миколайович, 1989 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

 

Дільнична виборча комісія
260518

Виборча дільниця 260518 – школа 2, кабінет історіївул. Постоята, с. Постоята.

Голова комісіїГуш Тетяна Ми­хай­лівна, 1985 р. н., суб’єкт подан­ня – політична партія Народний Рух України.

Заступник голови комісіїГрушка Марія Миколаївна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Секретар комісіїМакушина Наталя Михайлівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Членикомісії:

Бенюк Оксана Володимирівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Вінтоняк Оксана Миколаївна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Градюк Маряна Михайлівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Гринішак Леся Іванівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Гринішак Оксана Миколаївна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Грушка Галина Іванівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Грушка Іван Миколайович, 1990 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Гуш Олексій Миколайович, 1976 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Гуш Світлана Василівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Партія «Віче».

Драгомирецька Марія Петрівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Дрогомирецький Андрій Миколайович, 1983 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Старунська Людмила Іванівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Вітчизна».

Старунський Василь Олексійович, 1985 р. н., суб’єкт подання – Християнсько-демократична партія України.

Сугай Леся Миколаївна, 1984 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Ференчук Марія Сергіївна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

 

Дільнична виборча комісія № 260519

Виборча дільниця 260519 – школа, актовий залвул. С. Галєчко, с. Пасічна.

Голова комісіїБогуш Марія Миколаївна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Молодіжна партія України.

Заступник голови комісіїГрабівчук Володимир Олексійович, 1961 р. н., суб’єкт подання – Онутчак Василь Васильович.

Секретар комісіїГуш Маряна Миколаївна, 1976 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Членикомісії:

Вінтоняк Любов Миколаївна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Грушка Ганна Василівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Кадушкіна Параска Миколаївна, 1955 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Климюк Ольга Дмитрівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Ковків Катерина Михайлівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Демократична партія угорців України.

Ломпас Надія Петрівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Лопатчук Василь Петрович, 1969 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Лопатчук Оксана Миколаївна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Луців Євген Михайлович, 1972 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Макушина Наталія Михайлівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Мельник Стефанія Іванівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Пітчук Світлана Василівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – партія Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина».

Сенетович Марія Василівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Сидорук Наталія Василівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Партія Народний порядок».

Хопта Ярослав Олексійович, 1970 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Цимбалюк Марія Миколаївна, 1963 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Черпак Оксана Миколаївна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Чупринюк Василь Олексійович, 1974 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Чупринюк Наталія Дмитрівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Яцейко Анатолій Миколайович, 1983 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Зелені».

Яцейко Рузалія Франківна, 1954 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

 

Дільнична виборча комісія № 260520

Виборча дільниця 260520 – Пасічнянське лісництво 5, актовий залБухтівець, с. Букове.

Голова комісіїКлимюк Тетяна Михайлівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Заступник голови комісіїХопта Микола Васильович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Секретар комісіїВінтоняк Наталія Петрівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Членикомісії:

Вінтоняк Ольга Петрівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Вінтоняк Світлана Василівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Герба Петро Іванович, 1971 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Гринішак Дмитро Дмитрович, 1970 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Гулюк Василина Юріївна, 1961 р. н., суб’єкт подання – Патріотична партія України.

Дирда Наталія Миколаївна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Дрогомирецька Анастасія Петрівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Максимюк Світлана Михайлівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Накладюк Оксана Василівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Пилипюк Тарас Іванович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Типусяк Микола Миколайович, 1983 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Типусяк Наталія Петрівна, 1957 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Ференцюк Тарас Васильович, 1961 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Хопта Іван Дмитрович, 1994 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Чупринюк Іван Дмитрович, 1977 р. н., суб’єкт подання – Всеукраїнська політична партія «БРАТСТВО».

 

Дільнична виборча комісія № 260521

Виборча дільниця 260521 – будинок культури, актовий залвул. Січових Стрільців, 47, с. Перерісль.

Голова комісіїЛогажевський Богдан Павлович, 1955 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Заступник голови комісіїНепеляк Руслана Василівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Секретар комісіїЕрстенюк Галина Михайлівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Членикомісії:

Абрат Андрій Яролавович, 1983 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Бойчук Ганна Олексіївна, 1955 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Василенко Марія Іванівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Втерковська Леся Мирославівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Патріотична партія України.

Дідик Оксана Володимирівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Дідич Олександра Василівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Закутинський Михайло Романович, 1990 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Клюфінська Любов Тарасівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Клюфінський Віктор Михайлович, 1983 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Кріцак Ганна Василівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Молдавчук Ірина Василівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Мочарна Лілія Миколаївна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Молодіжна партія України.

Остапюк Василь Васильович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Остапюк Наталія Миколаївна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Передрук Оксана Дмитрівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Рогів Наталія Василівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Савчук Маряна Володимирівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Партія «Солідарність жінок України».

Савчук Наталія Василівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Фенюк Леся Богданівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Широкова Любов Миколаївна, 1968 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Яковішак Віталій Ярославович, 1981 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

 

Дільнична виборча комісія № 260522

Виборча дільниця 260522 – школа, спортивний залвул. Українських Січових Стрільців, 90, с. Пнів.

Голова комісіїКлимович Ольга Олексіївна, 1953 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Справедлива Україна».

Заступник голови комісіїІванків Василь Олексійович, 1949 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Секретар комісіїСтебеляк Михайло Михайлович, 1966 р. н., суб’єкт подання – Соціалістична партія України.

Членикомісії:

Андріїв Марія Романівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Андріїв Світлана Іванівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Брайк Марія Дмитрівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Вовчук Тетяна Володимирівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Гавринюк Уляна Тарасівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Гордійчук Андрій Васильович, 1990 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Джигіта Світлана Ярославівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Косюк Іванна Любомирівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – партія Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина».

Кудлейчук Уляна Михайлівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Лавринович Ольга Миколаївна, 1959 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Лайщук Андрій Романович, 1978 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Лівун Наталія Анатоліївна, 1973 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Магура Маряна Василівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Максимюк Леся Михайлівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Мельник Ольга Василівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Питлюк Володимир Михайлович, 1971 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Савуляк Тетяна Ярославівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Онутчак Василь Васильович.

Сіщук Любов Василівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».

Сіщук Надія Іванівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Шпитко Оксана Василівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Юрчило Маряна Іванівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

 

Дільнична виборча комісія № 260523

Виборча дільниця 260523 – будинок культури, актовий залвул. Українських Січових Стрільців, 104А, с. Пнів.

Голова комісіїКалинюк Оксана Василівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Заступник голови комісіїСтебеляк Ганна Михайлівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – політична партія Українська Національна Асамблея.

Секретар комісіїХімич Марія Іванівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Членикомісії:

Андріїв Лілія Василівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Демократична партія угорців України.

Бенюк Іванна Дмитрівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Народна Екологічна партія.

Будзак Ганна Миколаївна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Вовчук Наталія Василівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Гладиш Михайло Олексійович, 1970 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Градюк Олександра Михайлівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Зеленевич Маряна Володимирівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Онутчак Василь Васильович.

Климович Анна Степанівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Космірак Василь Михайлович, 1958 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Кричевська Оксана Іванівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Кудлейчук Петро Михайлович, 1965 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Держава».

Лукач Юрій Іванович, 1986 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Оманчук Ольга Юріївна, 1973 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Осташук Тетяна Василівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Паньків Марія Іванівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Питлюк Оксана Миколаївна, 1973 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Сіщук Марія Дмитрівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Сіщук Михайло Дмитрович, 1956 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Сороцька Ольга Петрівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Хімич Оксана Дмитрівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Юрчило Наталія Петрівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

 

Дільнична виборча комісія № 260524

Виборча дільниця 260524 – школа, актовий залвул. Плоснина, 27, с. Білозорина.

Голова комісіїКричовський Андрій Михайлович, 1978 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Заступник голови комісіїЯрош Уляна Василівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Секретар комісіїІльків Іванна Іванівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Членикомісії:

Бабюк Світлана Романівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Берчак Наталія Михайлівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Вірста Степан Васильович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Гордіца Наталія Михайлівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Народна Екологічна партія.

Гунда Леся Олексіївна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Гунда Марія Василівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Гунда Оксана Миколаївна, 1979 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Дирда Богдана Богданівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Івасюк Василь Миколайович, 1990 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Марич Людмила Вікторівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Питлюк Наталія Михайлівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Питлюк Тетяна Василівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Плитус Тарас Богданович, 1985 р. н., суб’єкт подання – Соціалістична партія України.

Сидорук Тетяна Миколаївна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Хімич Олександра Іванівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Цісельський Олег Ярославович, 1969 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Шпитко Ганна Дмитрівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».

 

Дільнична виборча комісія № 260525

Виборча дільниця 260525 – школа, спортивний залвул. Українська, 77А, с. Саджавка.

Голова комісіїТкачук Інна Петрівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Заступник голови комісіїКузьмин Оксана Іванівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Секретар комісіїПівторак Мирослава Ільківна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Всеукраїнська партія трудящих.

Членикомісії:

Андрушко Іван Василович, 1969 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Вишенько Марія Василівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Вишенько Мирослава Михайлівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Гонтарук Наталія Богданівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Гонтарук Роман Михайлович, 1960 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Грицюк Любов Василівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Грицюк Марія Іванівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Дзебчук Наталія Адамівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Молодіжна партія України.

Кузьмин Андрій Іванович, 1983 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Матійчук Марія Михайлівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Мочернюк Іванна Михайлівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Півторак Жанна Михайлівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Романюк Михайло Ярославович, 1959 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Сопилюк Тетяна Василівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Федорчук Тетяна Василівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Христан Андрій Миронович, 1991 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Христан Олеся Миколаївна, 1973 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

 

Дільнична виборча комісія № 260526

Виборча дільниця 260526 – сільська рада, актовий залвул. Українська, 68, с. Саджавка.

Голова комісіїЩербатюк Марія Вікторівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Заступник голови комісіїМаксимюк Василь Дмитрович, 1951 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Секретар комісіїІваночко Надія Василівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Членикомісії:

Бундзяк Михайло Ярославович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Герей Василь Іванович, 1974 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Гонтарук Руслана Романівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Грицюк Ірина Василівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Грицюк Оксана Дмитрівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».

Грицюк Оксана Михайлівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Джигринюк Маряна Василівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Козубяк Марія Іванівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Козубяк Наталія Яківна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Палійчук Ганна Миколаївна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія «Союз. Чорнобиль. Україна.».

Романюк Людмила Іванівна, 1954 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Середюк Світлана Степанівна, 1954 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Томащук Марія Василівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Христан Галина Василівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Христан Надія Іванівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Христан Тарас Володимирович, 1994 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Яремин Роман Олексійович, 1970 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Держава».

 

Дільнична виборча комісія № 260527

Виборча дільниця 260527 – сільський клуб, актовий залвул. Українська, 21Б, с. Кубаївка.

Голова комісіїТомащук Марія Василівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Секретар комісіїАнтонів Марта Михайлівна, 1958 р. н., суб’єкт по­дання – Партія Пенсіонерів України.

Членикомісії:

Гангал Ірина Петрівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Голіней Ірина Василівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Гонтарук Галина Миколаївна, 1981 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Зеленчук Любомир Миколайович, 1972 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Кисляк Владислав Олегович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Кузьмин Іван Іванович, 1984 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Кухтар Марія Іванівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Мочернюк Михайло Миколайович, 1956 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Мочернюк Слава Михайлівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Олексюк Ігор Васильович, 1990 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Петренко Галина Петрівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Соціал-демократична партія України (об’єднана).

Півторак Мирослава Михайлівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – Калічко Володимир Іванович.

Сербенюк Петро Васильович, 1961 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Ткачук Ірина Вікторівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Партія «Союз».

Тороус Галина Миколаївна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Ясінчук Володимир Михайлович, 1978 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

 

Дільнична виборча комісія № 260528

Виборча дільниця 260528 – сільська рада, зал засіданьвул. Українська, 65, с. Середній Майдан.

Голова комісіїКінаш Надія Василівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Заступник голови комісіїПонадич Михайло Федорович, 1956 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Партія Народний порядок».

Секретар комісіїЛукаш Іванна Василівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Членикомісії:

Андрейчук Петро Васильович, 1970 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Батюх Тетяна Василівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Блонська Оксана Павлівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Гекманюк Василь Миколайович, 1991 р. н., суб’єкт подання – політична партія Українська Національна Асамблея.

Голіней Наталія Миколаївна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Гресько Оксана Лукянівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Народна Екологічна партія.

Казюк Наталія Петрівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Кінаш Марія Василівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Кінаш Михайло Богданович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Кінаш Наталія Михайлівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Ковальчук Оксана Іванівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Кравчук Оксана Ігорівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Кухарчук Наталія Василівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Михальчук Наталія Петрівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Пилипяк Ганна Іванівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Сіщук Дмитро Миколайович, 1990 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Торбяк Ірина Тарасівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

 

Дільнична виборча комісія № 260529

Виборча дільниця 260529 – сільський клуб, залвул. Незалежна, с. Вишнівці.

Голова комісіїПротиняк Петруня Петрівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Заступник голови комісіїЛозяк Олександра Петрівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Секретар комісіїЯсніковська Ганна Михайлівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Членикомісії:

Андрейчук Перто Васильович, 1970 р. н., суб’єкт подання – Демократична партія угорців України.

Бевзюк Світлана Михайлівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «ЦЕНТР».

Вівчарик Іванна Петрівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Гриджук Ольга Іванівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Дорожанська Ольга Іванівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Дудуріна Богдана Михайлівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Кухарчук Наталя Василівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Кучеряка Володимир Михайлович, 1979 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Миндюк Василь Васильович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Партія «Соціалістична Україна».

Михалчук Христина Петрівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Михальчук Ганна Юліанівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Михальчук Ніна Іванівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Романюк Василь Іванович, 1954 р. н., суб’єкт подання – Всеукраїнська партія трудящих.

Триняк Ярослава Петрівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Шпіляревич Ольга Василівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

 

Дільнична виборча комісія № 260530

Виборча дільниця 260530 – сільський клуб, залвул. Довбуша, с. Глинки.

Голова комісіїАндрейчук Марія Василівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Заступник голови комісіїКостюк Михайло Петрович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Секретар комісіїКостюк Іванна Петрівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Членикомісії:

Андрусяк Оксана Василівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Байляк Петро Михайлович, 1955 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Бевзюк Наталія Василівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Блонська Надія Михайлівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Гриджук Василь Михайлович, 1981 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Гриджук Петро Михайлович, 1950 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Гриджук Ярослава Василівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Казюк Михайло Васильович, 1952 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Кухарчук Василь Володимирович, 1988 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Кучеряк Іванна Василівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Литвинишин Роман Дмитрович, 1986 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Лукаш Іван Федорович, 1969 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Сидорчук Володимир Васильович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Партія «Руський блок».

Турчиняк Анна Василівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Чуль Любов Дмитрівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

 

Дільнична виборча комісія № 260531

Виборча дільниця 260531 – будинок культури, танцювальний залвул. Соборна, 17, с. Стримба.

Голова комісіїЦінурчин Віталій Богданович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Заступник голови комісіїЗайчук Емілія Іванівна, 1948 р. н., суб’єкт подання – Партія «Віче».

Секретар комісіїАндрейчук Руслан Васильович, 1978 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Членикомісії:

Білецька Сніжанна Михайлівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Білусяк Оксана Василівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Вирстюк Надія Михайлівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Гаврилюк Микола Іванович, 1970 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Права воля України».

Грицюк Андрій Васильович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Партія вільних демократів.

Дячук Наталія Степанівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Зайчук Олег Іванович, 1974 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Збіглей Галина Дмитрівна, 1946 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Збіглей Іванна Русланівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Зелик Емілія Василівна, 1943 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Кнігницька Іванна Василівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Кнігніцька Іванна Василівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Молодіжна партія України.

Кнігніцька Оксана Юріївна, 1960 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Коцько Наталія Федорівна, 1953 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Кузьмин Світлана Іванівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Соціал-демократична партія України (об’єднана).

Курчук Тарас Васильович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Лавринович Христина Іванівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Марій Алла Олександрівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Справедлива Україна».

Свідрук Оксана Василівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Штогрин Галина Василівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Юркевич Ольга Олексіївна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

 

Дільнична виборча комісія № 260532

Виборча дільниця 260532 – школа, актовий залвул. Грушевського, 53, с. Тисменичани.

Голова комісіїТкачук Оксана Миколаївна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Заступник голови комісіїОлійник Лариса Федорівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Секретар комісіїАндрейчук Марія Василівна, 1950 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Права воля України».

Членикомісії:

Андрусяк Галина Ярославівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Буняк Роман Васильович, 1981 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Василюк Олег Іванович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Гоголь Олександра Юріївна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Партія «Соціалістична Україна».

Гривнак Оксана Миколаївна, 1984 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Гуш Наталія Іванівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Гуш Світлана Василівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Держава».

Данилів Галина Миколаївна, 1988 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Зельман Оксана Дмитрівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Куртяк Віталія Іванівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Кучерак Надія Василівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Партія «Віче».

Олійник Олеся Мирославівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Калічко Володимир Іванович.

Оріщак Юлія Василівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Посічанська Марія Василівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Сікач Микола Романович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Сікач Тарас Романович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Стефурак Мирослава Миколаївна, 1966 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Ткачук Галина Федорівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Онутчак Василь Васильович.

Ткачук Іван Федорович, 1987 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Чумбей Оксана Ігорівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Яцко Наталія Ярославівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

 

Дільнична виборча комісія № 260533

Виборча дільниця 260533 – школа, спортивний залвул. Січових Стрільців, 76, с. Фитьків.

Голова комісіїІвануляк Мирон Васильович, 1957 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Заступник голови комісіїДмитрук Христина Іванівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Вітчизна».

Секретар комісіїГоловінська Ганна Михайлівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Членикомісії:

Багрійчук Наталія Миколаївна, 1975 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Білейчук Марія Іванівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Бойчук Лілія Юріївна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Голинський Степан Миколайович, 1990 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Григорук Наталія Василівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Гуйтин Василь Васильович, 1973 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».

Гуйтин Ганна Василівна, 1946 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Дмитрук Андрій Васильович, 1986 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Дмитрук Ганна Михайлівна, 1963 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Котюк Оксана Василівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Логоза Марія Михайлівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Магеровський Михайло Іванович, 1961 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Микула Марія Павлівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Нарожняк Ірина Петрівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Шеленко Галина Михайлівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Шеленко Михайло Васильович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Шпитко Любов Михайлівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Партія вільних демократів.

 

Дільнична виборча комісія № 260534

Виборча дільниця 260534 – Народний дім, фойєвул. Братів Бойчуків, 71А, с. Цуцилів.

Голова комісіїБагайлюк Дмитро Миколайович, 1948 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Заступник голови комісіїГнатюк Тетяна Іванівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Секретар комісіїМельник Любомир Миколайович, 1949 р. н., суб’єкт подання – партія Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина».

Членикомісії:

Абрат Наталія Юрівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Боднар Сергій Васильович, 1991 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Бонда Володимир Васильович, 1993 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Винник Христина Дмитрівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Горбейчук Олександр Дмитрович, 1981 р. н., суб’єкт подання – Аграрна партія України.

Дутчак Олександра Василівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Іванчук Ксенія Романівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Кушнерчук Дмитро Васильович, 1957 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Левицька Маряна Василівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Лукей Надія Миколаївна, 1960 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Морій Ірина Іванівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Морій Надія Михайлівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Морій Назар Іванович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Плазинський Василь Михайлович, 1990 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Попович Надія Богданівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Савчук Іван Іванович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

Струтинська Галина Василівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

 

Дільнична виборча комісія № 260535

Виборча дільниця 260535 – сільський клуб, залучасток Центр, 2, с. Чорні Ослави.

Голова комісіїВовк Марія Василівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Заступник голови комісіїБиндас Ярослава Миколаївна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Секретар комісіїОбідняк Сергій Іванович, 1984 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Членикомісії:

Данилюк Ганна Василівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Данилюк Ольга Василівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Дисько Іванна Василівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – політична партія Українська Національна Асамблея.

Ковальчук Ганна Ярославівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Козьмин Василина Юріївна, 1947 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Козьмин Марія Василівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Лазарович Марія Миколаївна, 1957 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Мельничук Любов Ярославівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Остапчук Богдан Богданович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Держава».

Панько Стефанія Іванівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Поварчук Світлана Юріївна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Попович Василь Юрійович, 1966 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Ревтюк Галина Миколаївна, 1965 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Савчук Ярослав Миколайович, 1984 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Зелені».

Чуревич Василь Михайлович, 1981 р. н., суб’єкт подання – політична партія Конгрес Українських Націоналістів.

Шуверюк Надія Дмитрівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Якобенчук Галина Василівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Партія «Соціалістична Україна».

 

Дільнична виборча комісія № 260536

Виборча дільниця 260536 – будинок культури, актовий залвул. Богдана Хмельницького, 388А, с. Чорний Потік.

Голова комісіїІльків Ганна Василівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Заступник голови комісіїШовгенюк Марія Василівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Ліберальна партія України.

Секретар комісіїВасилишин Ганна Миколаївна, 1986 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Членикомісії:

Дячук Ганна Іванівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Дячук Марія Іванівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Аграрна партія України.

Здомський Володимир Борисович, 1964 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Ільків Іван Миколайович, 1975 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Кухарук Михайло Іванович, 1986 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Куцінко Микола Михайлович, 1954 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Менюк Василь Васильович, 1986 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Менюк Василь Іванович, 1972 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Остапюк Ганна Василівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Молодіжна партія України.

Остапюк Михайло Миколайович, 1978 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Рудницька Ганна Василівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Сопилюк Ольга Іванівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Струк Михайло Михайлович, 1980 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Тимінська Ганна Степанівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Держава».

Тимінська Марія Миколаївна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Тимінський Іван Іванович, 1970 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Ткачук Наталія Дмитрівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Партія «Віче».

Шовгенюк Василина Василівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Шовгенюк Марія Іванівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Шовгенюк Марія Петрівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Шовгенюк Оксана Василівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

 

Дільнична виборча комісія № 260537

Виборча дільниця 260537 – райполіклініка, конференцзалвул. Грушевського, 12А, м. Надвірна.

Голова комісіїВанівська Олександра Михайлівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Заступник голови комісіїМартинюк Олеся Миколаївна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Секретар комісіїБурлака Людмила Василівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Членикомісії:

Борис Людмила Володимирівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Васильковський Володимир Іванович, 1970 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Вінтоняк Христина Миколаївна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Ліберально-демократична партія України.

Вірста Андрій Михайлович, 1993 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Гуменюк Надія Йосипівна, 1957 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Демидюк Євдокія Михайлівна, 1943 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Дем`янчук Любов Миколаївна, 1957 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Домарацький Андрій Володимирович, 1977 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Николайчук Галина Іванівна, 1952 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Охремчук Володимир Миколайович, 1955 р. н., суб’єкт подання – Партія «Віче».

Павлишин Марія Іванівна, 1963 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Сімак Ірина Богданівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Терлецька Ірина Іванівна, 1947 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Токарук Оксана Миколаївна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Федоришин Юлія Маліківна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Богородчанський район

Дільнична виборча комісія № 260001

Виборча дільниця 260001 – палац культури, приміщення для засіданьвул. Шевченка, 65, смт. Богородчани.

Голова комісіїБабій Світлана Степанівна, 1964 р. н., суб’єкт по­дання – Політична партія(ПП) «Держава».

Заступник голови комісіїБурковська Ніна Михайлівна, 1953 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Секретар комісіїСлупко Володимир Іванович, 1958 р. н., суб’єкт подання – ПП «Європейська партія України».

Членикомісії:

Білічак Володимир Михайлович, 1959 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Блонська Ірина Михайлівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – ПП «Народна ініціатива».

Возний Михайло Іванович, 1957 р. н., суб’єкт подання – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Гричанюк Надія Вікторівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Демянчук Сергій Петрович, 1982 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Дидик Мирослава Василівна, 1951 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Дунець Оксана Ярославівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Ліберально-демократична партія України.

Загірняк Лілія Богданівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Загірняк Маряна Володимирівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Заліська Галина Іванівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – ПП «Справедлива Україна».

Мандзюк Наталія Гаврилівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Приш­ляк Тетяна Іванівна.

Мартинець Наталія Володимирівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – ПП «НОВА ПОЛІТИКА».

Мартинюк Олександр Іванович, 1992 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

Микуляк Марія Василівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Науменко Тетяна Богданівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Новицька Люся Володимирівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – ПП «Союз анархістів України».

Огерук Іван Михайлович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Гіль Світлана Богданівна.

Остапишин Ксенія Іллінічна, 1946 р. н., суб’єкт подання – ПП «Громадянська позиція».

Паньків Оксана Василівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Радченко Олександр Сергійович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

Рокоманюк Надія Михайлівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

 

Дільнична виборча комісія № 260002

Виборча дільниця 260002 – школа 1, приміщення для засіданьвул. Грушевсь­кого, 12, смт. Богородчани.

Голова комісіїБорозенко Ірина Михайлівна, 1939 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Заступник голови комісіїЗорійчук Наталія Миколаївна, 1989 р. н., суб’єкт подання – ПП «Вітчизна».

Секретар комісіїСередюк Юрій Петрович, 1981 р. н., суб’єкт подання – ПП «НОВА ПОЛІТИКА».

Членикомісії:

Вербовський Андрій Володимирович, 1975 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Гаврилко Ольга Йосипівна, 1950 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Гатич Іван Дмитрович, 1976 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Грицевич Уляна Ярославівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – ПП «Справедлива Україна».

Гулян Ольга Михайлівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Гуменюк Володимир Іванович, 1948 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Катрюк Галина Василівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – ПП «Громадянська позиція».

Клебан Тетяна Анатоліївна, 1967 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Крижанівський Леонід Романович, 1962 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Матоліч Ірина Яремівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Ліберальна партія України.

Міщук Оксана Романівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Новицька Лілія Василівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Оліферук Галина Степанівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Де­рев’янко Юрій Богданович.

Оліяр Олександр Миколайович, 1993 р. н., суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Сирота Євгенія Василівна, 1945 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Сікора Іван Ярославович, 1988 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Стасюк Марія Миколаївна, 1960 р. н., суб’єкт подання – ПП «Європейська партія України».

Стоцька Людмила Антонівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Терлецька Тетяна Ярославівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – ПП «Народна ініціатива».

Тимків Любов Йосипівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Юращук Олена Володимирівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – ПП «Руська Єдність».

 

Дільнична виборча комісія № 260003

Виборча дільниця 260003 – школа 2, їдальнявул. Я. Мудрого, 14, смт. Богородчани.

Голова комісіїПінах Галина Михайлівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – ПП «Європейська партія України».

Заступник голови комісіїФарфанюк Михайло Дмитрович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Секретар комісіїЖирик Лілія Мирославівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Членикомісії:

Багрій Роман Іванович, 1970 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Басараб Михайло Миронович, 1979 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Бойко Ярослава Миколаївна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Ватаманюк Маряна Іванівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Гаврилюк Віталій Васильович, 1986 р. н., суб’єкт подання – Прип­хан Наталія Павлівна.

Демків Валерій Васильович, 1968 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Демків Ярослава Дмитрівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Коваль Галина Володимирівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – ПП «НОВА ПОЛІТИКА».

Колпакова Олександра Захарівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – ПП «Молодь до ВЛАДИ».

Матвіїв Ірина Богданівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Полек Микола Степанович, 1970 р. н., суб’єкт подання – Лі­бе­рально-демократична партія України.

Полек Руслана Степанівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Вер­хов­ній Раді України.

Рожкевич Іван Дмитрович, 1959 р. н., суб’єкт подання – ПП «Громадянська позиція».

Руденко Ірина Богданівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Саніна Євдокія Іванівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – ПП «Держава».

Сімакова Марія Олександрівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Стрілець Ярослав Михайлович, 1934 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Сушайло Ольга Дмитрівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

Фарфанюк Віра Михайлівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Фелезюк Христина Миколаївна, 1993 р. н., суб’єкт подання – ПП Українська Національна Асамблея.

Юсип`юк Андріана Михайлівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – ПП «Вітчизна».

 

Дільнична виборча комісія № 260004

Виборча дільниця 260004 – будинок культури, актова залавул. Грушевського, 29, смт. Солотвин.

Голова комісіїБуграк Надія Іванівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – ПП «Народна ініціатива».

Заступник голови комісіїТимчишин Наталія Миколаївна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Секретар комісіїГалів Тетяна Олегівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Членикомісії:

Бауман Галина Миколаївна, 1944 р. н., суб’єкт подання – Гіль Світлана Богданівна.

Гайдар Любов Миколаївна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Партія «Союз».

Годованець Ірина Іванівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Деревянко Степан Васильович, 1970 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Деревянко Тетяна Степанівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Дребот Антоніна Олексіївна, 1987 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Вер­ховній Раді України.

Дутчак Оксана Ярославівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Зеленько Христина Михайлівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – ПП «НОВА ПОЛІТИКА».

Канюк Іван Дмитрович, 1994 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Кобзей Галина Дмитрівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Коцюруба Галина Дмитрівна, 1965 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Лундяк Віктор Степанович, 1966 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Лундяк Олег Вікторович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Хрис­тиянсько-демократична партія України.

Михайлюк Надія Петрівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Прокопишин Олена Валеріївна, 1985 р. н., суб’єкт подання – ПП «Громадянська позиція».

Сливоцька Оксана Ігорівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – ПП «Європейська партія України».

Слижук Романія Миколаївна, 1993 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

 

Дільнична виборча комісія № 260005

Виборча дільниця 260005 – навчально-виховний комплекс, їдальнявул. Грушевського, 17, смт. Солотвин.

Голова комісіїДрогобицький Роман Несторович, 1950 р. н., суб’єкт подання – ПП «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Заступник голови комісіїІванова Марія Дмитрівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Секретар комісіїІванущин Наталія Василівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Членикомісії:

Боднарчук Богдан Григорович, 1957 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Возна Галина Степанівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Деревянко Марія Дмитрівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Дрогобицька Маряна Миронівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – ПП «Громадянська позиція».

Дякур Галина Степанівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Катрич Парасковія Іллівна, 1953 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Кобзей Роман Ігорович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Костишин Наталія Вячесла­вівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Гіль Світлана Богданівна.

Кузишин Ірина Михайлівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Лазорук Наталія Михайлівна, 1954 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

Пельц Віра Василівна, 1954 р. н., суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Рашкевич Ганна Федорівна, 1944 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Сенчак Богдан Миколайович, 1957 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Сенчак Ірина Іванівна, 1955 р. н., суб’єкт подання – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Стоян Степан Дмитрович, 1994 р. н., суб’єкт подання – ПП «НОВА ПОЛІТИКА».

Шевчук Вікторія Сергіївна, 1990 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Шевчук Дарія Іванівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

 

Дільнична виборча комісія № 260006

Виборча дільниця 260006 – Заріцький будинок культури, актова залавул. В. Стуса, 2, смт. Солотвин.

Голова комісіїДеревянко Ок­сана Романівна, 1965 р. н., су­б’єкт подання – Народна Партія.

Заступник голови комісіїКостик Олег Ярославович, 1951 р. н., суб’єкт подання – фракція ко­­муністів.

Секретар комісіїСуслик Ірина Федорівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Членикомісії:

Андріїв Маряна Іванівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – ПП «Союз анархістів України».

Богославець Надія Іванівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Волочій Віктор Володимирович, 1981 р. н., суб’єкт подання – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Деревянко Надія Василівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Джоголик Христина Миколаївна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Забойський Володимир Іванович, 1978 р. н., суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Зеленько Маряна Михайлівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Партія Пенсіонерів України.

Карабанович Любомира Михайлівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Кріцак Марія Василівна, 1957 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Купчак Ганна Василівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Гіль Світлана Богданівна.

Мельник Уляна Михайлівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

Сенчак Анна Володимирівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Стефурин Ірина Миколаївна, 1953 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Струк Іван Іванович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Хімчак Тетяна Вікторівна, 1963 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Шаповалова Ольга Іванівна, 1965 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Яковенчук Ростислав Ярославович, 1974 р. н., суб’єкт подання – ПП «Європейська партія України».

 

Дільнична виборча комісія № 260007

Виборча дільниця 260007 – будинок культури, актова залавул. Надрічна, 14, с. Бабче.

Голова комісіїСкиданчук Галина Михайлівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Заступник голови комісіїІванчук Олеся Степанівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Секретар комісіїМикитюк Іван Іванович, 1968 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Членикомісії:

Богославець Тетяна Дмитрівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – ПП «Зе­лені».

Борисюк Марія Василівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Вирстюк Лілія Василівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Народна Екологічна партія.

Дмитрюк Ганна Юріївна, 1977 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Дмитрюк Дмитро Дмитрович, 1991 р. н., суб’єкт подання – ПП «Союз анархістів України».

Іванущак Євдокія Василівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

Івасюк Оксана Дмитрівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Катрич Марія Дмитрівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Гіль Світлана Богданівна.

Катрич Наталія Степанівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Кріцак Богдана Михайлівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Кріцак Василь Васильович, 1973 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Матієшин Ольга Миколаївна, 1991 р. н., суб’єкт подання – ПП «НОВА ПОЛІТИКА».

Мрічко Іванна Андріївна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Онищук Петро Васильович, 1988 р. н., суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Процюк Ганна Миколаївна, 1973 р. н., суб’єкт подання – ПП «Європейська партія України».

Процюк Людмила Олександрівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Скиданчук Василь Юрійович, 1957 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Скрипник Володимир Ількович, 1974 р. н., суб’єкт подання – ПП «Держава».

Скрипник Світлана Василівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Сухоручко Лідія Дмитрівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – ПП «Громадянська позиція».

Турелик Катерина Михайлівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

 

Дільнична виборча комісія № 260010

Виборча дільниця 260010 – будинок культури, спортивний залвул. Українська, 312, с. Горохолина.

Голова комісіїАмброзяк Іванна Володимирівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Християнсько-демократична партія України.

Заступник голови комісіїКолойденко Надія Іванівна, 1955 р. н., суб’єкт подання – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Секретар комісіїБоднарук Леся Миронівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Членикомісії:

Алєксєєва Світлана Геннадіївна, 1992 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Баціон Тетяна Василівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – ПП «Віт­чизна».

Гедзик Людмила Володимирівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Гедзик Тетяна Богданівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Дашко Іван Петрович, 1939 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Дубів Марія Дмитрівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Капущак Оксана Ярославівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Партія «Руський блок».

Лучин Богдан Володимирович, 1990 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Микицей Андрій Богданович, 1984 р. н., суб’єкт подання – Партія ре­гіонів.

Микицей Петро Богданович, 1988 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Паламарчук Дмитро Володимирович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Папіш Світлана Іванівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Рицар Ірина Богданівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Свистюк Галина Володимирівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Семанчук Леся Мирославівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Суш Марія Ярославівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Гіль Світлана Богданівна.

Халак Олександра Іванівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

 

Дільнична виборча комісія № 260011

Виборча дільниця 260011 – кафе «Перлина», бенкетний залвул. Українська, 578А, с. Горохолина.

Голова комісіїГуменяк Василина Петрівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – ПП «НОВА ПОЛІТИКА».

Заступник голови комісіїБоднарук Олександра Василівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Народна Екологічна партія.

Секретар комісіїХоптюк Оксана Павлівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Членикомісії:

Боднарук Василь Володимирович, 1977 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Бойко Іванна Іванівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Борищак Ольга Богданівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Волосюк Богдан Михайлович, 1953 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Гедзик Богдан Васильович, 1967 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Гедзик Світлана Василівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Гребенченко Ольга Петрівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – ПП «Зелені».

Гуцуляк Маряна Василівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Деренько Іванна Степанівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Михайлишин Тетяна Іванівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Писклинець Марія Степанівна, 1954 р. н., суб’єкт подання – ПП «Громадянська позиція».

Риндич Ольга Богданівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

Рицар Марія Дмитрівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Тимків Володимир Дмитрович, 1989 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Трефяк Олена Дмитрівна, 1955 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Удуд Людмила Дмитрівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Якубів Наталія Іванівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

 

Дільнична виборча комісія № 260012

Виборча дільниця 260012 – сільський клуб, актова залавул. В. Чорновола, 809А, с. Горохолин Ліс.

Голова комісіїШимановська Оксана Степанівна, 1968 р. н., су­б’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Заступник голови комісіїЛучин Наталія Степанівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Секретар комісіїГоголь Галина Василівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – ПП «Молодь до ВЛАДИ».

Членикомісії:

Бойко Юстина Михайлівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – ПП «Держава».

Гатич Анжела Ярославівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Дубів Володимир Володимирович, 1983 р. н., суб’єкт подання – ПП «Європейська партія України».

Здерка Микола Іванович, 1961 р. н., суб’єкт подання – ПП «Громадянська позиція».

Крайник Марія Іванівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – ПП Українська Національна Асамблея.

Максимів Уляна Іванівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – ПП «Союз анархістів України».

Прокопів Олеся Іванівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Семанчук Ганна Михайлівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Семанюк Марія Дмитрівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Стефуняк Ігор Іванович, 1991 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Стрілан Галина Іванівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – ПП «Партія Народний порядок».

Стрілан Марія Михайлівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Струк Любов Василівна, 1965 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Феняк Галина Василівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Хоптюк Марія Іванівна, 1954 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Явірська Ольга Василівна, 1955 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Якимчук Людмила Романівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

 

Дільнична виборча комісія № 260013

Виборча дільниця 260013 – сільський клуб, актова залавул. Козацька, 4, с. Грабовець.

Голова комісіїСтрутинська Олек­сандра Петрівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Заступник голови комісіїМикицей Галина Богданівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – ПП «Громадянська позиція».

Секретар комісіїГрицак Наталія Михайлівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – ПП «Справедлива Україна».

Членикомісії:

Богів Надія Василівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – ПП «Народна ініціатива».

Боденко Любов Дмитрівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – ПП «НОВА ПОЛІТИКА».

Василюк Христина Ігорівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Гіль Світлана Богданівна.

Гречанюк Марія Миколаївна, 1972 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Гуцуляк Надія Вікторівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Капущак Оксана Василівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Капущак Ольга Романівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Котяй Галина Дмитрівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Кузан Галина Романівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Матис Ольга Петрівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Демократична партія угорців України.

Машіко Михайло Іванович, 1984 р. н., суб’єкт подання – ПП «Молодь до ВЛАДИ».

Середюк Катерина Іванівна, 1944 р. н., суб’єкт подання – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Старостенко Володимир Вікторович, 1981 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Тимків Ганна Остапівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Чайка Василь Васильович, 1978 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Ясінська Марія Іванівна, 1954 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

Ясінська Наталія Богданівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

 

Дільнична виборча комісія № 260016

Виборча дільниця 260016 – палац культури, приміщення для засіданьвул. Степаняка, 30А, с. Дзвиняч.

Голова комісіїЗайцева Ганна Ярославівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Заступник голови комісіїПро­копюк Любов Василівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Секретар комісіїКарабінович Оксана Федорівна, 1973 р. н., су­б’єкт подання – ПП «Європейська партія України».

Членикомісії:

Бубняк Дмитро Васильович, 1986 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Велігора Віктор Семенович, 1944 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Волочій Віталія Теодорівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Волочій Світлана Іванівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Ліберальна партія України.

Гаврилів Ганна Антонівна, 1955 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Гловлюк Іванна Василівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Гуменяк Світлана Миколаївна, 1969 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Дмитришин Василь Іванович, 1954 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Дмитришин Іванна Іванівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Думенко Ангеліна Мирославівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – ПП «Держава».

Іванків Іван Васильович, 1983 р. н., суб’єкт подання – ПП «НОВА ПОЛІТИКА».

Кільчицька Уляна Дмитрівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Кобзей Катерина Ярославівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Кріцак Маряна Василівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – ПП «Вітчизна».

Максимів Олександра Володимирівна, 1950 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Мельник Вікторія Михайлівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

Михайленко Іванна Іванівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Перегінець Дмитро Іванович, 1967 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Семенишин Ірина Михайлівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Фомін Руслана Миколаївна, 1982 р. н., суб’єкт подання – ПП «Союз анархістів України».

Яцурак Надія Василівна, 1957 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

 

Дільнична виборча комісія № 260017

Виборча дільниця 260017 – будинок культури, кімната урочистих подійвул. Січових стрільців, 42, с. Жураки.

Голова комісіїДудка Ірина Вік­торівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Заступник голови комісіїІвасюк Маряна Василівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Секретар комісіїГолуб Вікторія Василівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Членикомісії:

Барта Роксолана Михайлівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Вітвіцький Михайло Вікторович, 1966 р. н., суб’єкт подання – Де­рев’янко Юрій Богданович.

Грицюк Оксана Іванівна, 1963 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Дребот Маряна Михайлівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Дрогомирецька Ольга Іванівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – ПП «Громадянська позиція».

Дудка Василь Степанович, 1960 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Дячик Галина Василівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Ковальчук Галина Каролівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Гіль Світлана Богданівна.

Крисько Ярослав Іванович, 1969 р. н., суб’єкт подання – ПП «Справедлива Україна».

Луквінська Марія Йосипівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Максимюк Ольга Романівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – ПП «Молодь до ВЛАДИ».

Матлюк Ганна Йосипівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Мельник Дмитро Миронович, 1982 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Панчук Маряна Романівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Християнсько-демократична партія України.

Петрицька Любомира Петрівна, 1965 р. н., суб’єкт подання – ПП «Європейська партія України».

Підлужна Наталія Іванівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Сенеджук Зіновія Михайлівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Сенеджук Михайло Михайлович, 1985 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Чибрик Інна Михайлівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Партія «Союз».

Чусак Юрій Степанович, 1967 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Яковлюк Любов Василівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – ПП «НОВА ПОЛІТИКА».

 

Дільнична виборча комісія № 260018

Виборча дільниця 260018 – навчально-виховний комплекс, спортивний залвул. Шевченка, 1, с. Забережня.

Голова комісіїБелей Василь Михайлович, 1969 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Заступник голови комісіїПобережна Надія Василівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Секретар комісіїЯнишин Володимир Володимирович, 1989 р. н., суб’єкт подання – ПП «Руська Єдність».

Членикомісії:

Амброзяк Віталій Олексійович, 1979 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Амброзяк Галина Василівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Амброзяк Галина Василівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Амброзяк Галина Дмитрівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – ПП «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Амброзяк Іван Михайлович, 1983 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Амброзяк Маряна Володимирівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Ліберально-демократична партія України.

Амброзяк Оксана Василівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Амброзяк Павло Корнилович, 1962 р. н., суб’єкт подання – ПП Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Белей Ярослав Васильович, 1994 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Василюк Олександра Ярославівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Гутич Наталія Михайлівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Доцяк Дмитро Миколайович, 1986 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Дутчак Наталія Дмитрівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Мандрик Іванна Василівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Мандрик Уляна Василівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Фучко Світлана Олексіївна, 1961 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Фуштей Володимир Миколайович, 1994 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

 

Дільнична виборча комісія № 260019

Виборча дільниця 260019 – сільський клуб, актовий залвул. Т. Шевченка, 63, с. Іваниківка.

Голова комісіїГовдяк Наталія Василівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Заступник голови комісіїКозак Василь Ярославович, 1980 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Секретар комісіїГлодан Роман Зіновійович, 1989 р. н., суб’єкт по­дання – Калічко Володимир Іва­нович.

Членикомісії:

Амброзяк Наталія Теодорівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – депу­татська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Василик Оксана Романівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Василик Ярослав Петрович, 1952 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

Гаргат Іван Іванович, 1993 р. н., суб’єкт подання – ПП Українська Національна Асамблея.

Гаргат Маряна Ярославівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Гаргат Світлана Іванівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Доцяк Володимир Миколайович, 1962 р. н., суб’єкт подання – ПП «НОВА ПОЛІТИКА».

Доцяк Любов Теодорівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – ПП «Європейська партія України».

Доцяк Марина Володимирівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – ПП «Вітчизна».

Дяків Галина Василівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – ПП «Справедлива Україна».

Зіняк Олег Дмитрович, 1986 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Ковтик Романія Любомирівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Мартинюк Марія Іванівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – ПП «Громадянська позиція».

Остапчук Надія Володимирівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Павликівська Олександра Михайлівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Сенич Євдокія Дмитрівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Симкович Петро Миколайович, 1984 р. н., суб’єкт подання – Прип­хан Наталія Павлівна.

Шаламай Оксана Ярославівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Яковів Світлана Михайлівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Ліберальна партія України.

Ярема Віра Михайлівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Ярема Марія Василівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – ПП «Союз анархістів України».

 

Дільнична виборча комісія № 260024

Виборча дільниця 260024 – школа, спортивний залвул. Незалежності, 10, с. Манява.

Голова комісіїПриймак Вікторія Василівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Заступник голови комісіїВерхоляк Ганна Степанівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Партія «Віче».

Секретар комісіїВинник Лариса Алламурадівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Членикомісії:

Білусяк Лідія Василівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Бойчук Марія Іванівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – ПП «Громадянська позиція».

Васютин Наталія Василівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – ПП «НОВА ПОЛІТИКА».

Вінтоняк Богдана Богданівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Вінтоняк Мирослава Миколаївна, 1962 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Гоцанюк Олена Федорівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Гоцуляк Любов Михайлівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Деревянко Галина Василівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Запоточний Микола Степанович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Гіль Світлана Богданівна.

Монастирецька Валентина Михайлівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Рудько Оксана Василівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Рудько Руслан Миколайович, 1978 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

Рудько Тетяна Вікторівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Уманців Ганна Іванівна, 1955 р. н., суб’єкт подання – Ліберально-демократична партія України.

Уманців Михайло Романович, 1956 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Уманців Ольга Богданівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Уманців Роман Романович, 1977 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

 

Дільнична виборча комісія № 260025

Виборча дільниця 260025 – будинок культури, глядацький залвул. Незалежності, 1, с. Манява.

Голова комісіїБілусяк Степан Прокопович, 1936 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Заступник голови комісіїВасютин Володимир Васильович, 1987 р. н., суб’єкт подання – ПП «НОВА ПОЛІТИКА».

Секретар комісіїГоцанюк Діана Михайлівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Членикомісії:

Білусяк Валентина Михайлівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Бітківська Любов Юріївна, 1965 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Винник Леся Романівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Вінтоняк Софія Миколаївна, 1955 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Гаванюк Марія Романівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Гоцуляк Наталія Володимирівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – ПП «Вітчизна».

Запоточний Василь Степанович, 1990 р. н., суб’єкт подання – Хрис­тиянсько-демократична партія України.

Монастирецька Наталія Василівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Паранюк Марія Василівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Рудько Вадим Вікторович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Рудько Микола Дмитрович, 1955 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

Степанюк Марія Миколаївна, 1976 р. н., суб’єкт подання – ПП «Держава».

Струтинська Ольга Миколаївна, 1954 р. н., суб’єкт подання – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Струтинський Роман Романович, 1975 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Уманців Марія Миколаївна, 1950 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Уманців Роман Романович, 1982 р. н., суб’єкт подання – Ліберально-демократична партія України.

Шевчук Ольга Василівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – ПП «Союз анархістів України».

 

Дільнична виборча комісія № 260026

Виборча дільниця 260026 – школа, приміщення для засіданьвул. Шептицького, 35А, с. Маркова.

Голова комісіїМартинюк Галина Василівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Заступник голови комісіїБалагутрак Василь Михайлович, 1992 р. н., суб’єкт подання – ПП «Партія Народний порядок».

Секретар комісіїКостишин Наталія Іванівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Членикомісії:

Букатюк Наталія Андріївна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Вінтоняк Ольга Ярославівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – ПП «Європейська партія України».

Вірстюк Галина Василівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Гогільчин Тетяна Василівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Гоголь Василь Степанович, 1979 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Госедло Леся Іванівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – ПП «Громадянська позиція».

Дутчак Андрій Васильович, 1980 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Крицька Марія Сергіївна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Християнсько-демократична партія України.

Купчак Галина Василівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Мариневич Леся Михайлівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – ПП «Справедлива Україна».

Мартинюк Наталія Володимирівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Ліберальна партія України.

Мартинюк Оксана Дмитрівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Віт­чизна».

Мартинюк Оксана Михайлівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Петрунишина Надія Петрівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Порохончук Леся Василівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Приймак Василь Іванович, 1978 р. н., суб’єкт подання – ПП «Держава».

Процюк Марія Василівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Семенців Леся Володимирівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

Скрипник Василь Васильович, 1984 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Скрипник Галина Василівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Гіль Світлана Богданівна.

Уманців Марія Василівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

 

Дільнична виборча комісія № 260028

Виборча дільниця 260028 – навчально-виховний комплекс, спортивний залвул. Шкільна, 1, с. Монастирчани.

Голова комісіїМариневич Ганна Юріївна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Заступник голови комісіїМрічко Марія Михайлівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Секретар комісіїАндрусяк Ва­силь Васильович, 1971 р. н., су­б’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Членикомісії:

Антоній Орися Василівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Возна Стефанія Василівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – ПП «Партія Народний порядок».

Купчак Марія Михайлівна, 1956 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Латишевський Віталій Мирославович, 1978 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Макарович Василь Васильович, 1982 р. н., суб’єкт подання – ПП «НОВА ПОЛІТИКА».

Марковецька Вікторія Петрівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Марковецька Світлана Василівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – ПП «Справедлива Україна».

Марчук Людмила Михайлівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Перепічка Одарка Дмитрівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Семенишин Іван Михайлович, 1990 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Семенишин Олександра Іванівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Сенеджук Наталія Михайлівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Скиданчук Любомир Васильович, 1955 р. н., суб’єкт подання – Народна Екологічна партія.

Суслик Василь Мирославович, 1990 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Суслик Степан Миколайович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Хрис­тиянсько-демократична партія України.

Титиш Оксана Ярославівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

Яковів Марія Миколаївна, 1956 р. н., суб’єкт подання – Ліберально-демократична партія України.

 

Дільнична виборча комісія № 260029

Виборча дільниця 260029 – будинок культури, приміщення для засіданьвул. В. Стефаника, 60Б, с. Нивочин.

Голова комісіїГложик Наталія Олексіївна, 1978 р. н., суб’єкт по­дання – Піцуряк Манолій Васильович.

Заступник голови комісіїМорошан Марія Фахраддинівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Секретар комісіїОлексин Михайло Васильович, 1954 р. н., су­б’єкт подання – ПП «НОВА ПОЛІТИКА».

Членикомісії:

Бистрица Ольга Віталіївна, 1991 р. н., суб’єкт подання – ПП «Держава».

Гебура Оксана Олексіївна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Гложик Ганна Петрівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Дашко Галина Микитівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Дашко Надія Василівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Дашко Світлана Василівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Мартинюк Володимир Миколайович, 1979 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Морошан Марія Петрівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Павлюк Дарія Михайлівна, 1951 р. н., суб’єкт подання – Ліберально-демократична партія України.

Павлюк Лілія Володимирівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Павлюк Остап Юрійович, 1942 р. н., суб’єкт подання – Ліберальна партія України.

Піта Наталія Михайлівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Романів Оксана Василівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Семенчук Андрій Васильович, 1985 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

Семенчук Леся Миколаївна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Гіль Світлана Богданівна.

Сенич Ганна Василівна, 1965 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Цюпа Оксана Михайлівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

 

Дільнична виборча комісія № 260030

Виборча дільниця 260030 – сільський клуб, актовий залвул. Богдана Яцківа, 116А, с. Гринівка.

Голова комісіїГлуханюк Іван Васильович, 1962 р. н., суб’єкт подання – ПП «Європейська партія України».

Заступник голови комісіїІванюк Іван Васильович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Секретар комісіїПаливода Олексій Васильович, 1980 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Членикомісії:

Андрунишин Оксана Тарасівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Барабаш Андрій Володимирович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Прип­хан Наталія Павлівна.

Глуханюк Ольга Миколаївна, 1986 р. н., суб’єкт подання – ПП «НОВА ПОЛІТИКА».

Говера Світлана Ярославівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Гонеско Наталія Йосипівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – ПП «Держава».

Дроздовський Володимир Тарасович, 1988 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Іванків Галина Василівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Корнутій Василь Васильович, 1984 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Луканюк Тетяна Володимирівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Мартинюк Вікторія Іванівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Надрага Марія Миколаївна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Паливода Руслана Василівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Паславська Марія Миколаївна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Гіль Світлана Богданівна.

Сенич Ігор Ярославович, 1987 р. н., суб’єкт подання – ПП «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Тимків Руслана Василівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – ПП «Громадянська позиція».

 

Дільнична виборча комісія № 260031

Виборча дільниця 260031 – сільський клуб, актовий залвул. Лесі Українки, 69А, с. Лесівка.

Голова комісіїСенич Микола Васильович, 1958 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Заступник голови комісіїФеценець Тетяна Іванівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – ПП «НОВА ПОЛІТИКА».

Секретар комісіїДемяник Галина Василівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Членикомісії:

Глуханюк Іванна Володимирівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – ПП «Громадянська позиція».

Демяник Василь Васильович, 1972 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Демяник Іван Іванович, 1984 р. н., суб’єкт подання – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Демяник Наталія Степанівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Івасів Марія Михайлівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Корнутій Любов Іванівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Кривко Іван Михайлович, 1983 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Назарчук Назар Сергійович, 1993 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Олексин Михайло Васильович, 1983 р. н., суб’єкт подання – ПП Українська Національна Асамблея.

Пятко Оксана Федорівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Семянів Галина Іванівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – ПП «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Середюк Володимир Ярославович, 1989 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Стефанів Марія Василівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Тимішак Марія Федорівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Черевко Оксана Василівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

 

Дільнична виборча комісія № 260032

Виборча дільниця 260032 – сільський клуб, глядацький залвул. Шевченка, 66, с. Похівка.

Голова комісіїДаляк Петро Любомирович, 1993 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Заступник голови комісіїВирстюк Мирослава Василівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Секретар комісіїКарбівська Ольга Мирославівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Членикомісії:

Амброзяк Наталія Вікторівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Василюк Олександра Петрівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Гарасимович Вікторія Романівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Гринишин Дмитро Іванович, 1955 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Литовчук Володимир Степанович, 1966 р. н., суб’єкт подання – ПП «Народна ініціатива».

Максимець Ольга Іванівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Максимець Світлана Василівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Оленчук Марія Юріївна, 1967 р. н., суб’єкт подання – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Оліферук Людмила Іванівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Павликівська Іванна Михайлівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Пилипчук Марія Михайлівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – ПП «Громадянська позиція».

Семкович Наталія Іванівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Ліберально-демократична партія України.

Сиротинська Надія Сергіївна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Сковронська Марія Василівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Токар Ольга Ярославівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

 

Дільнична виборча комісія № 260033

Виборча дільниця 260033 – будинок культури, бенкетний залвул. Сагайдачного, 4А, с. Підгіря.

Голова комісіїЗубик Марія Степанівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Заступник голови комісіїПарфан Тарас Іванович, 1983 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Секретар комісіїПищ Марія Яро­славівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Членикомісії:

Балаш Роман Михайлович, 1952 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Витошко Володимир Петрович, 1991 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

Галюк Іван Володимирович, 1992 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Віт­чизна».

Григорьєв Василь Олександрович, 1943 р. н., суб’єкт подання – Калічко Володимир Іванович.

Гринишин Галина Миколаївна, 1973 р. н., суб’єкт подання – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Гуменюк Оксана Ярославівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Дутка Марія Василівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Закладна Олександра Григорівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Іванов Андрій Сергійович, 1992 р. н., суб’єкт подання – ПП «Громадянська позиція».

Ільків Наталія Михайлівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Камрат Олександр Олександрович, 1980 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Криховська Уляна Михайлівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – ПП «Європейська партія України».

Лавринович Андрій Ярославович, 1985 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Павлушинська Марія Михайлівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Пищ Любомир Ігорович, 1992 р. н., суб’єкт подання – ПП «НОВА ПОЛІТИКА».

Роспопа Любомира Євгенівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Семянів Інна Вікторівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Телішевськиий Володимир Романович, 1964 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Федорко Наталія Дмитрівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Федорко Ольга Василівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Яковенчук Ярослав Петрович, 1946 р. н., суб’єкт подання – ПП Українська Національна Асамблея.

 

Дільнична виборча комісія № 260040

Виборча дільниця 260040 – будинок культури, приміщення для засіданьвул. Січових Стрільців, 79, с. Старі Богородчани.

Голова комісіїЛисишин Світлана Йосипівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Заступник голови комісіїСенич Любов Михайлівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – ПП «НОВА ПОЛІТИКА».

Секретар комісіїОлексин Світлана Романівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Членикомісії:

Барабаш Любов Василівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Дашко Галина Василівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Дашко Ірина Василівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Демянюк Надія Володимирівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – ПП «Справедлива Україна».

Долотко Олександра Василівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Дякун Лілія Василівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Згоба Галина Василівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Іридчин Людмила Вікторівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – ПП «Європейська партія України».

Козоріз Христина Дмитрівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Народна Екологічна партія.

Лапко Оксана Михайлівна, 1963 р. н., суб’єкт подання – ПП «Громадянська позиція».

Лялікова Алла Степанівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Магдій Тарас Богданович, 1990 р. н., суб’єкт подання – Гіль Світлана Богданівна.

Мартинюк Руслан Васильович, 1974 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Мокан Світлана Михайлівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Онофрійчук Маряна Дмитрівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Демократична партія угорців України.

Онофрійчук Микола Іванович, 1981 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Онофрійчук Руслан Іванович, 1974 р. н., суб’єкт подання – ПП «Народна ініціатива».

Онуфрійчук Світлана Ростиславівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Паливода Надія Миколаївна, 1983 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

Трінчук Ірина Михайлівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Шаган Любов Василівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

 

Дільнична виборча комісія № 260041

Виборча дільниця 260041 – школа, їдальнявул. Данила Галицького, 1, с. Старі Богородчани.

Голова комісіїСередюк Любов Федорівна, 1963 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Заступник голови комісіїФеценець Володимир Васильович, 1976 р. н., суб’єкт подання – Ліберально-демократична партія України.

Секретар комісіїБарабаш Галина Василівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Членикомісії:

Балагун Ярослава Михайлівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Вірстюк Оксана Іванівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – ПП «Держава».

Воронич Оксана Миколаївна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Гаврилюк Стефанія Федорівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Гуменюк Ольга Віталіївна, 1962 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Гуменяк Леся Олексіївна, 1969 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Дякун Богдан Васильович, 1980 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Магдій Володимир Богданович, 1986 р. н., суб’єкт подання – Християнсько-демократична партія України.

Магдій Михайло Миколайович, 1963 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Момот Володимир Дмитрович, 1993 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Момот Галина Степанівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – ПП «Європейська партія України».

Надвінична Надія Іванівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Петришин Володимир Ярославович, 1982 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Пронь Оксана Степанівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – ПП «Громадянська позиція».

Середюк Володимир Степанович, 1959 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Тимків Назарій Васильович, 1988 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Трінчук Віра Василівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

 

Дільнична виборча комісія № 260042

Виборча дільниця 260042 – навчально-виховний комплекс, приміщення для засіданьвул. Грушевського, 83, с. Скобичівка.

Голова комісіїКривко Ірина Миколаївна, 1987 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

Заступник голови комісіїРоманюк Іван Ігорович, 1990 р. н., суб’єкт по­дання – Припхан Наталія Павлівна.

Секретар комісіїСидір Наталія Степанівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Членикомісії:

Анійчин Роман Ярославович, 1993 р. н., суб’єкт подання – Калічко Володимир Іванович.

Веретко Віктор Мирославович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Воронич Надія Василівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Гаврилюк Василь Васильович, 1960 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Гуменяк Людмила Василівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Дашко Надія Василівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Капущак Василина Василівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – ПП «НОВА ПОЛІТИКА».

Ковалюк Оксана Василівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – ПП «Народна ініціатива».

Костишин Андрій Анатолійович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Коцаба Світлана Василівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Коцаба Уляна Василівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – ПП «Громадянська позиція».

Луців Ірина Богданівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – ПП «Європейська партія України».

Мартинюк Марія Степанівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Пиндус Наталія Іванівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Растопчина Марія Романівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Романюк Галина Миколаївна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Партія вільних демократів.

Трінчук Михайло Романович, 1991 р. н., суб’єкт подання – ПП «Держава».

 

Дільнична виборча комісія № 260043

Виборча дільниця 260043 – школа, актова залавул. Миру, 60Г, с. Старуня.

Голова комісіїПечарська Галина Михайлівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

Заступник голови комісіїХімчак Марія Петрівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Секретар комісіїГуцуляк Мирослава Василівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Членикомісії:

Андрусяк Марія Миколаївна, 1991 р. н., суб’єкт подання – ПП «Союз анархістів України».

Бардашевська Маряна Миколаївна, 1987 р. н., суб’єкт подання – ПП «Держава».

Візнович Олександра Іванівна, 1954 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Гищук Оксана Василівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Григорук Олександра Василівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Григорук Руслана Михайлівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Кравчук Богданна Миколаївна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Лукач Олеся Василівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – ПП «Справедлива Україна».

Оглобяк Світлана Ярославівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Петришин Наталія Михайлівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Пилипюк Роман Миколайович, 1943 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Рудницька Олександра Петрівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Уманців Микола Миколайович, 1967 р. н., суб’єкт подання – ПП На­родний Рух України.

Уманців Микола Михайлович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Хімчак Анатолій Вікторович, 1986 р. н., суб’єкт подання – ПП «Європейська партія України».

Цоцко Ольга Василівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Гіль Світлана Богданівна.

Шимонівська Любов Валеріївна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Шимонівська Наталія Василівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Шимонівський Андрій Васильович, 1983 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Шимонівський Василь Васильович, 1959 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Яцейко Михайло Михайлович, 1961 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

 

Дільнична виборча комісія № 260044

Виборча дільниця 260044 – школа, спортивний залвул. Лесі Українки, 63, с. Ластівці.

Голова комісіїЛукач Ганна Василівна, 1965 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Заступник голови комісіїВовк Василь Миронович, 1985 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Секретар комісіїЧередниченко Ігор Вікторович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Членикомісії:

Абраменко Марія Юріївна, 1959 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Григорук Василь Васильович, 1972 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Гриців Світлана Юріївна, 1977 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Гриців Стефанія Ярославівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

Данилюк Олександра Володимирівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Народна Екологічна партія.

Климбус Галина Іванівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія «Союз. Чорнобиль. Україна.».

Ковальчук Наталія Володимирівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Лукань Галина Дмитрівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Лукань Марія Петрівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Максимлюк Андрій Миколайович, 1993 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

Мосюк Галина Дмитрівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – ПП «Громадянська позиція».

Никалюк Світлана Михайлівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – ПП «Держава».

Рудницька Галина Андріївна, 1966 р. н., суб’єкт подання – ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Саюк Іванна Михайлівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Хімчак Світлана Михайлівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Шимонівська Тетяна Каролівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Явірська Ганна Василівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

 

Дільнична виборча комісія № 260047

Виборча дільниця 260047 – центральна районна лікарня, зал засіданьвул. Шевченка, 35, смт. Богородчани.

Голова комісіїГуцуляк Галина Василівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – ПП «УДАР (Український Де­мократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Заступник голови комісіїПоворозник Ольга Мирославівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Віт­чизна».

Секретар комісіїКанака Наталія Віталіївна, 1976 р. н., суб’єкт подання – ПП «Наша Україна».

Членикомісії:

Бодак Василина Василівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Вовк Василь Іванович, 1993 р. н., суб’єкт подання – ПП «Держава».

Вовк Віктор Іванович, 1983 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Вовк Тетяна Федорівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Воронич Наталія Володимирівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Партія «Віче».

Демянів Олександра Василівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – ПП Народний Рух України.

Дмитришин Надія Іванівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Дулевич Наталія Володимирівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – ПП «Європейська партія України».

Катрюк Ганна Михайлівна, 1956 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Мискоглід Христина Василівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Ліберальна партія України.

Навальковська Наталія Степанівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Рожанська Марія Володимирівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Роспопа Неля Ярославівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – ПП «НОВА ПОЛІТИКА».

Семянів Галина Василівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Тимощук Ірина Романівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Слов’янська партія.

м. Яремче

Дільнична виборча комісія № 261025

Виборча дільниця 261025 – школа 2, вестибюль, 1-й поверхвул. Свободи, 89, м. Яремче.

Голова комісіїІванків Марія Дмитрівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Заступник голови комісіїВик­сюк Галина Василівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Секретар комісіїКостик Ганна Василівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Членикомісії:

Бучковська Марія Федорівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія «Союз. Чорнобиль. Україна.».

Вінтоняк Ганна Андріївна, 1954 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Габарчук Марія Дмитрівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Годованець Андрій Романович, 1990 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Губарчук Марія Дмитрівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «ЦЕНТР».

Калинчук Іванна Ярославівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Політична Партія «Козацька Українська Партія».

Кочержук Роман Іванович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Купін Юрій Ярославович, 1968 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Руська Єдність».

Лозовський Андрій Григорович, 1950 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Марчук Михайло Михайлович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Молодь до ВЛАДИ».

Мельник Наталія Лукянівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Менделюк Оксана Дмитрівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Калічко Володимир Іванович.

Онуфрак Марія Василівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Паламарчук Марія Василівна, 1946 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Петриканин Ольга Миколаївна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Савчук Олена Петрівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Держава».

Савчук Тетяна Романівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Сенюк Володимир Михайлович, 1976 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Тоненький Василь Сидорович, 1959 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Чугунова Галина Іванівна, 1963 р. н., суб’єкт подання – Соціалістична партія України.

Яворська Надія Василівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

 

Дільнична виборча комісія № 261026

Виборча дільниця 261026 – школа 1, спортзал, 2-й поверхвул. Свободи, 164, м. Яремче.

Голова комісіїПінчук Ольга Василівна, 1977 р. н., суб’єкт по­дання – Богославець Руслана Юрі­ївна.

Заступник голови комісіїБрана Марія Дмитрівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Секретар комісіїЛаріна Марина Василівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – Партія «Союз».

Членикомісії:

Бойко Світлана Василівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Волошин Ярослав-Іван Адамович, 1958 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Гецаляк Юрій Миколайович, 1981 р. н., суб’єкт подання – Ліберально-демократична партія України.

Гнатюк Юрій Юрійович, 1958 р. н., суб’єкт подання – Політична партія малого і середнього бізнесу України.

Годованець Ганна Василівна, 1963 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Григорчук Василь Петрович, 1951 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Дащенко Ірина Іванівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Дригуб Ірина Петрівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Ігнатишин Ганна Юріївна, 1964 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Климович Ярослав Васильович, 1975 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Князевич Наталія Миколаївна, 1957 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Ковалюк Орися Євгенівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Костик Дмитро Дмитрович, 1977 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Крочак Ірина Юріївна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Політична партія Ліберальна Україна.

Мартинюк Олександра Іванівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Мочерняк Марія Іванівна, 1953 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Павлюк Маряна Михайлівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Сміх Михайло Петрович, 1949 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Струк Олександра Михайлівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Терпіляк Галина Степанівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Соціал-Патріотична Асамблея Слов’ян».

Холошнюк Богдана Русланівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Партія «Солідарність жінок України».

 

Дільнична виборча комісія № 261027

Виборча дільниця 261027 – будинок культури, приміщення для засідань, 1-й поверхвул. Свободи, 270, м. Яремче.

Голова комісіїТороус Оксана Богданівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Партія «Солідарність жінок України».

Заступник голови комісіїТуєшин Стефанія Іванівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Секретар комісіїКраковецька Вікторія Анатоліївна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Членикомісії:

Бойко Галина Петрівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Бойко Тетяна Дмитрівна, 1950 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Гринюк Василина Миколаївна, 1962 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Демянчук Михайло Васильович, 1943 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Захарук Наталія Миколаївна, 1981 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Здреник Тетяна Миколаївна, 1986 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Ілитчук Андрій Ярославович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Касило Степан Михайлович, 1982 р. н., суб’єкт подання – Політична партія Ліберальна Україна.

Кондрук Юрій Михайлович, 1956 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Крайлюк Орест Ілліч, 1974 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Макарук Іванна Василівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Соціал-Патріотична Асамблея Слов’ян».

Озорович Світлана Михайлівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Прип­хан Наталія Павлівна.

Паламарчук Петро Михайлович, 1949 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Пилипчук Віталій Леонтійович, 1983 р. н., суб’єкт подання – Партія «Соціалістична Україна».

Порохнавець Володимир Володимирович, 1957 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Постоловський Володимир Васильович, 1954 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Соловчук Ірина Степанівна, 1956 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Старунчак Василь Юрійович, 1986 р. н., суб’єкт подання – Со­ціально-екологічна партія «Союз. Чорнобиль. Україна.».

Тарнавський Володимир Володимирович, 1976 р. н., суб’єкт подання – Політична партія малого і середнього бізнесу України.

Фідина Олександра Василівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Партія «Союз».

Філяк Олександра Михайлівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

 

Дільнична виборча комісія № 261028

Виборча дільниця 261028 – школа 3, кімната здоровя, 1-й поверхвул. Свободи, 316, м. Яремче.

Голова комісіїПетрова Марія Миколаївна, 1970 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Заступник голови комісіїСавчук Марія Ярославівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Секретар комісіїКлимюк Іван Михайлович, 1965 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Членикомісії:

Вольвин Володимир Миколайович, 1964 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Гнатишин Богдан Богданович, 1978 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Гнатишин Іванна Іванівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Гнипюк Ірина Василівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Домашевська Галина Дмитрівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Всеукраїнська політична партія «БРАТСТВО».

Косило Віталій Васильович, 1977 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Кошут Юрій Дмитрович, 1964 р. н., суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія «Союз. Чорнобиль. Україна.».

Кропивницька Олена Михайлівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Вітчизна».

Куцінко Андрій Михайлович, 1985 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Молодь до ВЛАДИ».

Легедза Василь Іванович, 1980 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Лукандій Ганна Дмитрівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – Партія «Солідарність жінок України».

Малько Вячеслав Федорович, 1937 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Марчук Мирослав Васильович, 1993 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Рекетчук Орест Павлович, 1948 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Тимінська Надія Миколаївна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Федіна Олександра Василівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Партія «Руський блок».

Щербанюк Василь Васильович, 1958 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

 

Дільнична виборча комісія № 261029

Виборча дільниця 261029 – школа, спортзал, 1-й поверхвул. Горби-1, 2, с. Микуличин, м. Яремче.

Голова комісіїКочержук Олена Іванівна, 1954 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Заступник голови комісіїПазнерова Ганна Михайлівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Партія «Солідарність жінок України».

Секретар комісіїГундяк Марія Василівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Членикомісії:

Білецький Сергій Валентинович, 1975 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Бойко Іванна Іванівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Бойко Ольга Євгенівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Бойчук Ігор Мирославович, 1986 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Вербіцька Віталіна Миколаївна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Гарасимюк Ольга Василівна, 1965 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Яро­славович.

Годованець Галина Іванівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Гундяк Оксана Петрівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Дігтярьов Володимир Володимирович, 1986 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Дожук Уляна Юріївна, 1984 р. н., суб’єкт подання – Політична Партія «Козацька Українська Партія».

Жигалюк Галина Романівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Іванків Іванна Юріївна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Калічко Володимир Іванович.

Калинчук Ірина Олексіївна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Соціал-Патріотична Асамблея Слов’ян».

Климюк Іван Васильович, 1965 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Мельник Марія Василівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – Політична партія малого і середнього бізнесу України.

Микитюк Іванна Василівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Олійник Леся Валеріївна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Попович Олена Василівна, 1956 р. н., суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Сорохманюк Олександра Петрівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Турчиняк Оксана Іванівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Політична партія України «РУСЬ ЄДИНА».

Яремчук Іван Васильович, 1955 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

 

Дільнична виборча комісія № 261030

Виборча дільниця 261030 – оздоровчий табір «Едельвейс», їдальня, 1-й поверхвул. Грушевського, 3А, с. Микуличин.

Голова комісіїДинту Олег Леонідович, 1983 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Заступник голови комісіїСтефанюк Олександра Іванівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Секретар комісіїВіскул Марія Василівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «ЦЕНТР».

Членикомісії:

Ардашкін Олександр Сергійович, 1989 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Бакай Іван Анатолійович, 1985 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Молодь до ВЛАДИ».

Герасимюк Галина Дмитрівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Герелишина Марія Дмитрівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Політична Партія «Козацька Українська Партія».

Добравольська Тетяна Василівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Партія «Союз».

Драгомирецький Богдан Миколайович, 1951 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Зазульчак Іванна Василівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Калічко Володимир Іванович.

Іваніщак Михайло Васильович, 1978 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Камінська Марія Михайлівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – політична партія Конгрес Українських Націоналістів.

Кіфяк Богдана Василівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – Соціал-демократична партія України (об’єд­нана).

Коптєва Наталія Михайлівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Кочержук Любомир Юрійович, 1988 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Лейбюк Марія Іванівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Мотрук Галина Дмитрівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Мочерняк Назарій Васильович, 1994 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Руська Єдність».

Онучак Олександра Василівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Попович Марія Василівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Політична партія України «РУСЬ ЄДИНА».

Сорохманюк Андрій Петрович, 1988 р. н., суб’єкт подання – Політична партія малого і середнього бізнесу України.

Тарнавська Вікторія Василівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Партія «Солідарність жінок України».

Філяк Дарія Петрівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Юганюк Любов Степанівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

 

Дільнична виборча комісія
261031

Виборча дільниця 261031 – школа, актовий зал, 1-й поверхвул. Незалежності, 679, с. Татарів.

Голова комісіїФаштрига Богдан Романович, 1990 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Заступник голови комісіїМочерняк Ярослав Васильович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Партія «Руський блок».

Секретар комісіїАбрамюк Віта Теодорівна, 1970 р. н., суб’єкт по­дання – Калічко Володимир Іванович.

Членикомісії:

Варцабюк Наталія Степанівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Вербіцькій Роман Миколайович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Вережак Ганна Василівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Гайдук Богдан Зіновійович, 1956 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Гарасимчук Наталія Іванівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Соціал-Патріотична Асамблея Слов’ян».

Гасюк Юрій Ярославович, 1989 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Глинчак Ігор Михайлович, 1959 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Дземюк Іван Васильович, 1962 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Добровольська Тетяна Василівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Партія «Віче».

Завальнюк Олександра Іванівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Партія «Солідарність жінок України».

Іваніщук Маряна Юріївна, 1992 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Іваніщук Юрій Юрійович, 1969 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Кіселюк Євдокія Дмитрівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Кіта Наталія Василівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Озорович Юрій Васильович, 1975 р. н., суб’єкт подання – Політична партія малого і середнього бізнесу України.

Савун Олександр Валентинович, 1989 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Скрипка Сергій Дмитрович, 1964 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

 

Дільнична виборча комісія № 261032

Виборча дільниця 261032 – школа, спортзал, 1-й поверхвул. Д. Галицького, 79, смт. Ворохта.

Голова комісіїХомин Світлана Василівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Заступник голови комісіїКузенко Артур Романович, 1984 р. н., суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія «Союз. Чорнобиль. Україна.».

Секретар комісіїПономаренко Сергій Андрійович, 1954 р. н., су­б’єкт подання – фракція Партії ре­гіо­нів.

Членикомісії:

Абрамяк Володимир Мирославович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Абрамяк Надія Мирославівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Бевзюк Руслан Ярославович, 1970 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Боєчко Іван Миколайович, 1977 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Волжин Василь Вікторович, 1963 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Губарчук Михайло Васильович, 1952 р. н., суб’єкт подання – політична партія Конгрес Українських Націоналістів.

Гута Марія Петрівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Дембович Андрій Ярославович, 1985 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Дожук Юрій Миколайович, 1984 р. н., суб’єкт подання – Політична партія малого і середнього бізнесу України.

Ємельянов Петро Микитович, 1971 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Кібюк Ірина Ігорівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Кузьмицький Олег Миколайович, 1970 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

Лайщук Світлана Василівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Партія «Руський блок».

Мироненко Микола Вікторович, 1983 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Сотніченко Світлана Дмитрівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Політична партія України «РУСЬ ЄДИНА».

Стефанюк Христина Богданівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Патріотична партія України.

Чорі Любов Іванівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – Всеукраїнська партія трудящих.

 

Дільнична виборча комісія № 261033

Виборча дільниця 261033 – будинок культури, глядацький зал, 1-й поверхвул. Д. Галицького, 76, смт. Ворохта.

Голова комісіїОрел Мирослава Йосипівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Заступник голови комісіїАб­рамяк Ірина Іванівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Секретар комісіїПліщук Галина Дмитрівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Політична Партія «Козацька Українська Партія».

Членикомісії:

Абрамяк Ганна Юріївна, 1960 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Бегар Святослав Володимирович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Молодіжна партія України.

Бойко Богдан Іванович, 1961 р. н., суб’єкт подання – Всеукраїнська партія трудящих.

Бойчук Василь Іванович, 1976 р. н., суб’єкт подання – партія Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина Родина».

Бордюг Любов Іванівна, 1963 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Вацик Галина Василівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Глодан Юрій Юрійович, 1975 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Глухов Руслан Петрович, 1979 р. н., суб’єкт подання – Політична партія України «РУСЬ ЄДИНА».

Гута Ярослав Васильович, 1956 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Жигалюк Галина Юріївна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Вітчизна».

Ілитчук Маряна Ярославівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія «Союз. Чорнобиль. Україна.».

Капштан Руслана Юріївна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Руська Єдність».

Кочержук Тетяна Богданівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Партія «Віче».

Москалюк Василь Юхимович, 1956 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Москалюк Галина Богданівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Наливайко Володимир Ярославович, 1983 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Палійчук Іван Петрович, 1982 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Палійчук Юрій Петрович, 1971 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Семенюк Галина Іванівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Соціал-Патріотична Асамблея Слов’ян».

Слободян Олег Михайлович, 1980 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Слюсарчук Уляна Дмитрівна, 1984 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

 

Дільнична виборча комісія № 261034

Виборча дільниця 261034 – клубна установа, глядацький залвул. Центр, 6А, с. Поляниця.

Голова комісіїБойко Оксана Василівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Заступник голови комісіїЯсінська Наталія Михайлівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Секретар комісіїТодорук Василь Дмитрович, 1975 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Держава».

Членикомісії:

Бешлей Андрій Васильович, 1978 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Глинчак Христина Ігорівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Жебчук Василь Васильович, 1982 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Загнітко Євгеній Миколайович, 1978 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Кабалюк Микола Миколайович, 1959 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Руська Єдність».

Кошевко Дмитро Палійович, 1951 р. н., суб’єкт подання – Партія «Руський блок».

Лесюк Микола Іванович, 1958 р. н., суб’єкт подання – Калічко Володимир Іванович.

Марчук Василь Ількович, 1973 р. н., суб’єкт подання – Християнсько-демократична партія України.

Мельничук Василь Миколайович, 1955 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Мироняк Марія Василівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Молдавчук Марія Михайлівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Молдавчук Михайло Дмитрович, 1950 р. н., суб’єкт подання – Партія «Союз».

Павлюк Уляна Михайлівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Савчук Василь Романович, 1988 р. н., суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія «Союз. Чорнобиль. Україна.».

Сорохманюк Уляна Василівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Тимофій Богдан Іванович, 1956 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Щербюк Ганна Юріївна, 1971 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

 

Дільнична виборча комісія № 261035

Виборча дільниця 261035 – школа, актовий зал, 2-й поверхвул. Село, 123Б, с. Яблуниця.

Голова комісіїТимофій Василина Михайлівна, 1953 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Заступник голови комісіїСоло­мяна Оксана Олександрівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Руська Єдність».

Секретар комісіїГавриш Христина Володимирівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Членикомісії:

Бойчук Любов Олексіївна, 1962 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Григоряк Василь Васильович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Християнсько-демократична партія України.

Дожук Махайло Дмитрович, 1959 р. н., суб’єкт подання – Партія «Соціалістична Україна».

Долинський Володимир Степанович, 1973 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Жолобчук Іван Михайлович, 1973 р. н., суб’єкт подання – Партія «Віче».

Івасюк Василь Дмитрович, 1986 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Івасюк Ганна Юріївна, 1964 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Калинчук Наталія Михайлівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Молдавчук Руслана Михайлівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Мосевич Марія Юріївна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Партія «Союз».

Москаль Ганна Дмитрівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Панівник Дмитро Петрович, 1960 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Риндер Ярослава Іванівна, 1952 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Росінський Михайло Олексійович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Партія «Солідарність жінок України».

Савчук Юрій Михайлович, 1958 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Степанець Іванна Іванівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Політична Партія «Козацька Українська Партія».

Стефанюк Василь Юрійович, 1979 р. н., суб’єкт подання – Патріотична партія України.

Філяк Світлана Василівна, 1952 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Хабенюк Олеся Дмитрівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Якимішак Марія Миколаївна, 1960 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Ясінська Оксана Іванівна, 1957 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

 

Дільнична виборча комісія
261036

Виборча дільниця 261036 – школа, актовий зал, 2-й поверхвул. Вороненко, 548Б, с. Вороненко.

Голова комісіїМочерняк Галина Юріївна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Калічко Володимир Іванович.

Заступник голови комісіїКоніщук Ганна Миколаївна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Секретар комісіїМолдавчук Любов Михайлівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Держава».

Членикомісії:

Берланюк Галина Юріївна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Ванджурак Оксана Олексіївна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Вербицький Павло Васильович, 1979 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Вербіцька Олеся Михайлівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Грещук Павло Григорович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Грибович Дмитро Васильович, 1975 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Гундяк Руслана Володимирівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Капштан Назарій Васильович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Медвідчук Микола Миколайович, 1985 р. н., суб’єкт подання – Партія «Громадянська солідарність».

Мочерняк Володимир Михайлович, 1978 р. н., суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія «Союз. Чорнобиль. Україна.».

Савчин Ганна Федорівна, 1957 р. н., суб’єкт подання – Партія «Руський блок».

Стефанюк Михайло Михайлович, 1982 р. н., суб’єкт подання – Українська партія «Зелена планета».

Тихонь Михайло Йосипович, 1961 р. н., суб’єкт подання – Християнсько-демократична партія України.

Шайваровська Надія Юріївна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Щербанюк Наталія Богданівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Коломийський район

Дільнична виборча комісія № 260329

Виборча дільниця 260329 – будинок культури, фойєвул. Свободи, 8А, смт. Отинія.

Голова комісіїБубна Олена Яремівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Народна ініціатива».

Заступник голови комісіїШтефурак Оксана Богданівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Секретар комісіїІванців Віталій Богданович, 1970 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Зелені».

Членикомісії:

Блаженко Віталій Михайлович, 1983 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Богак Мирослава Володимирівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Богак Мирослава Іванівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Богаченко Володимир Петрович, 1960 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Ватаманюк Микола Миколайович, 1956 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Гаврищак Оксана Миколаївна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Григораш Анна Данилівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Прип­хан Наталія Павлівна.

Гурак Галина Омелянівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Партія Народний порядок».

Дутчак Оксана Володимирівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Змага Галина Леонідівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Ідзі Тетяна Петрівна, 1980 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Лесів Наталія Іванівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія «Союз. Чорнобиль. Україна.».

Марцинків Людмила Олександрівна, 1948 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Нестерук Володимир Васильович, 1971 р. н., суб’єкт подання – Партія «Солідарність жінок України».

Нестерук Тетяна Миколаївна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

Павелкевич Ярослав Володимирович, 1994 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Третяк Дмитро Дмитрович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Харевич Ірина Йосипівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Хасанов Володимир Ярославович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Хоміцька Тетяна Петрівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Хоронжук Галина Яківна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Вітчизна».

Дільнична виборча комісія № 260330

Виборча дільниця 260330 – ліцей енергетичних технологій, фойєвул. Січових Стріль­ців, 12, смт. Отинія.

Голова комісіїТимчишин Олександр Ярославович, 1974 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Заступник голови комісіїБоднарчук Надія Романівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Секретар комісіїНазарук Аліна Володимирівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Членикомісії:

Богаченко Марія Дмитрівна, 1963 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Боднар Петро Васильович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Вітчизна».

Гаврищак Любов Петрівна, 1955 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Гордійчук Любов Матвіївна, 1947 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Гринів Ольга Володимирівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Єремій Оксана Михайлівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Іванців Галина Миколаївна, 1966 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Кава Людмила Василівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

Когут Роман Васильович, 1963 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Лешко Тетяна Василівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Малярчук Тетяна Іванівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Мельник Любов Василівна, 1965 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Мельник Любов Григорівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Мельник Любомир Васильович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Остапів Василина Петрівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Партія «Солідарність жінок України».

Ошур Галина Миколаївна, 1966 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Петрик Світлана Василівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Радзиняк Іван Іванович, 1961 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Сахаров Сергій Петрович, 1953 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Федів Наталія Миколаївна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Яцків Світлана Михайлівна, 1973 р. н., суб’єкт подання – Прип­хан Наталія Павлівна.

Дільнична виборча комісія № 260331

Виборча дільниця 260331 – клуб, вестибюльвул. Юрія Гагаріна, 10, с. Грабич.

Голова комісіїХавуляк Оксана Володимирівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Заступник голови комісіїСкотар Василь Петрович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Секретар комісіїГолей Володимир Миронович, 1973 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Членикомісії:

Бабюк Іван Михайлович, 1978 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Гавадзин Іван Володимирович, 1985 р. н., суб’єкт подання – Партія «Солідарність жінок України».

Глушкевич Микола Миколайович, 1975 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Гулій Марта Любомирівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Демків Іван Володимирович, 1990 р. н., суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Когут Михайло Володимирович, 1971 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Мандзій Наталія Василівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Мельничук Галина Прокопівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Мельничук Іванна Володимирівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Вітчизна».

Семчук Лілія Йосипівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Сенькович Іван Петрович, 1973 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Сморжанюк Іван Михайлович, 1985 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Вер­хов­ній Раді України.

Сморжанюк Леся Василівна, 1956 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Шушкевич Антоніна Павлівна, 1956 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Шушкевич Павло Іванович, 1991 р. н., суб’єкт подання – Приш­ляк Тетяна Іванівна.

 

Дільнична виборча комісія № 260332

Виборча дільниця 260332 – клуб, фойєвул. Коломий­ська, 31А, с. Глибока.

Голова комісіїКушнір Мирон Богданович, 1962 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Заступник голови комісіїЛиско Віктор Богданович, 1972 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Секретар комісіїКозачок Людмила Любомирівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Членикомісії:

Боднар Юрій Миколайович, 1986 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Зелені».

Бондарчук Юрій Васильович, 1986 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Вацлавів Михайло Васильович, 1939 р. н., суб’єкт подання – фракція комуністів.

Голодинський Михайло Петрович, 1961 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Григорів Любомир Сергійович, 1994 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Соціал-Патріотична Асамблея Слов’ян».

Кріль Ольга Дмитрівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Максимів Ярослав Іванович, 1946 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Паньків Наталія Іванівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Пітула Юрій Васильович, 1976 р. н., суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Совтисік Дарія Казимирівна, 1949 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Хомяк Богдан Семенович, 1957 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Хомяк Ганна Василівна, 1959 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Хомяк Дмитро Петрович, 1956 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Хомяк Марія Іванівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Хриптун Ірина Ярославівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

 

Дільнична виборча комісія № 260333

Виборча дільниця 260333 – будинок культури, фойєвул. Українська, 13, с. Виноград.

Голова комісіїОсадца Анатолій Ярославович, 1965 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Заступник голови комісіїМельницька Людмила Богданівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Секретар комісіїСцінська Наталія Василівна, 1992 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Членикомісії:

Бакай Надія Густавівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Бубняк Богдана Федорівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – Демократична партія угорців України.

Василишин Ірина Володимирівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Гавадзин Люба Михайлівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Жибак Василь Петрович, 1981 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Зеленецька Ганна Дмитрівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Мельник Михайло Романович, 1976 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Права воля України».

Мельник Наталія Йосипівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Партія «Віче».

Мельник Оксана Богданівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Мельницька Уляна Василівна, 1988 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Мельницький Тарас Володимирович, 1974 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Назарук Любов Іванівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Осадца Марія Іванівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Пасакас Маряна Мирославівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – політична партія Українська Національна Асамблея.

Перегінець Галина Густавівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Сулима Іванна Михайлівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Шумляс Лариса Михайлівна, 1972 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

 

Дільнична виборча комісія № 260334

Виборча дільниця 260334 – клуб, актова залавул. Тараса Шевченка, 37,

с. Нижня Велесниця.

Голова комісіїМикулин Ольга Іванівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Заступник голови комісіїСеманюк Оксана Дмитрівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Ярославович.

Секретар комісіїІвонюк Роман Васильович, 1964 р. н., суб’єкт подання – Партія «Руський блок».

Членикомісії:

Гаврилків Маряна Іванівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Глинчак Мирослава Володимирівна, 1965 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Дубяк Любов Романівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Дубяк Любомир Іванович, 1958 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Дубяк Марія Михайлівна, 1946 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Дубяк Микола Тарасович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Кульчицький Ярослав Олексійович, 1962 р. н., суб’єкт подання – Жолоб Юрій Ігорович.

Одокій Ольга Богданівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Олійник Любомир Іванович, 1962 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Пилипяк Василь Васильович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія «Союз. Чорнобиль. Україна.».

Федорів Ольга Михайлівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Хайнус Наталія Михайлівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Шуляк Іванна Ярославівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Партія Пенсіонерів України.

Шумляс Віктор Петрович, 1970 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Шумляс Володимир Вікторович, 1991 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

 

Дільнична виборча комісія № 260335

Виборча дільниця 260335 – клуб, актова залавул. Підгірянки, 10А, с. Ворона.

Голова комісіїКозань Михайло Євстахійович, 1962 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Заступник голови комісіїМаксимів Андрій Ігорович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Секретар комісіїГриньків Наталія Олександрівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

Членикомісії:

Бєнь Марта Василівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Бєнь Михайло Іванович, 1987 р. н., суб’єкт подання – політична партія Українська Національна Асамблея.

Воловодюк Надія Василівна, 1978 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Волошин Василь Михайлович, 1968 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Гриньків Василь Васильович, 1976 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Залуцька Ганна Йосипівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Ковальський Павло Васильович, 1992 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Кондрат Ірина Михайлівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Кондрат Петро Васильович, 1985 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Кондрат Ярослав Васильович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Українська партія «Зелена планета».

Луцишин Олександра Володимирівна, 1993 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Нестерук Богдана Василівна, 1950 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Нестерук Надія Мирославівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Петруніна Марія Сергіївна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Партія Пенсіонерів України.

Федорчук Лідія Йосипівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Шарабун Іван Іванович, 1987 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Яковишак Наталія Василівна, 1982 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

 

Дільнична виборча комісія № 260336

Виборча дільниця 260336 – клуб, актова залавул. Тараса Шевченка, 34А, с. Угорники.

Голова комісіїКрицька Павліна Павлівна, 1952 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Заступник голови комісіїГордійчук Уляна Василівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Держава».

Секретар комісіїКрицька Ольга Богданівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Членикомісії:

Андрійчук Назарій Володимирович, 1993 р. н., суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Барабаш Володимир Дмитрович, 1965 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Бєнь Ганна Михайлівна, 1991 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».

Глінка Василь Кирилович, 1940 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Глінка Степанія Юліанівна, 1947 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Голей Анастазій Ігорович, 1994 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Кирилова Галина Михайлівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Пат­ріотична партія України.

Кіндрацька Оксана Дмитрівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Кобялко Маряна Романівна, 1987 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Козачок Богданна Михайлівна, 1960 р. н., суб’єкт подання – Партія «Реформи і порядок».

Мандзюк Леся Петрівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Політична партія Ліберальна Україна.

Маруняк Михайло Михайлович, 1987 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Олійник Михайло Романович, 1975 р. н., суб’єкт подання – Монастирецький Володимир Яро­славович.

Олійник Христина Богданівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Розвадовська Світлана Михайлівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Савчин Іван Михайлович, 1987 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Савчин Оксана Павлівна, 1974 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Телюк Мирослава Романівна, 1977 р. н., суб’єкт подання – Жолоб Юрій Ігорович.

Тилюк Євгенія Василівна, 1961 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Цібій Іван Павлович, 1950 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Янішак Володимир Михайлович, 1962 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

 

Дільнична виборча комісія № 260337

Виборча дільниця 260337 – народний дім, актова залавул. Українська, 48А, с. Струпків.

Голова комісіїБиндасюк Марія Юріївна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».

Заступник голови комісіїПасічняк Михайло Федорович, 1959 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Секретар комісіїДжура Ярослав Іванович, 1969 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Членикомісії:

Баюрчак Уляна Романівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Бойчук Мирослава Миронівна, 1994 р. н., суб’єкт подання – Богославець Руслана Юріївна.

Герега Дмитро Йосипович, 1947 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Джура Марія Михайлівна, 1975 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Дикун Роман Васильович, 1987 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Жибак Любов Миколаївна, 1971 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Корнат Оксана Дмитрівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Права воля України».

Пасічняк Василь Петрович, 1961 р. н., суб’єкт подання – Партія регіонів.

Пасічняк Галина Михайлівна, 1976 р. н., суб’єкт подання – Гриньків Тетяна Михайлівна.

Пасічняк Ігор Іванович, 1976 р. н., суб’єкт подання – Черноволенко Олександр Миколайович.

Пасічняк Марія Михайлівна, 1957 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Прийдун Любов Вікторівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Смоляк Василь Васильович, 1957 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Партія Народний порядок».

Смоляк Галина Володимирівна, 1983 р. н., суб’єкт подання – Слов’янська партія.

Федишин Вікторія Тарасівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Чобанюк Василь Іванович, 1989 р. н., суб’єкт подання – Хопта Володимир Іванович.

Яневич Роман Михайлович, 1964 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

 

Дільнична виборча комісія № 260338

Виборча дільниця 260338 – будинок культури, актова залавул. Набережна, 58А, с. Бабянка.

Голова комісіїАнтоняк Марія Іванівна, 1968 р. н., суб’єкт подання – Пришляк Тетяна Іванівна.

Заступник голови комісіїГейтота Роман Петрович, 1956 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Секретар комісіїПасічняк Володимир Володимирович, 1982 р. н., суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія «Союз. Чорнобиль. Україна.».

Членикомісії:

Гейтота Іван Іванович, 1988 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Гейтота Любов Петрівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Гейтота Марія Петрівна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Данилюк Іван Іванович, 1976 р. н., суб’єкт подання – Партія Пенсіонерів України.

Іванищук Наталія Іванівна, 1986 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».

Крицька Руслана Петрівна, 1971 р. н., суб’єкт подання – Припхан Наталія Павлівна.

Мацюк Ірина Василівна, 1990 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».

Нагорняк Михайло Іванович, 1974 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Справедлива Україна».

Пасічняк Володимир Іванович, 1952 р. н., суб’єкт подання – Аграрна партія України.

Пасічняк Ганна Онуфріївна, 1954 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Процак Надія Олексіївна, 1960 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Синиця Василь Дмитрович, 1962 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Стихун Людмила Романівна, 1970 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Чик Іван Васильович, 1962 р. н., суб’єкт подання – Слободян Іван Володимирович.

Чик Марія Василівна, 1966 р. н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

 

Дільнична виборча комісія № 260408

Виборча дільниця 260408 – Отинійська районна лікарня 1, фойє, терапевтичне відділеннявул. Січових Стрільців, 5, смт. Отинія.

Голова комісіїРадзиняк Ольга Данилівна, 1962 р. н., суб’єкт подання – фракція «БЮТ – «Батьківщина».

Заступник голови комісіїСемяник Ірина Миколаївна, 1950 р. н., суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Секретар комісіїБаюрчвк Ольга Богданівна, 1967 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Членикомісії:

Бродова Тетяна Юріївна, 1989 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція».

Глушкевич Віталій Миколайович, 1977 р. н., суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна».

Гринів Михайло Юрійович, 1991 р. н., суб’єкт подання – партія Політичне об’єднання «Рідна Віт­чизна».

Грицак Валерій Степанович, 1967 р. н., суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Долик Ольга Миколаївна, 1980 р. н., суб’єкт подання – Штундер Володимир Михайлович.

Івасютин Антон Романович, 1985 р. н., суб’єкт подання – Онутчак Василь Васильович.

Копаничук Михайло Васильович, 1979 р. н., суб’єкт подання – Піцуряк Манолій Васильович.

Маланчук Марія Миколаївна, 1958 р. н., суб’єкт подання – Українська морська партія.

Марцинків Ангеліна Михайлівна, 1981 р. н., суб’єкт подання – депутатська фракція «Наша Україна – Народна Самооборона».

Павелкевич Галина Іванівна, 1969 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Європейська партія України».

Прокоп Надія Михайлівна, 1964 р. н., суб’єкт подання – Демократична партія угорців України.

Сахаров Віталій Сергійович, 1982 р. н., суб’єкт подання – Народна Партія.

Сахарова Ганна Романівна, 1985 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Союз анархістів України».

Танюк Надія Михайлівна, 1979 р. н., суб’єкт подання – політична партія Українська Національна Асамблея.

Яворська Леся Степанівна, 1989 р. н., суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Голова окружної виборчої комісії
з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року
одномандатного виборчого округу № 87
Володимир РОСЛЯК.
Секретар ОВК
Квітослава ГАВРИЛЮК. 


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/09/sklad-dilnychnyh-vyborchyh-komisij-z-vyboriv-narodnyh-deputativ-ukrajiny-28-zhovtnya-2012-roku-odnomandatnoho-vyborchoho-okruhu-87/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.